Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Cfare i mungon Rinise Shqiptare?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cfare i mungon Rinise Shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Cfare i mungon Rinise Shqiptare? EmptyMon Jan 04, 2010 2:35 am

Cfare i mungon Rinise Shqiptare? EinsamCfare i mungon rinise shqiptare?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tosybell
Anëtar i ri
Anëtar i ri
tosybell

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 31
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

Cfare i mungon Rinise Shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Cfare i mungon Rinise Shqiptare? EmptyMon Jan 04, 2010 4:25 am

DIJAAAAAAAAAAAAA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 39
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Cfare i mungon Rinise Shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Cfare i mungon Rinise Shqiptare? EmptyMon Jan 04, 2010 2:03 pm

Optimizmi, besimi dhe nxitja se Shqiperine e bashkuar, te bukur dhe te lumtur dhe jeten e tyre ashtu sic duhet mund ta krijojne ata vete, askush me mire se rinia nuk mundet ta skalise te ardhmen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Cfare i mungon Rinise Shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Cfare i mungon Rinise Shqiptare? EmptyMon Jan 04, 2010 8:45 pm

un mendoj se rinis son i mungon gjthqka nuk kan identitet, nuk mirren fare parasysh interesat e tyre parimore te cila duhet ti ket nji rini, pra kush nuk i pyt dhe nuk kan kurrfar kosiderate ndaj tyre institucionet tona, per ket dhe jan dhe tentojn vetum te katandisen ne shtetet perendimore.asht mekat i pa falshem qe ju behet ksaj shtrese qe dihet se kta jan ardhmerija e jon.Por nji pjes te fajit e kan vet per arsyse nuk po i marrin disa iniciativa vet ne duar te veta qe disa gjera mundin vet ti organizojn e mos te presi se do ia sjellin disa matrapaz te cillet jan ardh pe pushtet pa kurrfar kriterijesh dhe shum psedopolitikaj ,qe nuk ja din rensin as shteti as popullit e as kultures qe i takojn. ransi ka vetum paraja,dhe shkatrrojn gjithqka per para,kjo asht tragjika e jon qe na percjell me shekuj e shekuj!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 35
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

Cfare i mungon Rinise Shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Cfare i mungon Rinise Shqiptare? EmptyWed Jan 06, 2010 4:15 pm

Qeverit shqiptare i masakruan te mirat e rinise shqiptare,jo krejte,sepse per femit e tyre i qojn mi shkollue neper perendime dhe te gaqem me na shtyp si armiku zi .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Cfare i mungon Rinise Shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Cfare i mungon Rinise Shqiptare? EmptyWed Jan 06, 2010 10:42 pm

Te gjithate, ne cdo aspekt!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhavo_
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
xhavo_

Male
Numri i postimeve : 782
Registration date : 20/03/2008

Cfare i mungon Rinise Shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Cfare i mungon Rinise Shqiptare? EmptyWed Jan 06, 2010 11:34 pm

Dije dhe skalitje morale. Vetëm me nje rini me karakter te lartë, dëshirë për dije dhe punë mund te hecim perpara!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Angela
Fillestar/e
Fillestar/e
Angela

Female
Numri i postimeve : 33
Age : 35
Vendi : Shqiperi
Registration date : 02/03/2010

Cfare i mungon Rinise Shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Cfare i mungon Rinise Shqiptare? EmptySun Mar 07, 2010 11:27 pm

Mbeshtetja ne nje shtet te fuqishem, ashtu si te gjithe te rinjte e botes (nese ka ndonje shtet me te painteresuar per rinine eshte pikerisht shteti shqiptar), nje baze morale e shendetshme mbi te cilen te mbeshtetet per te ngritur nje te ardhme te sigurte. I mungojne shume gjera por ne kompensim rinia shqiptare ka cilesi pozitive te lindura dhe te trasheguara te cilat ne menyre te pavetedijshme ndonjehere e bejne te mbijetoje edhe ne situata te pafavorshme per te.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 41
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Cfare i mungon Rinise Shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Cfare i mungon Rinise Shqiptare? EmptyMon Mar 08, 2010 5:19 pm

kujt i behet vone per popull e per atdhe ,vetem pasurimin per veti .
te gjithe populli jane ne gjendje te mjeruar .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Cfare i mungon Rinise Shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Cfare i mungon Rinise Shqiptare? EmptyTue Mar 09, 2010 1:08 am

rinis kosovare dhe gjetiu ju mungon gjithqka por, mase shumt
truni!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cfare i mungon Rinise Shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Cfare i mungon Rinise Shqiptare? EmptyTue Mar 09, 2010 1:43 am

po pse bash truri xhem se!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 51
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Cfare i mungon Rinise Shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Cfare i mungon Rinise Shqiptare? EmptyTue Mar 09, 2010 3:51 pm

Edukimi Familjar dhe Shkollor si dhe respekti për njeriun (ndaj njëri tjetrit )
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Cfare i mungon Rinise Shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Cfare i mungon Rinise Shqiptare? EmptyTue Mar 09, 2010 9:28 pm

sepse kur te flasin flasin pa logjiku fare thua se nuk e kan trurin me veti se jan tejet foshnjor, a ne ne at mosh jem kujdes per familje dhe kem mbajt familjen ne at mosh....etj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cfare i mungon Rinise Shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Cfare i mungon Rinise Shqiptare? EmptyTue Mar 09, 2010 11:39 pm

o xhem ke gju shkeptase? edhe dora mban 5 gishta po jo te njejt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Cfare i mungon Rinise Shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Cfare i mungon Rinise Shqiptare? EmptyWed Mar 10, 2010 10:30 pm

JO JO pjesa dermus esht ne kundershtim me rrethanat te cillat gjindemi tash per tash; nuk i intereaon sgje se si ku 5 euro ne gjep dhe u kallt ti dale timi a nuk mendojn se digjemi te gjith ne at zjarr....!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Cfare i mungon Rinise Shqiptare? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Cfare i mungon Rinise Shqiptare? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfare i mungon Rinise Shqiptare?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: