Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 ku mbet morali i rinisë ???

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
laloni
Anëtar
Anëtar
laloni


Male
Numri i postimeve : 259
Age : 30
Vendi : gjilan
Profesioni/Hobi : leximi
Registration date : 12/03/2009

ku mbet morali i rinisë ??? Empty
MesazhTitulli: ku mbet morali i rinisë ???   ku mbet morali i rinisë ??? EmptyThu Mar 12, 2009 2:48 pm

???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
socratus
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
socratus


Male
Numri i postimeve : 556
Age : 41
Vendi : Prishtinë
Profesioni/Hobi : psikologji, teologji, design
Registration date : 11/02/2009

ku mbet morali i rinisë ??? Empty
MesazhTitulli: Re: ku mbet morali i rinisë ???   ku mbet morali i rinisë ??? EmptyThu Mar 12, 2009 3:03 pm

Tungjatjeta

Aty ku ishte gjithmon, vetem se pesoj ndryshime perceptimi mbi moralin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.forum.ds-point.com
laloni
Anëtar
Anëtar
laloni


Male
Numri i postimeve : 259
Age : 30
Vendi : gjilan
Profesioni/Hobi : leximi
Registration date : 12/03/2009

ku mbet morali i rinisë ??? Empty
MesazhTitulli: Re: ku mbet morali i rinisë ???   ku mbet morali i rinisë ??? EmptyThu Mar 12, 2009 3:31 pm

pse a pak a???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Aldo
Anëtar
Anëtar
Aldo


Male
Numri i postimeve : 490
Age : 35
Vendi : durres
Registration date : 06/01/2009

ku mbet morali i rinisë ??? Empty
MesazhTitulli: Re: ku mbet morali i rinisë ???   ku mbet morali i rinisë ??? EmptyThu Mar 12, 2009 8:30 pm

te shoqeria dhe miqesia
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

ku mbet morali i rinisë ??? Empty
MesazhTitulli: Re: ku mbet morali i rinisë ???   ku mbet morali i rinisë ??? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
ku mbet morali i rinisë ???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Problemet e rinise se sotshme!
» Cfare i mungon Rinise Shqiptare?
» Morali
» MORALI I LARTË
» "Metafizika dhe Morali"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shkencë-
Kërce tek: