Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Gjerat qe Vertetojne se Jemi Shqipetar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
shqipdon
Fillestar/e
Fillestar/e
shqipdon

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 36
Vendi : Fush Kosove
Registration date : 01/09/2010

Gjerat qe Vertetojne se Jemi Shqipetar Empty
MesazhTitulli: Gjerat qe Vertetojne se Jemi Shqipetar   Gjerat qe Vertetojne se Jemi Shqipetar EmptyFri Sep 03, 2010 11:00 pm

Nese sja bon vetit jeten shtir e ma shtir sje shiptar !
Nese kur je rrxu e e ki qa ballin sta ka bo nona hajt se pak, dije qe sje shiptar !
Nese kur te qilet dera e kafiqit se kthen kryt me kshyr kush hini, 100% sje shiptar
Nese s'livrit kure t'shkojsh mu fotografu per pasosh s'je shiptar
Nese menon 2 ose ma shume here harro qe je shiptar/e Very Happy
Nese si lut mysafirt ka 2943483734 her per buk dije qe NUK JE SHQIPTAR!!!!
Dita te fillon me cigare
Nese i ki tre kerre t'mir para shpis e s'ankohesh qe spo keni pare sje shqipar
Nese se ki ni kredi ose te pakten sje bashkhuamarres sje shqiptar
Nese lodhesh tu nejt je shqiptar tipik edhe Nese s'trrihet tu nejt je shqiptar je:P
Nese nana jote nuk t`thot hala "ki me pa kur t`kthehet baba yt" sje shqiptar,Razz
Nese se ki ni kojshi nmahall qe jau din punt krejtve sje shqiptar
Nese gjyshja jote nuk t`thot "mos u ul n`ciment se ftofesh" sje shqiptar
Nese nuk fol me mysafir 1 or para dere sje shqiptar
Nese i tutesh 2012-shit sje shqiptar
Nese sosht ka t'intereson pa mas shum qa po ndodh me rastin BLLACA sjeeee shqiptar
Nese sja ke kall kurr asni dostit BICIKLLEN sje shqiptar
Nese s'ankohesh dimrit shumm ftofttt, e veres shummm nxett sjee shqiptar
Nese sja ke msy najher me kry naj pun veq me tahmin sjeee shqiptar.
Nese ske apliku kurr ne EULEX sje shqiptar
Nese se nu ke ki dikon tfamiljes ngurbet sje shqiptar.
Nese sju ka shku nmenje me studiu ekonomikun sje shqiptar
Nese se pin qajin e rusit NUK JE SHQIPTAR!!!!!
Nese ngon muzik klasike sje shqiptar.
Nese sta ka mush menjen arif vladi me shku nluft sje shqiptar
Nese se qet njanen ndor nxham nkerr sje shqiptar
Nese se ki pas passwordin 123123 sje shqiptar
Nese sdel mi provu a po t rrshasin papuqet sje shiptar
Nese se vet kondukterin sa her t'hypsh n'autobus sa duhet? sjee shqiptar
Nese ske hanger kurr buk me long sje shqiptar!!
Nese nuk blen tesha te reja per bajram nuk je shqyptar..
Nese ske dal per 17 shkurt tu sheshi me siguru harqin e shpis per 1 jav fshijee qe je shqiptar.
Nese sje shku e je kthy prej ulqinit veq me 10 euro benzin dije qe sje shiptar !
Nese nuk e ki sajen ma tshpejten nMahall sje shiptar !
Nese stkan thon tshpis "mos u lazdro se tinqizon msusja me kamer nshpi" dije qe sje shiptar !
Nese ski termo elindá nshpi sje shqiptar !
Nese kur te martohesh nuk e mshel nusen me ***** e agen e vet me dal mekshyr qika ka 14 vjet sje shqiptar.
Nese punon ne ProCredit ose Rajfajzen e ki rrogen 450 euro e qizmet I ki 480 euro sje shqiptark.
Nese nuk te rrin feniri I turkit 1 jave pa I la flokt nuk je shqiptar

Nese ske vjedh kojsia, molla, etj. beso qe sje shqiptar
Nese se bon banesen 4 kateshe 6 kat sje shqiptar Nese skeni luftu me allti me rruza kunder ni mahalles tjeter sjeni shqiptar


1. Je kusheri me gjysmen e njerezve qe njeh.
2. Ke te pakten 10 shoke qe e kane emrin "Genti".
3. Ne dasmen tende, normalisht vijne 300 te ftuar.
4. Ne dasmen tende, njeh vetem 1/3 e te ftuareve.
5. Ke bere nje xhiro me shkollen ne Kruje.
6. Jeton mes vajzash qe tentojne te duken 25 vjec e jane vetem 15.
7. Do lesh bakshish edhe ne supermarket.
8. Ke me shume alkol ne dollapin e shtepise sesa ka bari i lagjes.
9. Krevatin ta rregullon ende mamaja.
10. Sa here qe del ne tv kryetari i partise opozitare , plaku yt fillon ta shaje nga "ropt e shpise".
11. Ke te pakten nje te aferm me te cilin familja jote nuk flet.
12. Peshtyn ne rruge dhe asnjehere ne shtepi.
13. Xhaja jot ben nje vere qe eshte me e forte se rakia.
14. Je i bindur qe gjithcka eshte nje komplot kunder teje dhe vendit tend.
15. N.q.s je vajze dhe nuk je martuar pas moshes 25 vjec, je nje beqare e stazhonuar.
16. Mamaja jote e ka mbeshtetur jeten mbi leximin e filxhanit te kafese.
17. Rakia kuron cdo semundje, plus qe perdoret edhe per masazh.
18. Femijeve u jepet gjithmone leke ne dore per vizite.
19. Frigoriferi yt eshte aq plot me mish e salcice sa mund te perballohen 10 vjet zi buke.
20. Je ne tavoline me dy miq dhe nderkohe keni 4 ide te ndryshme politike.
21. Merr 4 ne histori dhe di permendesh filmin "Beni ecen vete".
22. Degjon prinderit qe flasin kur je akoma 100 metra larg shtepise.
23. Mamaja jote nuk hedh asnjehere ne plehra ate qe mbetet nga dreka, por e ha ne darke ose diten tjeter.
24. Kur komshiu sjell dicka i duhet kthyer patjeter favori.
25. Edhe nje muaj pas vitit te ri vazhdoni te hani bakllava.
26. Gjyshi te jepte raki para se te te dilnin dhembet.
27. Prinderit e tu me zor i rezistojne tundimit per te mbyllur cdo ballkon me verande.
28. Ke gjithmone modelin e fundit te celularit qe del ne treg, nganjehere edhe ate qe ska dale.
29. Mund te rrish tre ore me nje kafe ne lokal.
30. Prinderit e tu kur flasin ne tel me te afermit jashte shtetit bertasin qe te degjohen sa me shume.
31. Je i bindur qe te gjithe personazhet e famshem te historise ne bote jane me origjine shqiptare.
32. Je i papune, por ke nje Benz per te levizur.
33. Je 100 kile po mamaja te thote qe je i dobet.
34. Punon ne itali si murator, por kur kthehesh ne Shqiperi u thua te gjitheve qe je nje biznesmen i suksesshem.
35. Nuk e ben kurre nje pune sot qe mund te behet neser.
36. Blen nje makine te re nqs vendos te kthehesh ne shqiperi per te jetuar.
37. Je 30 vjec dhe rrobat ti lan mamaja.
38. Mamaja te bertet po nuk veshe kanatiere.
39. Te kane mesuar jo vetem te duash te afermit e tu por edhe kusherinjte e 13 -te, sikur te ishin vellezerit e tu.
40. I therret te gjithe politikanet e botes ne emer.
41. Pjesa me e madhe e jetes kalon ne kafene.
42. Ke me shume respekt per te fortin e lagjes sesa per Presidentin e Republikes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Gjerat qe Vertetojne se Jemi Shqipetar Empty
MesazhTitulli: Re: Gjerat qe Vertetojne se Jemi Shqipetar   Gjerat qe Vertetojne se Jemi Shqipetar EmptyFri Sep 03, 2010 11:14 pm

Hhahhaha sa komike por paske harru edhe nje qe te bej puro 100%Shqiptare.
BENE FOTO PARA MAKINES. HEHE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shqipdon
Fillestar/e
Fillestar/e
shqipdon

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 36
Vendi : Fush Kosove
Registration date : 01/09/2010

Gjerat qe Vertetojne se Jemi Shqipetar Empty
MesazhTitulli: Re: Gjerat qe Vertetojne se Jemi Shqipetar   Gjerat qe Vertetojne se Jemi Shqipetar EmptyFri Sep 03, 2010 11:42 pm

Hhahuahuaauuha po ka edhe shume te tjera amo mjaftojn qeto sa per fillim Razz Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Gjerat qe Vertetojne se Jemi Shqipetar Empty
MesazhTitulli: Re: Gjerat qe Vertetojne se Jemi Shqipetar   Gjerat qe Vertetojne se Jemi Shqipetar Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gjerat qe Vertetojne se Jemi Shqipetar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: