Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Me çka mburreni si Shqiptar?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 1:06 am

KU?
Atje ku eshte nevoja.
Cka?
Ate te tashmen dhe te arsyshmen.
Si?
Ashtu si eshte me qarte, me lehte. me mir dhe me sakte.
Kur?
Ne momentin e volitshem ose sa eshte pa U BERE VONE.
Pse?
Sepse ka nevoje...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 1:07 am

cfar thua mor debil jam shtetase kosovare pse mund ta pohoj kete un, edhe te part tan kan qen iliret tani si te them jam ilire.ee mor djal se i ceket ishe ti .jam Shtetase kosovare e jo kosovare se i takoj gjinis e femror po mos em lodh ti me intriga.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 1:15 am

jo ne jemi shqiptare
po mos te ishit ju kosovaret qe naj prut prap shkaun te pragi i kishim punet me mire
iliret kane qen fise
e ne jemi kombe shqiptare ,po ju serbilet udbashet thirri kosovare
se shumica e shqiptareve nuk njef kete status te juajin e as ate flamure te juajin pro serbe
ne njofim nje kombe nje flamure nje shtet ate etnik shqipetare
e ju ende njifni bashkim vllaznimin se per kete jeni angazhuar dhe angazhoheni dhe mburreni..
vet po tergon se qka je kushe je..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 1:16 am

Xhavit Dalloshi: Politikanët ''kosovar'' prap mundohen të e mashtrojnë popullin!
E Hene, 01-12-2008, 10:29am (GMT)


Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 U1_XhavitDALLOSHI
Xhavit Dalloshi:
POLITIKANËT „KOSOVAR“ PRAP MUNDOHEN TË E MASHTROJNË POPULLIN!

Nga Prof. Xhavit DALLOSHI*
Pas miratimit të gjashtë pikëshit në OKB, ku njëzërit u përkrah palni i Sekretarit të Përgjithëshëm, z. Ban Ki Moonit.
Politikanët tanë, të cilët me dëshiren e tyre kanë hequr dorë nga identiteti i tyre shqiptar, dhe më dëshire e quajnë vetën e tyre me një emer që u poll nga serbet, me emrin kosovar, edhe pse u pa haptazi se dolen edhe kësaj radhe të humber, dhe që ju dolen rrenat dhe mashtrimet që ua bënë popullit të vetë me vite të tëra në fushë. Këta politikanë prap nuk kanë turp as fytyrë fare, edhe tani po mundohen, që humbjet e tyre të njëpasnjëshme, të cilat janë veç në dëm të popullit të tyre, dhe në dëm të çështjes sonë kombëtare, ata këto humbje po paraqesin si ,,fitore“ të tyre! Ata, në vend që të skuqen para popullit, dhe të largohen nga politika, dhe të kërkojnë falje publike popullit të tyre, për mashtrimet që po iu bëjnë, këta matrapaz prap dalin dhe deklarohen se, me këtë plan asgjë nuk paskemi humbur, dhe thesksojnë, se Kosova na qenka shtet i pavarur dhe sovran“, dhe se integriteti i teritorit të Kosovës na qenka i pa ndarshëm dhe i pa cenueshëm.
Pse ore të shkretë, jeni aq cenik, gjërat shifen qartë, Kosova ende është nën protektoriatin, UNMIK- EULEX ,dhe që nuk ka fare sovranitet?!
Kurse edhe ,,Republikën „ e keni shpallur sipas Planit të Artisaarit dhe Rezolutës 1244, dihet fare mirë se, kjo Rezolutë dhe ky Plan është antishqiptare dhe antikombeëtare, e cila iu njef shqiptarëve veç një lloj vetëqeverisje, e jo shtetin dhe as sovranitetin. Nuk ka asnjë shtet në botë sovran, i cili nuk ka ushtrinë e vetë , ashtu siç është tani Kosova, e cila ushtri duhet të ruanë dhe mbronë kufinjet e shtetit sovran, të cilët duhet të jenë të pa prekshem nga askush, por ushria e Kosovës as nuk është as nuk do të jetë në të ardhmen.
Ju të „nderuar“ politikanë të Kosovës, do të na thuani prap se, ne do të kemi FSK-un por, dihet se edhe kjo lloj forcë sigurie do të jetë multietnike dhe e mbikëqyrur nga ndërkombëtaret (pra nga Serbia), dhe të cilet për detyrë do të ketë rolin e zjarrfikësve dhe hedhjen e mbeturinave.

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 U1_aero
Aeroplanet Ushtarak serbe se shpejti dote kontrollojne hapsiren ajrore te kosoves- Politikanet tone ende fantazojne.
Ju, edhe më parë keni premtuar popullit që, UCK-ja do të behët berthama e ushtrisë së ardhshme të Kosovës por, që ja që se na doli e kundërta. Me nënshkrimet tuaja dhe me marrëveshjet tuaja tizare me të huajt, ju shkatrruat UCK-në. Poashtu edhe për TMK keni premtuar se do të jetë e ardhmja e Kosovës, ku për 9 (nëntë) vite me radhë TMK-ja u trajnua, shkollua me kurse të ndryshme, tani pas nëntë viteve e betë të njejtën gjë edhe edhe me TMK-në, e shkatrruat, ata trima të UCK-së kanë mbetur rrugëve, të cilet nuk kanë as bukë për të ngrënë. Tani prapmundoheni të genjeni dhe pa u skuqur fare, as kur genjeni në mes të ditës, se do të kemi një forcë tjetër të sigurisës në Kosovë, dhe që shumë pjestarë të TMK-së do të përfshihen në atë forcë por, dihet se kjo forcë s’ka të bejë fare me ushtrinë e Kosovës, këtë gjë e pohojnë edhe përfaqësusit e NATO-së.

Një ditë, ju të gjithë duhet që të përgjigjeni para gjygjit të popullit, për të gjitha mashtrimet dhe manipulimet që po ua bëni ju popullit.
Duhet të përgjigjen të gjithe ata që, me vite të tëra, burgosen, distancuan, diferencuan, larguan nga puna, vranë dhe shiten interesat e popullit shqiptr, pa marrë parasysh se kush janë dhe nga vijnë ata. Poashtu duhet të gjykohen edhe të gjithë ata që luftuan për bashkim-vëllazërim me serbet, edhe ata që luftuanë dhe po luftojnë vetëm për interesat e tyre personale, dhe që erdhen në pushtet pa patur shtet fare, gjithashtu të gjithë ata që po manipolojnë me gjakun e dëshmorëve, dhe që në emrin dhe gjakun e tyre, u pasuruan.
Disa lider politik të sotshëm, dikur ishin lider të UCK-së, të cilët në atë kohë e fyejshin, pacifistin I. Rogova, për tradhëti kombëtare dhe për bashkpunim me evropën plakë, këta lider e paten shpallur I. Rogovën edhe si person të padëshirushem që të kthehet në atdhe, e tani po të njejtit lider tani shkojnë tek varri i tij dhe përulen para tij, Të njëjtën gjë po e bejnë edhe këta „trima“ të Kosovës së tashme, këta po bejnë madje edhe më keq, po shkelin betimin e dhënë gjatë luftës, i cili betim ishte për bashkimin e trojëve shqiptare, po shkelin mbi gjakun e shokëve të tyre, tani këta „lider“ të UCK-së po bejnë edhe më keq, këta e pranuan planin e Ahtisaarit, që Kosova duhet sipas tyre të jetë multietnike, si dikur kur në kohën e kriminelit Tito.
Thonë se; marrëzia s’ka kufti!!!
Shtrohet pyetja, vallë pse paskemi luftuar ne, pse kemi bërë luftë ne, për Kosovën multientike, apo vallë që të bëhemi kosovar dhe të ndërrojmë gjithcka çka ishte shqiptare, siç është identiteti, Flamuri, festat kombëtare dhe këta servil do të provojnë që të na heqin edhe gjuhën tonë dhe të zëvendësojnë me një gjuhë multietnike?
Këto qellime dhe qëllimet të tjera i arriti dhe do t’i arrit shumë lehtë Serbia së bashku me servilet shqiptar dhe me udbashët dhe bashkëpuntoret e saja që ka mbrenda në Kosovë.
Ja tani pasojat që po na sjellin këta servil, njëherë gjatë pikëshin, tani marrëveshja e Kumanovës dhe shumë e shumë gjëra të tjera do të dalin në shesh.
Ne si shqiptar duhet të bëhemi një dhe tu themi STOP këtyre servilëve, dhe të formojmë një qeveri, e cilat duhet të jetë nga shume atdhetar intelekutual, lëvizje atdhetare dhe që të udhehiqet nga FBKSH-ja , e cila qeveri duhet të quhet, qevaria e unitetit kombëtar. FBKSH-ja ia ka tërhequr vrejten këtyre „poshtetarëve“, edhe ka paralajmruar popullin me kohë se, cfarë rreziqesh po i kanosen popullit shqiptarë në Kosovë dhe kombit shqiptarë në përgjithësi.
Nuk ka askund në botë shtet i cilin e fiton pavarësinë pa një Referendum gjithëpopullor, dmth pa vullnetin e popullit, dhe këtë gjë, pra Refendumin duhet të kërkohet nga FBKSH-ja dhe AKSH-ja, dhe poashtu të udhehiqet nga këto forca kombëtare, të cilat kanë qenë dhe janë për ribashkimin e trojeve etnike. Vetëm rrethë FBKSH-së, populli shqiptar do të ketë shpetim dhe ribashkim kombëtar.
RROFTË FBKSH-JA!
RROFTË AKSH-JA!
Gjermani,1 dhjetor 2008.
*Anëtar i CDU-së, njëherit edhe koordinator i ( SHAIBK), për Evropë, dhe ish kryetar I fondit “Vendlidja Thërret”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 1:16 am

ja nje shkrim per ty fionaaa
kushe jane kosovaret..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 1:32 am

oo flm se me shpetove se nuk e dija se kush jam dhe nga vije po me e keqja esht ese nuk kam iden kushe eshte ky dalloshi se!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
medvegje
Fillestar/e
Fillestar/e
medvegje

Male
Numri i postimeve : 18
Age : 58
Vendi : Gjermani
Registration date : 20/04/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 1:47 am

PO ME MIRE TE THUASH SHTETAS ILIRE SE KOSOVAR DO TI KISHIME TROJET TONA TA BASHKUARA :EDHE ATEHER ILIRET SIKURSE SOT GABIME TRATHTI E KU TA DI UNE ;I KANE HUPE TOKAT SIKURSE SOT PREJ SHQIPTARI KOSOVARE QISIFAR DALLAVERESH QE SI BANE ASNJE POPULLE:SI MUNDESH TI MU KRAHASU ME NJE PAKIC KURSE SHQIPTARET JAN 95 % :TI I KE PERZI KREJT KOMBESI KOMBE SHTETSI AS VET NUK PE DIN QKA JE :JU PERSHENDES:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 1:54 am

o more mixh
pom dhibsesh qe ketu ke mu plak me shume me tyli njeri.
ketu ka njerez qe te vrasin per kosovarizem
se e kan ne gjak se kosovare do te thote !
te jesh magjup serbe shka turqeli ashkali boshnjak rom egjiptase
e dikushe ka qef ta quan veten keshtu..
mos e mundo veten o mixh...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 1:55 am

Une mburem qe jam shqiptare
Dhe mburem me patriotet shqiptar qe kurr nuk ken tradhetar qe nga Dhimitri,Skenderbeu,Ismail Qemajli,Azem Beta,Hesat Pasha Ahmet Zogu,Enver Hoxha Ibrahim Rugova e gjere tek luftetari i fundit Hashim Thaqi qe e shpalli pavaresin e kosoves me shtet kosovar e e kombesi shqiptare ,apo popull shqiptar !

Ku e lam e ku na mbeti vaje vata e i lumi mileti .

Iku serbija per jete,ska ma serbi ne kosove as ne shqiperi,as dallavere me kete serbi ska ma qe bene shqiptari bardhe plisi !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 1:57 am

ska serbi eshte e vertet po ka shqipfolsa qe shkojn ne kozulata serbe¨ per te marr pasaporta¨e keta jane me te rrezikshem se vete serbija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 1:58 am

fiona
mos e dishe kushe eshte lexo shkrimin e tije
dhe lexo shkrimet se ka plote
eshte shqiptare i njoftun per publikun dhe politikanet
dhe shumicen e popullit
po ska nevoje te njofesh me mire.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 2:01 am

bashe nuk po me intereson se kuhs eshte ky dalloshi mbasi qenka i njohure me ty tani po edi sa po vlejke..


nje pytje desha nga medvegje ma falni kujt ju pergjigjet me ate kunder replike se nuk keni cek emere dhe nuk po edim per ke eshte ??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 2:03 am

Voglushja

Mos e thua te verteten se ka asi shqiptar qe te ndjekin e te etiketojne me gjera qe nuk jane te mira!Duhet tan shqiptaret te paisen me pasaporta serb se pa serbin ata skan jete te gjate .Thone nje fjale popullorqe;vakti pe hanka kashten e medet .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 2:04 am

po valla e vertet fatkeqesisht eshe feride po po medet per neve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 2:08 am

Mendoje se mburjra eshte nje fjale qe nuk shkon sepse ne si komb jemi modest.

Te qenit shqiptar na bene krenar dhe kjo nuk eshte pak. Kemi pas kundra superfuqi boterore dhe kjo na ka penguar te harrijme atje ku deshirojme te ishim.

Shume shpejt kjo do te ndodhi,Bashkimi, Zhvillimi. Kontributi juaj ne kete proces duhet te jete krenaria juaj qe duhet t'ja lini trashgimi brezave.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 2:10 am

Voglushja

Une me ta thene te verteten me shkrue te verteten po me sulen e ma mire mbeshtjellte e mjegullaa se qeshtu u pelqen shoqerise tone .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 2:10 am

Ai vlen shume ,ai eshte diqka po ju fare nuk vleni sa pe sho...
mos po do te ngjitesh diqka per te
shko pyet Thaqin Jakupin e Shaban shalen Berat luzhen Bajrush Xhemajlin Emrushin naitin e shume tjere se kushe eshte ky njeri ,qe per ty svlen fionaa ,se per ty vlejne kumarte serbe ate tregove vet..fbksh shaibk
kure ka kontribue ky per uck e kure ti...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 2:11 am

jo feride nganjehere me vend e ke ,po spo te kuptojne nganjehere..
se e verteta eshte e idhet..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 2:12 am

valla feride boll mire e ki e paske verejt shume mire edhe pse je qe nje kohe te shkurter ne forum, po ma mire pra ece rrugen tende se a e ke pa qka kum hjek une hehehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 2:17 am

PO e shoh ketu qe dikushi kur e thote te verteten,po i turren me flake veq qe skan mundesi se me zane disi vete e te ligesht ja regjin lekuren si lepurit .
Po si tu them;E verteta ,vertete djeg keq .Tradhetia ka shume varianta ndersa drejtesia ka vetem nje rruge qe eshte e mundushme .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 2:17 am

detektive mjafton se ti po e njoheshe. mua nuk me intereson dhe nuk e njoh thejshte e sa per kontributin e uqk. asgje nuk kam bere un se nuk kam qen ne radhet e uqk/s nuk kam pase moshen adekuate ti bashkohem radheve te uqk.por familja kan bere aqe sa kan pase mundesi se obligim e kemi deri sa tjem gjall te kontribojm per kombe.
e ti lere heroizmin mos na shpit perralla ketu . se na mbyte per zote.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 2:21 am

Pasi ase kush nuk po i permbahet temes, perpos K. Koles qe iu paska permbajtur, edhe une po them dic.
Kuptohet jashte temes.

Aty ku s'ka moral edukativ, nuk ka as respekt, aty ku s'ka respekt, nuk ka as kulture.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 2:22 am

qyqi .prralla po na tregon ti
se une po te dokumentoi te gjitha po spo ta kana
me mire shko ha thana...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 2:27 am

o debil nuk me hyn mua ne pun cfar ke ber. arrin ta kuptosh kete ti . nese ke bere ke be´r se ja ke borgj atdheut e mos me lodhe mua me gjera te kota .edhe pse un skam qen ushtare jam ebindure se shum me shum edua un atdheun sesa ti po leri ti intrigate e mos em merzite me gjera femijeshe .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 EmptySun Dec 27, 2009 2:28 am

o dedektivi nese ke bere ti ose profesori ateher eshte historia ajo qe do ta tregoj pse po shkruan ketu e tregon se qka ka bere profesori e ti se ja humb vlerat vetes e ati per bese per te miren tende e kam beso
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Me çka mburreni si Shqiptar?
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: