Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Me çka mburreni si Shqiptar?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriMesazh
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 6 EmptySat Jun 12, 2010 12:16 pm

Krenaria s'ka fund, une shpesh krenohem me thenjen e V.P. Mos shikoni Kisha e Xhamia se fe e Shqiptarit eshte Shqiptaria.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 6 EmptySat Jun 12, 2010 8:22 pm

me kurgja sduhet te krenohemi
sepse kena zhduk qka ka shqiptare
turp eshte te jemi krenare me humbjet dhe shgkaterrimin e kombit
krenohen vetem antishqiptaret
ne skemi krenari po mjerim trishtim ajo qe po ndodhe me ne..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 6 EmptySat Jun 12, 2010 8:30 pm

Mburrem me LV. Turprohem me SHP.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 6 EmptySat Jun 12, 2010 8:45 pm

duhet mburrur me Albina se pak kemi kesi njerez..
vetem Albini reagon kunder padrejtesive qe po ju behen shqiptareve organizatat tjera frontet tjera qe kena plote jane vetem dekore te partive servile tradhtare antishqiptare per interesa personale mafioze kriminele..dore e zgjatur e partive servile pro serbe.
Rrnofte Albini
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 6 EmptySat Jun 19, 2010 11:44 am

bmurremi me emrin SHQIPTAR.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 51
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 6 EmptySat Jun 19, 2010 12:05 pm

Mburremi,i me shumë gjëra si menatliteti , respekti , tradita, mikpritja dhe bujaria , zemergjersia , që shum kombe na e kan lakmi , (por kohve të fundit ka zën kjo dukuri të zbehet shkaku nuk po e kuptoj ndoshta kishe demokracia e tepruar ? )
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 6 EmptySat Jun 19, 2010 12:29 pm

Me cka mburren "grat" Shqiptare.
Nuk diskutohet me Burrat e tyre Shqipetar qe naten ju bein dite, hahahaha,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 6 EmptySat Jun 19, 2010 12:37 pm

Cito :

Me cka mburren "grat" Shqiptare.
Nuk
diskutohet me Burrat e tyre Shqipetar qe naten ju bein dite, hahahaha,

Ket me shum e preferojn grate europjan se jan mesu ti ndrrojn sikur se qorapet partneret
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 6 EmptyMon Oct 25, 2010 9:24 pm

Do ta dish nga vij?
Nga nje vend qe quhet Shqiperi...
Nje vend qe shquhet per trimeri.
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..
Toka qe me dha emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare sunny
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 6 EmptyMon Oct 25, 2010 10:17 pm

perpara ka pas mburrje e tashe jo.
Tashe mburren me flamurin multietnik te shkijeve dhe kosovcarizmin
bashkim vllaznimin e ri enklavat..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 51
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 6 EmptySun Oct 31, 2010 10:08 pm

mburremi me ate se asnjehere nuk e kemi okupu asnje popull tjeter i kemi mbrojtur vatrat tona aq sa kemi mundur dhe jemi transparente ne cdo gje shqiptaret nuk mund te fshehin asgje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 6 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Me çka mburreni si Shqiptar?
Mbrapsht në krye 
Faqja 6 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: