Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Me çka mburreni si Shqiptar?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 EmptySun Dec 27, 2009 3:02 am

hahahahaahhaah po dedektivi na qoi se ai po e mban veten shume shqiptare e me mban foto te kinezeve ketu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 EmptySun Dec 27, 2009 3:03 am

ee moj (mady in kina) eshte detektivi hahhha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 EmptySun Dec 27, 2009 3:05 am

Duhet ti marrim lakmi kombeve te shendosha qe ta rilindim veten si tjeret se mbetem duke numrue ne vend ne xerro .

Krenohem qe jam shqiptare,qe nuk kam tradhetue ande qe nga femiria .
Mos lakmoni ne ato petka çka u dhurohen nga te huajt,se edhe ti marrin kur tu teket !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 EmptySun Dec 27, 2009 3:08 am

prodhimet kineze jane te lira ekonomike por prishen menjeher, e shqiptaret rrall e per mall prodhojn diqka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 59
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 EmptySun Dec 27, 2009 2:36 pm

prodhimet shqiptare
shiqoni sa primitiv jeni ju di labilat fionaa dhe voglushe dhe shum shum te pa pjekur,
ju tregoni se skeni as dijeni as vlere fare
ju provokoni detetktivin e ai mire ja ban juve,se me ju nuk ka sellje njerezore
se jeni berllogu i shqiptarise ,e skeni vlere e mundoheni tjeret ti nenvleresoni!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 EmptySun Dec 27, 2009 3:21 pm

Gjer me tani vetum me UCK-n.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 EmptySun Dec 27, 2009 4:24 pm

oo zote kjo seshte mundure .o zote a po na sfidon ti qe takojm njerz till !!!o zote ty xhiti te ka kriju zoti veq me i ba njerzit nervoze .. po ler mo shiko pjekurin tende .po seshte per ta zen te madhe tuj u plak tuj u rrakat thot nje fjal epopullit..........!!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 EmptySun Dec 27, 2009 4:50 pm

me uck
flamurin kombetare identitetin shqiptare kulturen shqiptare

fiona shko te mjeku se ke nevoje,se tu kan pshtjelle njerezit
tu kane bere krejt xhita detektiva xhema etj.
biri mas vetes ,ja vazhdo te shkruajsh e qet pa ofendue asken pse spajtohen me mendime te tua..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 EmptySun Dec 27, 2009 4:59 pm

hhahhaha o un mburrme me veten time se pari hahhahha ani kuhs me kshillone phaaaaaaaaaaaaaaaa Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Icon_sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 EmptySun Dec 27, 2009 7:21 pm

Fiona ska lidhje kush te kritikon vetum verifikoje kshillen a asht me vend, dhe parimore.... mos dilni nga tema...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 EmptySun Dec 27, 2009 8:59 pm

Femrave su ka hije tu kunderpergjigjen mashqive!POr as shqiptari nuk ka te drejte ta shan nje femer !I kemi burrat qe do u shkruajn secilit nese na ngacmojne .

Ketu jemi duke shkembyer per temen me çka mburemi si shqiptar ?

JU disa mbureni qe jeni shqiptar duke e etiketue njerin e tjetrin pa argumente se eshte spiun dhe kjo fjale eshte tejet e rende,por per spiunet ska rendesi,pos ta mposhti drejtesine !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 EmptySun Dec 27, 2009 10:18 pm

femrave sju ka hije tju kunderpergjigjen mashqive .
i kemi burrate qe do u shkruajn secilite nese na ngacmojn??

ku po sheh moj ti mashkuj ketu !!!! ler moj se ketu nuk kan respekt aspak te etiketoj pa te njohure dhe thon te kemi zbulu jan te bindure per buballafiqet e veta ,jo moj drejtesi duhet te kete e jo diskriminim .

Si duket mbas gjith ketyre komentev. prap po zhgenjehem .dhe duhet ta pranoj faktin se mburrem vetem se jemi shqiptare hiq me shume.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 59
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 EmptySun Dec 27, 2009 10:20 pm

mburremi qe jemi shqiptare
e sa per femerin tende fionaa me mire vishi pantollonat ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 EmptyMon Dec 28, 2009 3:14 am

Edhe lepuri mburet qe eshte shqiptar por lepur i thone e jo njeri ne kuptimin e moralit!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 59
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 EmptyMon Dec 28, 2009 11:28 am

te lumte feride!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 EmptyMon Dec 28, 2009 12:02 pm

PO çfare gjysme shqiperia more lalo,as qerek shqiperie nuk eshte shtet!.E sa per bashkim ne bishte te peles po de,Dhe po e vertete eshte dhe fjala e slloganit se do e bashkojna shqiptarin eshte vetem lavd e pune hiq kerkund .Vetem duke spiunue kundra bashkimit,dhe po na kethehet vitin e Ri tek Kongresi i Berlinit 1878

Qe edhe keto troje çka na kan mbetur do te coptohen siq po coptohen!Ndersa pisat shqiptar sidomos tradhetaret genjejne duke na thene se, se shpejte do bashkohemi me ane te rrugeve qe nderton .... me udabshin Lima !e me pisllakhane kote eshte por skemi çka me ba sepse edhe ne kuran shkuan; se une perendija nuk kam force me ja ndalue rruegen e zhdukjes se nje popullit qe e ka marr me vete deshiren e tij !Ai popull taman me sekonda do te zhduket nga siperfaqja e dheut !

Keshtu mburemi qe jemi shqiptar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 40
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 EmptyMon Dec 28, 2009 12:54 pm

Ti feride po e quan shqiptarin lepur Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Icon_eek ,o PERENDIA ime Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Icon_eek .....
Po varet se me ç'shqiptar perziesh ti moj e dashur.....
ne çdo shoqeri ka edhe "lepuj",por ka edhe "luane",apo jo?
SHQIPTARI=PATRIOTIZEM
SHQIPTARI=FISNIKERI
SHQIPTARI=NDERSHEMERI
SHQIPTARI = BESNIKERI
SHQIPTARI=I PAEPUR
E dashur,feride me vjen keq por ti paske rene ne shoqeri te mbrapshte..... Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Icon_wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 59
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 EmptyMon Dec 28, 2009 1:24 pm

feride je e hatashme per bese ,ashtu eshte siq thua ti,
sa te kemi kesi njerez qe me deshire dhe lavderohen qe quhen kosovare e hiqen ate kombin shqiptare kurre skemi me fitue.
tokat shqiptare po coptohen nga vet shqiptaret.
tradhtaret qe kane gojen plot,,patriotizem"
Do te coptohen edhe me shume nga keta dhe ata qe i perkrahin keta per interes .
kurre me rrezik nuk kemi qen ne histori se tashe te na zhdukin servilet hesat pashet si kombe,.
populli fle si delet..
arberia e fiona keto jane vegla te udbes dhe te servileve
jo e dashur arberi me vjen keq qe paske rene ne hoqeri te keqe udbashesh ,me ken rrin ashtu behesh.
ti dhe disa ketu ne forum keni hy vetem qe te perkrahni shkaterrimin e kombit,dhe ti perkrahni politikanet e llojit hesat pasha..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 34
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 EmptyMon Dec 28, 2009 2:29 pm

Mi ka mbeshtjell qeky xhiti hesapet ?
Se shqiptar lepra nuk ka as tradhetar,ka shqiptar qe syrin qel ta lan me fisnikrin e tyre qe posedonin !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 EmptyMon Dec 28, 2009 10:24 pm

pse mor xhiti se meson njeher drejtshkrimin e gjuhes shqipe se ti sje as shqiptare me gjuhe e le me me vepra ,me keto qe shkruan se deshmon q e je shqiptare sedi pse mburresh kote,por zakonisht burrecat mburren me te bemat e te tjerevee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 EmptyMon Dec 28, 2009 10:58 pm

do mburren me hajni do me patriotizem me bateri,si voglushja!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 EmptyMon Dec 28, 2009 11:01 pm

po une kam shume te drejt me nje shkrim tendin dedektivi dhe te xhitit me nje shkrim shume te vogel gjen dhjetra gabime drejtshkrimore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 EmptyMon Dec 28, 2009 11:03 pm

po bre me mesim te murturit jeni....
po spo jus shitet hiqe kerkunde...
skam kohe per korigjim me ju primitivet..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 EmptyMon Dec 28, 2009 11:21 pm

e di kuptimin e fjales primitiv ti njeri, me shume te shkon ty se primitivet ishin pikerisht ata qe sdinin te shkruanin e te lexonin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 52
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 EmptyMon Dec 28, 2009 11:23 pm

Ne shqiptaret mburremi me ato nga te cilat te tjeret turperohen....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me çka mburreni si Shqiptar?   Me çka mburreni si Shqiptar? - Faqe 4 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Me çka mburreni si Shqiptar?
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: