Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ngadhenjimi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
ngadhenjimi

Male
Numri i postimeve : 198
Age : 39
Vendi : gjilan
Registration date : 24/12/2008

A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? Empty
MesazhTitulli: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? EmptyThu Jan 01, 2009 6:27 pm

ju kisha lutur te shfaqeni opinonin tuaj . faliminderit per mirkuptim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ali Baba Tepelena
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
Ali Baba Tepelena

Male
Numri i postimeve : 187
Age : 64
Vendi : greqi
Registration date : 13/08/2008

A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? Empty
MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? EmptyThu Jan 01, 2009 6:53 pm

fla PO,KA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MUHAMETII
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
MUHAMETII

Numri i postimeve : 1106
Registration date : 07/05/2008

A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? Empty
MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? EmptyThu Jan 01, 2009 7:28 pm

Ka, si nuk ka, fatkeqesisht! E them fatkeqesisht, sepse do te ishte fatmiresi po mos te kishte nevoje per Avni Rrustemat e rinje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
murturi
Ushtarak
Ushtarak
murturi

Male
Numri i postimeve : 517
Age : 45
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? Empty
MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? EmptyThu Jan 01, 2009 11:25 pm

''Ka ka si 's ka por kush èshtè Vullnetar?!??

Vullnetaret e sodit nuk po dalin as ne Protesta kunder unmikut-eurolexit qe ka qen Udba e serbis,mbas dhejt vjeteve Luft na duhet prap luft ose paqe ne burg.
Izolimi i yn vie vet nga vetvetja sepse sjemi mesuar te shohim shqiptaret mir ,por mundohemi tè bejm mè mirè dhe prishem edhe at qe kan bèr ata te cilet sod ndoshta disa sjan!?
Ne duhet te jem krenar me Avni rrustemin dhe dueht para evropes me vra udhheqsin e Unmikut-dhe te gjith ministrat e serbis qe shkelin Token e Kosovès,te pergjakur me duart e tyre.
Shkau ven ne gjyq shqiptaret e Uqk sepse uqk ka luftu jasht serbis ne kosov e ne s guxom ti burgosemi ata qe ne vendin ton e masakrun
Ne duhet ti vejm ne gjyq serbet e cilet jetojn ende ne kosov! sepse asnje prej tyre sesht i paster
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbdk.eu
ngadhenjimi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
ngadhenjimi

Male
Numri i postimeve : 198
Age : 39
Vendi : gjilan
Registration date : 24/12/2008

A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? Empty
MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? EmptyFri Jan 02, 2009 12:24 am

aty ku mungon nje sherbim intelegjent i pavarur me njerz shum te formuar ne aspekt profesional dhe shum atdhetar qe bashkponojne per te miren e atdheut duhet patjeter qe dikush te nderhy ti bej me dije atyre qe marin fronin se ky fron eshte i shenjet dhe kemi luftuar qe te na udheheqin shqiptaret e vertet shiqiptaret e pa perulur nga askush shqiptaret besnik ndaj vendit ton e jo shqiptar qe sot jane ne pushtet qe e shifni dhe vete... se sa toleriomet po i bejne armikut ne dem te kosoves dhe cfare po nderrmarrin per te miren e ketij vendi qe te pengohen hovet e armiqve qofte ne aspektin politike qofte ate ekonomik qofte ate ushtarak ...me nje fjale ne gjitha sferat se armiku po lufton ne gjitha drejtimet pa len manget asnje, e neve jemi ne gjume dimrore ne nje vetknaqesi mbas shpalljes se gjysme pavaresis si mund ta quajme ose pavarsi e perkohoshme nese vazhdohet me kete pune andaj zgjohuni ore shqiptare dhe merreni frenjet ne dore se skam besim ne keta udheheqes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhavo_
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
xhavo_

Male
Numri i postimeve : 782
Registration date : 20/03/2008

A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? Empty
MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? EmptyFri Jan 02, 2009 2:36 am

Po ne qofsh i zoti ti per veti, behu avnirrustem, e leri tjeret rehat. Po kjo është budallakia me e madhe qe ti i fton tjerët me vra njerez, qofshin këta edhe tradhtar, a vete don t'i rri karshi kësaj pune. Të tillë ka mjaft!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ngadhenjimi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
ngadhenjimi

Male
Numri i postimeve : 198
Age : 39
Vendi : gjilan
Registration date : 24/12/2008

A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? Empty
MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? EmptyFri Jan 02, 2009 2:43 am

xhavo po me ben te dyshoj more vella tradhetari nuk falet more zotri cfare po flet keshtu apo te konvenoka ty mos ke frike more xhavo se do rrojne sic kane jetuar deri me sot kshtu qe fli rehat xhavo se do ti kesh me jete
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ngadhenjimi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
ngadhenjimi

Male
Numri i postimeve : 198
Age : 39
Vendi : gjilan
Registration date : 24/12/2008

A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? Empty
MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? EmptyFri Jan 02, 2009 2:50 am

dhe mos keqkupto se nuk te urdherova te vrash njeri xhavo thirri menjes ose ngritu mire se me dukesh se cenke ne gjume sot zgjohu ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ngadhenjimi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
ngadhenjimi

Male
Numri i postimeve : 198
Age : 39
Vendi : gjilan
Registration date : 24/12/2008

A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? Empty
MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? EmptySun Jan 04, 2009 2:53 am

ja shembull a nuk duhet nje Avni Rrustem per ate pis fatos lubonjen qe e cuan skanderbegun me origjine sllave...?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ngadhenjimi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
ngadhenjimi

Male
Numri i postimeve : 198
Age : 39
Vendi : gjilan
Registration date : 24/12/2008

A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? Empty
MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? EmptySun Jan 04, 2009 2:54 am

ata duhet me var mu te sheshi i skanderbegut
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ngadhenjimi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
ngadhenjimi

Male
Numri i postimeve : 198
Age : 39
Vendi : gjilan
Registration date : 24/12/2008

A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? Empty
MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? EmptySun Jan 04, 2009 4:08 am

vazhdim ...me len vare aty deri sa ta mer vesh ti thot Skanderbegu se jam shqiptar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Angela
Fillestar/e
Fillestar/e
Angela

Female
Numri i postimeve : 33
Age : 35
Vendi : Shqiperi
Registration date : 02/03/2010

A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? Empty
MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? EmptyWed Mar 10, 2010 3:59 pm

Avni Rustemi e ka lene te gjalle kujtimin me vepren qe beri dhe mjafton emri i tij per t'u kujtuar tradhetareve dhe te shiturve se ai gjak qe lindi nje Avni dhe shume te tjere heronj si ai, do te vazhdoje perseri te lindi te tille heronj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? Empty
MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? EmptyWed Mar 10, 2010 10:08 pm

ja sod ja kurr kem nevoj per AVNI RRUSTEMA;bile nji batalion AVNIJA na vyen.....!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 41
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? Empty
MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? EmptyThu Mar 11, 2010 12:15 am

Ka nevoje te madhe ,ja sote ja kurre .
per ndryshe u zhduk nje komb ,nje popull ,nje histori nje kulture!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MARJAN T RAMAJ
Anëtar i ri
Anëtar i ri
MARJAN T RAMAJ

Male
Numri i postimeve : 101
Age : 57
Vendi : kosov stubell viti
Profesioni/Hobi : ndertimtar
Registration date : 14/05/2010

A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? Empty
MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? EmptyThu Oct 07, 2010 12:29 am

KA....KA ...KAKAKAKAKA. NEVOJ EDHE SHUM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fatlumii
Fillestar/e
Fillestar/e
Fatlumii

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 29
Vendi : Gjilan
Registration date : 26/09/2010

A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? Empty
MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? EmptyMon Oct 11, 2010 11:39 pm

kuuurr nuk ka pas nevoj ma shum se sod që ka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? Empty
MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? EmptyTue Oct 12, 2010 3:11 pm

bash kur vyejn sgjindet as te nji!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? Empty
MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? EmptyTue Oct 12, 2010 3:21 pm

ska nevoj
sepse ka shum Trima Shqipëtaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? Empty
MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? EmptyTue Oct 12, 2010 8:17 pm

po valla shume trima ku pi she ti xili..
se ne edhe tradhtareve i thojme trima.
Kurre me nevoje se tashe nuk ka pas populli ,po spo ka me Avni Rrustema kane vdek.
E kane mbet shume hesat Pasha e RRahman Morina ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? Empty
MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: