Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Lirim Jakupi arrestohet :S

Shko poshtë 
AutoriMesazh
shqipdon
Fillestar/e
Fillestar/e
shqipdon

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 36
Vendi : Fush Kosove
Registration date : 01/09/2010

Lirim Jakupi arrestohet :S Empty
MesazhTitulli: Lirim Jakupi arrestohet :S   Lirim Jakupi arrestohet :S EmptyMon Sep 06, 2010 2:52 pm

Policia e Kosovës ka arrestuar Lirim Jakupin, i arratisur tre vjet më parë nga burgu i Dubravës. Arrestimi i tij është bërë jo larg qendrës së Prishtinës, në rrugën “Bajram Bahtiri”.

Në një komunikatë të policisë thuhet se aksioni është ndërmarrë nga departamenti kundër Krimit të Organizuar i PK-së, i përkrahur edhe nga Njësiti Special Intervenues.

“Gjatë kontrollit të realizuar, policia ka gjetur dhe ka konfiskuar dy granata dore, një armë automatike AK-47, me katër karikatorë, si dhe dy revole të tipit TT”, njoftoi KD.

Me urdhër të prokurorit, të dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit policor për 48 orë, deri në vazhdimin e procedurave të tjera gjyqësore.

Lirim Jakupi është në mesin e shtatë personave, të cilët kishin arritur të arratiseshin nga burgu i Dubravës më 18 gusht të vitit 2007. Lirim Jakupi, lindur më 1979 nga Gjilani, akuzohet për veprën penale të rrëmbimit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Lirim Jakupi arrestohet :S Empty
MesazhTitulli: Re: Lirim Jakupi arrestohet :S   Lirim Jakupi arrestohet :S EmptyMon Sep 06, 2010 10:19 pm

Ky njeri qe luftoi kuinder forcave maqedonase
me keq ardhje keto brgosje jane politike..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 41
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Lirim Jakupi arrestohet :S Empty
MesazhTitulli: Re: Lirim Jakupi arrestohet :S   Lirim Jakupi arrestohet :S EmptyTue Sep 07, 2010 3:25 pm

shum keq.po arrestohen luftetaret e lirise..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 51
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Lirim Jakupi arrestohet :S Empty
MesazhTitulli: Re: Lirim Jakupi arrestohet :S   Lirim Jakupi arrestohet :S EmptyWed Sep 08, 2010 12:19 am

Arrestohen nga friga se mos po ju dalin dollaverat në fush .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shqipdon
Fillestar/e
Fillestar/e
shqipdon

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 36
Vendi : Fush Kosove
Registration date : 01/09/2010

Lirim Jakupi arrestohet :S Empty
MesazhTitulli: Re: Lirim Jakupi arrestohet :S   Lirim Jakupi arrestohet :S EmptyWed Sep 08, 2010 12:41 am

Lirim jakupi asht atdhetar i madh i Kombit.Asht nje nder heronjet e Gajll ,duhet te Lirohet sa ma shpejt sepse ka dhen nje Kontribut te Lart Gjat Lftes ne trojet shqiptare .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 41
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Lirim Jakupi arrestohet :S Empty
MesazhTitulli: Re: Lirim Jakupi arrestohet :S   Lirim Jakupi arrestohet :S EmptyWed Sep 08, 2010 10:37 am

Ky ja di dallaveret Ali Ahmetit dhe Toneve ne Kosove....
Per ate edhe e burgosin..
#Duhet lirue ky atdhetare idhe hero i Gjalle.
Duhet populli kete te mbrojne e jo politikanet me prejardhje udbashe komuniste..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Lirim Jakupi arrestohet :S Empty
MesazhTitulli: Re: Lirim Jakupi arrestohet :S   Lirim Jakupi arrestohet :S Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lirim Jakupi arrestohet :S
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: