Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriMesazh
ibush hetemi
Fillestar/e
Fillestar/e
ibush hetemi

Male
Numri i postimeve : 32
Age : 64
Vendi : Ujmirë,KK i Klinës,tani në Skenderaj
Registration date : 04/04/2010

PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU   PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 EmptyFri May 28, 2010 2:57 pm

Azgjë nuk ju duhet pergjigjëja nga " servilat dhe titistat" është më rendësi që ju keni shpetuar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ibush hetemi
Fillestar/e
Fillestar/e
ibush hetemi

Male
Numri i postimeve : 32
Age : 64
Vendi : Ujmirë,KK i Klinës,tani në Skenderaj
Registration date : 04/04/2010

PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU   PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 EmptyFri May 28, 2010 3:02 pm

shumë i dobët, në matematik, ose nuk po din ose nuk po donë me ditë, mos i bën hesapet vetëm ty qysh të bin taman, se bash kurkund nuk je. për ata po të themë edhe një here ia lemë kohës ajo tregon se kush ka pas të drejtë, apo do të ketë të drejtë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Prof Xhavit Dalloshi
Fillestar/e
Fillestar/e
Prof Xhavit Dalloshi

Male
Numri i postimeve : 47
Age : 60
Vendi : Gjermani
Registration date : 27/11/2009

PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU   PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 EmptyFri May 28, 2010 3:51 pm

Z.Ibush
Sa ju perkrahesha ,dhe sa kishi nevoje per mua dishna shume mire matematiken!
Po me vjen mire qe u largova nga Titistet e dezertoret e luftes se UCK.
Sepse Titizmit moti ja kame dhene shqelmat.
Po mire po me vjen qe vete pe pranon se je ne taborrin e tyre .
Po mua nuk ma ka marre menedja se je ne taborre me ta ,po e verjeta ne Kuvend.
per kete edhe u larguam dhe nuk po pendohemi fare.
Ju shkruani se me G.Adilin prape do bashkoheni..Qudi.?1!!
Po nuk besoje se ai ju pranon!
Sepse ai deri dje ju quajti dore e zgjatur e UDBES!
E te bashkpunon me ju ,del qe ai eshte kryetare i tyre.

vetem nuk po e kuptoje se qfare ,,Patriotizmi" bete qe 10 vite ,ku u pa puna e juaj .
Trimnia matet me vepra e jo me fjale.
Fjala e kopalla sa te duashe,po kushe po ju ndale o,,trima" qe nuk i dilni per balle Koshtunices e tjereve .
Po ku jeni o ,,trima2qe nuk ndalute shpalljen e Kosoves Multietnike e pa Sovranitet.
Po si pranute Flamurin Multietnik e Kombin Kosovare.
A e dini qe sa here me keni kercnua se ,,Une po ja beje demin me Komunikatat e mija ,sepse ju jeni pjese e Qeverise se Kosoves.
Dhe jeni te regjistruar ne UNmik si shoqat.
Apo po doni qe edhe ato shkrime tja qes ti lexojne vete qytetaret se kushe jeni .

Une nuk do vazhdoje me ju ma ,fare.
Sepse nuk mirrem me njerezit siq thuani ju se qenkeni Komuniste e Titiste.
per mua kane vdekur qe moti keta njerez.

Ju uroje suksese ne Kosoven Multietnike .
Dhe suksese me ata shoket e tu Komuniste.
keshtu qe me vjen keq qe nje kohe kam qen pjese e ketyre njerezve,edhe pse shume shoke te ,,UCK" me kane terhequr verejtjen se mos bashkpuno me ta sepse jane njerez qe ne kohen e luftes se ,,UCK" kane qen ne dimija te grave .
E kete po e vrtetoni me selljet e juaja dhe perkrahjen qe ja jepni atyre njerezve .

Suksese ne mashtrimin e metutjeshem te qytetareve te manipuluar.
PO nuk me merre mendja se ka te tille qe mashtrohen ma.
Eshte e vertet se te ju kane strofullen Titistet dhe dezertoret e luftes qe ne i njofim.
PO kurren e kurres nuk do ju bashkangjiten atdhetaret e vertet.
I pershendes te gjithe ata qe paten durim qe te lexojne keto shkrime te mija .
Jo pse kishna deshire te debatoje,po kishna obligim morale dhe Intelektual qe tju informoje me shpifjet dhe rrenat qe po lansojne disa njerez te pa pergjegjshem qe dijne mire .
Sepse kane pervoje te mire Komuniste Titiste ,qe me shekuj na mashtruan e na manipuluan me popullin e tyre.
Dhe prape dijne te manipulojne ,qe sa me shume te pasurohen per veti dhe shoket e tyre per rrethe.


Vetem nje pergjigje tu kishna lutur qe tja dheshe lexuesve I dashur Ibush.!
Sa vete i paguan ne shoqaten e SHAIBK apo FBKSH.
Ku i mirrni ato mjete dhe si i paguan ata njerez.
Dhe nuk kame nevoje te komunikoje me Titiste.
Kalovshi mire !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Prof Xhavit Dalloshi
Fillestar/e
Fillestar/e
Prof Xhavit Dalloshi

Male
Numri i postimeve : 47
Age : 60
Vendi : Gjermani
Registration date : 27/11/2009

PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU   PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 EmptyFri May 28, 2010 4:04 pm

Me fale Z.Ibush
Sepse me duket ju pahe drejtue Xhemshitit e une mendova se mu ke drejtue mua!
Po ne qoftese ke mendue per mue e ke pergjigjen time!
ne qoftese ju ke drejtue xhemshitit ai le te pergjigjet vete.
le te jete si te jete .
Une prap ju pershendes ,sepse kritikat mua vetem sa me forcojne.
Dhe per mua jane mire te ardhura,po edhe sharjet jane mire te ardhura sepse edhe keto sharjet i takojne jetes dhe Demokracise.
Edhe shpifjet kunder meje jane mire se te ardhura ,sepse kam deshmi dhe deshmi per pune time ne sherbim te atdheut dhe kombit tim.
Argumentet jane deshmija me emire dhe arma me e forte kunder shpifjeve.
JU pershendes ju dhe shoket e sinqerte qe me kane dashte dhe i dua prape.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ibush hetemi
Fillestar/e
Fillestar/e
ibush hetemi

Male
Numri i postimeve : 32
Age : 64
Vendi : Ujmirë,KK i Klinës,tani në Skenderaj
Registration date : 04/04/2010

PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU   PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 EmptyFri May 28, 2010 4:49 pm

Krejt çka është dasht më shkruar janë dy rreshtat e fundit azgjë më tepër, dhe boll ma. dhe mos harro se demokraci nuk do të thot më sha,më shpif dhe fyer njërzit, dhe fjalimet dhe shkrimet tua janë plot shpifje dhe rrena, nese i madhi zot na ndihmon e të takojmë, këta "komunista e titiasta, hajna, e rrugaqa,e vjedhës popullit, e mashtrue të UÇK-së,dezertore...etj...bla..bla. NUK BESOJ SE KAN ME JU MBET BORGJË, mos mendo se po e kërcnoj dike, por realitetin po ju themë, e tash po kuptoj se ti je i njejti përson më shumë rrole që po shkruan kët edhe budalla e di dhe e kupton, Jetoj për ata sekonda kur do të takohemi ball për ballë, tash vërtet po e kuptoj se qenke krijesë shumë konfuze dhe pa kurfar stanice. O zoti i madh më jep jetë vetëm deri të takohemi ballë për ballë nuk dua azgjë më shumë, e tani mund të ma marri edhe shpirtin. all-llahu është një dhe përveq ti tjetër nuk ka.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Prof Xhavit Dalloshi
Fillestar/e
Fillestar/e
Prof Xhavit Dalloshi

Male
Numri i postimeve : 47
Age : 60
Vendi : Gjermani
Registration date : 27/11/2009

PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU   PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 EmptyFri May 28, 2010 5:18 pm

Z.Ibush
se pari turp prej teje qe te me krahasoshe me shkrimet e jerezve tjere.
Ti mirru me ata ,e mos shpife se nuk te ka hije ti thuashe ato fjale .
Sa per ato fjale qe kam shkrue dezertore ,Titiste qe keni prane, etj. Jese prane asaje qe kam thene ,dhe sja kam frigen askujte vetem nje zoti.
Kercnove sa te duash se nuk ja kam pase frigen askujte ne kete bote dhe sja kame .
Nuk je as i fundit as pari qe me kercnoheni.
Kercnime te tilla kena pase tere kohen para lufte nga servilet dhe pas lufte.
Ju thuani edhe per Adilin keshtu tashe edhe per mua.
Sepse jeni te tille dhe njerez te tille mendojne se duke u kercnuar bejne diqka .
Po ka ilaq per gjithqka edhe per njerez te tille.
Une per kete kam dale me emer e mbiemer sepse jam ai qe jam dhe me beso se sja kam frigen askujte.
Takohemi ku te duashe .
Ashtu keshtu une vete vije e te gjeje dhe bisedojme .
Atehere ti po del se mua me paske drejtua e jo atije xhemshitit.
Kam Kritikue President e Qeveri e shoke te luftes, askushe gjere me tashe nuk me ka kercnue ,e ju kercnohi se jeni te tille .
PO te lutem ke kujdese se turpi i zi eshte per ju.
Une nuk jam njeri i kercnimeve ,po nuk ja kam frigen askujte fare.
Vetem njerezit e thjeshte kercnojne qytetaret dhe Intelektualet.
Sepse ju ne keni guxim te perballi me realitetin ,po me shpifje e genjeshtra.
Ju se pari skeni dijeni se qka eshte ,,Demokracija " se jetoni ende ne anarhi.
Dhe qenekeni mesue ne sistemin Komuniste.
Vetem Komunistet kane thene qka te themi ne thuani ju.
Turp te thirreni ne bashkimin Kombetare.
Te lutem drejtohuni atyre qe te shajne.
ka njerez qe jane mesue te vrasin pas shpine,po sa do tju zgjat ate nuk e mendojne fare.
Une ne qoftese kam diqka te them haptas ,edhe une ha buke e pi uje si ju.
Me mire qe nuk me njef ,aq mire se sa kujtone.
Po te lutem si shoke si njeri qe leji shpifjet dhe kercnimet se se bolle kena qen te kercnuar nga serbija dhe veglat e tyre shqiptarofolese.
Une sa dije kerkunde nuk tu kam kercnue se sehste ne kulturen time.
Te ka humbe kontrolla dhe nuk je duke e ditur se kujte ju drejtohesh ma...
Tu kane bere te gjithe njesoje.Qetesohu shoku i jem.
Se i bene dem shendetit, kercnimet jane arme enjerezve primitiv.
Dhe kurre mos mu drejto mua me me shkrimet e juaja.
JU pershendes .!
Dhe une as qe ju shkruaj me ,se me njerez te pa kulturuar nuk kam pune.
JU mbulofte turpi i zi.
Ky eshte shkrimi i fundit i imi ne Forum.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xhevati
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Xhevati

Male
Numri i postimeve : 93
Age : 55
Vendi : Drenice
Registration date : 14/05/2010

PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU   PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 EmptyFri May 28, 2010 8:37 pm

valla prof ruju se keta skane bethe me shkaun
e per shqiptare ,te vrasin si mos mu kane
po shyqyre qe eulex duhet krejte keta qena ti fute ne burg aty ku e kane vendin
per kete kemi ardhe ne kete gjendje ku lulzojne banditet .
A e shefe qfare kulture kane ata qe i thojne vetes per ,,bashkim".
keta kane qef qyshe te thojne keta edhe ti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 41
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU   PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 EmptyFri May 28, 2010 8:52 pm

valla naj ftofen krejte .


mos e vete se te kallxon vete thojne nje fjale
uku jet ujk.po
Po le ta dine ibusha e kushe do qe eshte se skane shanc ta prekin Prof
se asgje sju ka bere.
pse sju konvenon juve ,se kena dert
po te keni pune me te keni me te gjithe shoket e tije.
Po e mira eshte qe profi ju sjelle me nje gishte hyni e jetni ne te.
Po spo ju vjen turp hiq ,me ke pakemi pas pune .
Po trishtona me ke kemi punue deri tashe .
Te gjithe anetaret e Prof.
Distancohemi nga nejrez te tille qe spahan kurrfare kulture.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xhevati
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Xhevati

Male
Numri i postimeve : 93
Age : 55
Vendi : Drenice
Registration date : 14/05/2010

PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU   PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 EmptyFri May 28, 2010 9:03 pm

xhevat hajdari-Drenice
A keni prit kulture me te madhe nga keta njerez o Prof.
Po drenica si bene hesap keta cullamak.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xhemshiti
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Xhemshiti

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 59
Vendi : shqperi
Registration date : 22/05/2010

PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU   PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 EmptyFri May 28, 2010 10:11 pm

Zotni Ibushi


Me keso kercnime e ke tregue veten qe je ne mbrojtje nga serbofilet,dhe nese ta merr mendja se do ja dalesh ne krye;Te pershendet "Fronti Per Shpetimin e Atdheut"
Ju zotri vete e ceket se se shpejti do beshkoheni ne Gafurrin !!!!!!!!!!

Te gjitha keto trillime dhe ndarje i pasket kordinue se bashku dhe interligjenca x e ka ne dieni tani qellimin e juaj .
Tradhetaret perhere e kan pase per detyre qe patrioteve tu ngjesin epitetin spiun me qellim qe ta nxisin ti sulmoi serbet dhe ne ate sulm te virtet.Perfunduan magjit e tua dhe te bosave te Ilijsv ne Skenderaj!

Ju ne vend te parolles per Bashkim Kombetar shqiptar e keni mbrapa shpindes"Bashkimin me Serb"Ne kosove nje mini jugosllavi !

JUve nuk ka per tu ardhe nga zoti mbaje mend !edhe nje dite ju ka mbete dhe serbet po pergaditen per zgjedhjet lokale qe komunave serbe ne brendi te kosoves tu ipet e drejta e shtetesise dhe ju nje dite kur te kaloni kosoven keni per tu intervestue nga braqat serb.E late kosoven ne jetimore nen ambrellen e serbeve dhe a ndegjova se serbise iu ka dhene drita e gjelberte per ne ballkan si mbikqyres!A e kuptone kete apo krijoje ndonje mesele qe te na bindish me kopalla.Popullin mundeni ta mashtroni nje dite,nje muaj nje vit me dekada e shekuj,por ta mashtroni perjete jo.
Bani te fala Sabit Gecit

sinqerisht nga Roza
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mixha Selim
Fillestar/e
Fillestar/e
Mixha Selim

Male
Numri i postimeve : 27
Age : 70
Vendi : Prizren
Registration date : 26/05/2010

PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU   PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 EmptySat May 29, 2010 10:38 am

PO TUTNA ME SKRU MIXHO SE POM BAJN PROFESORE KETA TE MEQMIT BIRO
TRIMA E TRIMA SA TE DUASH
QYSH BRE MIXH SPO JU VJEN PAK MARRE ME SHA E ME KERCNUE PROF E SHOK KETU NE INTERNET
A TRIM I THUANI VETES TI IBUSH MIXHO
A KE PAK SHKOLL A HIQ
TRIMAT KAN DEK O MIXH;TRIMA ME SHKRIME PLOT
MARRE MIXHO ME U KERCNUE SHQIPTARI SHQIPTARIT
UNE SPASHE TE KEQE NGA KY FAR PROF QE KANA LARGUE HIQ
MU POM DOKET NJERI I DREJTE SHUM
E JU SPO JA KANA MDOKET ME DEBATU ME TE SE KENI SHUM TE VARFER MIXHO
ME ARGUMENTE FOLET O MIXH E JO ME SHTUPS
SEPSE KOHA E SHTUPSAVE KA MARUE
KESHTU MIXHO DUHET ME SHKAUN ME FOLE PO SPO JA QET MIXHO;SHKAUN TE DERA E KENA
MARRE MARRE PER JU
SUN PO BASHKOHI NERMEVETI E PO FOLNI PER BASHKI TE POPULLIT
HAJT MIXH LENI KETO PUNE TE KOTA
SKA MUJT ISA BOLETINI ISMAJL QEMAJLI NOLI ME NA BASHKUE E PO NA BASHKONI JU QE KURRE SKEMI NDEXHUE PER JU.

TI MEDALIM MIXHA
PO TE THEM SE PLEQT KAN THANE RUAJU NGA HAFIJA JONE
SE JAN ME TE RREZIKSHEM SE SHKAU
SHUM LARAMAN JEMI MIXHO
ME SHUM VJEDHMI POPULLIN SE PUNOJME PER TE:
TUNG:


Permbaju temes te lutem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Medalim
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Medalim

Male
Numri i postimeve : 610
Age : 67
Vendi : Shqypeni
Registration date : 06/12/2008

PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU   PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 EmptySat May 29, 2010 10:52 am

Pershendetje o Mixha selim, une qysh ne fillim e thashe se kot perzi muhabet ketu ,me sa e shof une mer Mixha Selim kerkush ska kercenu kerkan! vetem se shof akuza te pa baza ndaj njani tjeterit, po ti kishem lene me veti profesorin dhe z Ibushin te merren veshet si dy shok qe kan qen dhe jan mbasi njifen me kohe, me duket se na akoma i koklavitim hesapet ne mest, ndoshta gabova edhe kete radhe, besomeni nuk e kam me naj sherr,kerkan nuk e njof pesonalishet vetem bazohem ne baze te shkrimeve.
U pershendes taneve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Medalim
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Medalim

Male
Numri i postimeve : 610
Age : 67
Vendi : Shqypeni
Registration date : 06/12/2008

PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU   PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 EmptySat May 29, 2010 10:56 am

O Mixha Selim une nuk di te ruhem edhe skam perse, borexh si kam kujena, hile si kam bo kerkujet. Cfar ashete shkrum nga i madhi Allah smun i shpeton.
ke te drejte me than se medalim bohet ashete ne cdo corebe a qashtu disi, po kam menu se eketo forume jan per te komuniku me njani tjeterin si te gjithe popujet e civilizu qe e shfrytezojen kete kohe moderne,menova se edhe na shqypetaret ndoshta mesojem dhe emsoghemi si te folim pa e ofendu njani tjeterin ?Permbaju temes te lutem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU   PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 EmptySat May 29, 2010 11:26 am

Tek ne ne anadrin thon, miku dhe shoku i mire njihen pasi te jene hidheruar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Prof Xhavit Dalloshi
Fillestar/e
Fillestar/e
Prof Xhavit Dalloshi

Male
Numri i postimeve : 47
Age : 60
Vendi : Gjermani
Registration date : 27/11/2009

PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU   PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 EmptySat May 29, 2010 11:49 am

Per hire se shume po flitet ketu.!
Une morra guximin qe prap edhe nje nhere tju apeloje qe ky diskutim te nderpritet apo te fshihet nga forumi!
Une personalishte kurre nuk kam pase dhe nuk kam asgje me Ibushin.As me ndonje tjeter.
ne jena largue dhe ky eshte qendrimi jone personle dhe edrejte e imja dhe e shokeve tone!
Mua me duket normale eshte qe te largohemi nag nje parti apo levizje,e drejta jone.
Dhe duhet te mesohemi se nuk bahet nami pse dikushe largohet nga nje subjket.
Ne ende jemi large ,,Demokracise se mirfillte".
NUK dije dhe spo e kuptoje edhe Ibushin pse mirret me keto gjera ma.
Ne qoftese ai ka diqka me mua personalishte qe nuk bvesoje ,ne do bisedojme bashke dhe i zgjidhim problemet.
une besoje qe prape do i themi nje mirdita njeri tjetrit dhe do pijme kafe sebshku.
Ajo pune eshte krye dhe ska nevoje askushe te debatoje per kete pune.
Te ne kerset kiameti si te largohet dikushe nga nje parti apo levizje.
Asgje nuk mvaret nga nje individ ,dhe ne duhet te mesohemi me keto gjera .
JU pershendes dhe ju lutem mos te mirremi me pune te kota .
Sepse me duket se kemi pune edhe me te medha se keto.

Ne paste mbet nje organitzate apo Parti levizje ne nje person apo ne Prof.Xhdalloshi atehere na paha hanger dreqi.

JU pershendes dhe besoje se me keni kuptue shoke ,atdhetare te dashur!
Shoku i mire dihet ne dite te veshtira ,pajtohem me Driniiii.PERMBAJU TEMES
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xhemshiti
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Xhemshiti

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 59
Vendi : shqperi
Registration date : 22/05/2010

PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU   PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 EmptySat May 29, 2010 10:21 pm

Jasht temes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agrono
Fillestar/e
Fillestar/e
agrono

Male
Numri i postimeve : 30
Age : 40
Vendi : Zvicer
Registration date : 16/11/2009

PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU   PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 EmptyMon May 31, 2010 3:58 am

ibush hetemi shkruajti:
O Xhemshit trimi!

në kohën kur Gafurri ka qenë në burg se kam njohur fare,
juve nese ju pelqen Gafurri merreni qojeni edhe në shtëpi.
përsonalisht më te nuk kam azgjë, ne i kemi konceptët e kundërta, dhe ai ka zgjedhur rrugen e vet unë timën.
po ju betohëm se edhe pse jemi në këto pozicione me Gafurrin, 100 here më shumë e dua unë dhe e respektoj unë se sa ti??
- ju shumica jeni si "Nastradini me pantollë në dor rrini, kur të kapen dy vetë cili të rrzohet me i kcy" por e ke gabim se rruget tona më Gafurrin prap kan me u bashkuar diku e me ty kurr as në gjenet.

A mund shkurtimisht me i cek dica pika se cilat jan ato dallime qe i keni ju dy?
Shkurtimisht ne disa pika.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xhevati
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Xhevati

Male
Numri i postimeve : 93
Age : 55
Vendi : Drenice
Registration date : 14/05/2010

PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU   PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 EmptyMon May 31, 2010 9:48 am

Xhevati-Drenice
Sa kemi ndegjue nga shoket ne Drenice e gjetiu.
Te dy jane hajna.
Po edhe Gafurri i ka akuzue per bashkpunetore te UDBES.
Sepse edhe ai eshte i tille.
keta akuzohen se jane ortganizate kriminale ne bashkpunim me serbine maqedonine per shitjen e armeve per perfitime personlae.
Akuza te ngritura nga policia e kosoves dhe e Eulex.
te dfy grupet bashkpunojne me sllavo maqedonet ,
Gjithmone jane nen vezhgim te policise edhe per kercnime te qytetareve.
Eshte e mundur qe me qellim jane nda ,po e keqaja se Gafurri te mbrojte veten e ka akuzua renede keta.
Gjithmone thojne hajni e perkra hajnin dhe krimineli kriminelin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xhemshiti
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Xhemshiti

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 59
Vendi : shqperi
Registration date : 22/05/2010

PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU   PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 EmptyMon May 31, 2010 11:38 am

agrono

Drejtoju Ibushit se gabim je drejtue ,se une iu ka pergjigjur as nuk jam ka rri se cili cilin e rrexoin.Keta jan bashk nese e lexoni shkrimin e Ibushit e kupton,se daulla mire po rrene!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU   PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 EmptyMon May 31, 2010 4:03 pm

a hala po mirreni me keta a...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU   PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU - Faqe 6 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU
Mbrapsht në krye 
Faqja 6 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: