Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Shqiperi Etnike..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Shqiperi  Etnike.. Empty
MesazhTitulli: Shqiperi Etnike..   Shqiperi  Etnike.. EmptyWed Jun 02, 2010 10:27 pm

Eshte hapur nje faqe ne Facebook ku synohet te mblidhen sa më shume fansa
qe jane pro bashkimit kombetar.Ketu pasi qe flitet vetem per kete qeshtje
e pash te arsyshme te hap kete tem apo te sjell kete link.Pra ti tregojm botes se gjithe vendet ku ka shqiptare deshirojn nje Shqiperi etnike.

Ju ftojme qe edhe ju te beheni fansa.Vizitoni linkun më posht


Bashkimi Kombëtar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xhemshiti
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Xhemshiti

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 59
Vendi : shqperi
Registration date : 22/05/2010

Shqiperi  Etnike.. Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiperi Etnike..   Shqiperi  Etnike.. EmptySun Jun 06, 2010 12:52 am

Ne Bukorove mbahen takimet e shqiptareve !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Shqiperi  Etnike.. Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiperi Etnike..   Shqiperi  Etnike.. EmptySun Jun 06, 2010 11:28 am

po valla shume jane ti mbajte takimet ne serbi,e na flasin per bashkim.
qudi!
po mendojne njerezit se nuk i dijne gjerat ,se kushe qka po punone.
Po naj kane pshtelle pak kjo qeveri sahanlepirese dhe keta politikane .
PÜo se shpejti po ju vjen fundi secilit ne vend te vete ku e ka .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Shqiperi  Etnike.. Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiperi Etnike..   Shqiperi  Etnike.. Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shqiperi Etnike..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: