Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn? Empty
MesazhTitulli: A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?   A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn? EmptySun Jan 17, 2010 1:29 am

Te nderuare antare te forumit,Tani me boten e shkeli kemba e Shqiptarit .dhe mbase 81/82 ne nje mase shum me te madhe .pore kemi raste ku jo cdo kun jan te mirpritu Shqiptaret,

Si mendon ju a diskriminohen shqiptaret jashe vendi??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 35
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn? Empty
MesazhTitulli: Re: A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?   A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn? EmptySun Jan 17, 2010 11:37 am

Veteveten e diskriminoin shqiptaret ska nevoj as shkau as maqedoni as greku mes vedi duke spiunue njeri tjetrin !!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn? Empty
MesazhTitulli: Re: A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?   A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn? EmptyWed Jan 20, 2010 2:47 am

po vetum per aq sa nuk permbush shteti yn detyrimet e veta ndaj nesh vetum ne at aspekt. se ketu edhe nese te behet epa drejt ka kush te qet ne vend drejtsin,e tek ne askushi,as avukat as dreqi.por ktu zbatohet drejtsia,dhe lirisht mun te them se ketu jem ne ndisa raste dhe ma te previligjuar, per arsyse duke u bazuar se jem jo vendas leshojn pej per te mos ju kundervuar se po ma ban te pa drejt, se nuk jam vendas, bile shum shpesh ndodh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn? Empty
MesazhTitulli: Re: A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?   A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn? EmptyWed Jan 20, 2010 4:29 am

Diskriminim me i madhe qe eshte duke ju ber popullit ton, eshte ne veqanti ne Kosov, e pastaj vine viset tjera, te ndara nga Shqiperia.
Shqiptaret jetoin ne ter boten, e ne shum vende te botes gezoin edhe shum respekt si shqiptar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn? Empty
MesazhTitulli: Re: A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?   A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn? EmptyWed Jan 20, 2010 1:28 pm

PS-qe mbas luftes qe shkojm ne vendin ton ma shpesh jam i diskriminur ne atdhe, se jo ne shtetin Am!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 35
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn? Empty
MesazhTitulli: Re: A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?   A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn? EmptyWed Jan 20, 2010 8:20 pm

Shqiptaret kudo qe shkoin e jetoin jan te diskriminuar per arsye se i shohin se si shqiptaret spiunoin ndaj njeri tjetrit dhe neve qe jemi te pastert nuk na marrin ne pulle,si qenje njerezore.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 51
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn? Empty
MesazhTitulli: Re: A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?   A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn? EmptyFri Jan 22, 2010 8:03 pm

Shqiptaret nuk diskriminohen por lejojne te diskriminohen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 35
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn? Empty
MesazhTitulli: Re: A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?   A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn? EmptyFri Jan 22, 2010 11:41 pm

Kur diskriminohen nuk bejn ze duke mendue se do ken meshire me tutje dhe drejte humneres.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 51
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn? Empty
MesazhTitulli: Re: A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?   A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn? EmptySat Jan 23, 2010 2:38 am

Shqiptaret nuk diskriminohen por lejojne te diskriminohen. Asht është rrimtaf shum gjëra i lejojm vet të na imponoj tjerët dhe nga kjo pastaj e fajsojm tjetrin .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 35
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn? Empty
MesazhTitulli: Re: A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?   A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn? EmptySun Jan 24, 2010 1:18 am

Shqiptaret gufoin kur tu dhemb ,me vones ja rrok truri dhe pesoin per here.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 41
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn? Empty
MesazhTitulli: Re: A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?   A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn? EmptyWed Jan 27, 2010 12:15 pm

ne vendet ku jetojne shqiptaret kushe hesap si bene.
Ku nuk je per atdhe ste njef kerkushe ,se shumica jane hajna kriminel dhe nuk luftojne per kombe ,po ishin kunder uck.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 35
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn? Empty
MesazhTitulli: Re: A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?   A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn? EmptyWed Jan 27, 2010 2:25 pm

Detektivi
Pa u vrare mes vedi udbashet shqiptar,ne pastaj do e nisim vallen e shqiponjave/
Uàk ka qen e ketyre udbashave ndersa individet qe e kan dashtun kosoven e viset tjera me shqiptar i kan vrare o detektivi!
Por mos ta rrejn veten keta udbash qe kan fitue,pos jan ne humneren e kofrit,e xhibrilit .
uçk e vertete tani e ka radhen o detektiv se po i dim mire se kush na udhehoqi luften kinse per bashkim a qe ku na lan bre qeni ate ......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn? Empty
MesazhTitulli: Re: A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?   A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A diskriminohen shqiptaret ne vendet ku jetojn?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: