Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs

Shko poshtë 
AutoriMesazh
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs Empty
MesazhTitulli: Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs   Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs EmptyFri Jun 19, 2009 9:45 am

Adem Grabovci shifet ne emisionin e mengjezit se eshte i nxitur nga Hashimi e Fatmiri sepse ky eshte ne fytyren e tij perplote urrejtje dhe me frige dhe deklaron se Ramushi ka orzoprue toka e fonde te ndryshme!Jo Grabovci Ramushit ja ka dhurue fondet vete populli ane e mban dynjas o genjeshtar !
Ramushi e meriton çdo lavdat,por e mashtruat e shtit ne kolacion me Rugoves dhe e quat ne burgun e hages !Edhe pse ka dobesi Ramushi nuk jan gabimet e tija sepse ja keni imponue me marifete qe i posedoni !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 41
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs Empty
MesazhTitulli: Re: Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs   Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs EmptyFri Jun 19, 2009 9:53 am

A ky lip me shum na...
Haxhi ky bashkpunon me krejt njerezit e udbes .
Ka kontakte me te gjithe dhe luan allash veresh me to.
Ky i ngrit shpijunat.
Ka ngrit nje shpijun qe njofim deri ne qiell.
Ai deri ne kohen e fundit ka qen ,me Milloshin ,kur filloi lufta i pari ne UCK bile ne shtab e kan pas ,(Po spo dal me emer.
Dhe ai ne bashkpunim me shkijet i vrajti te gjith komandantet e mire.
Krejt familjen udb e ka pas ne kryesi me nje vend.
Dhe ky shpijuni i rreke shpijunat kinse pse po bashkpunojn me shkije a ky ishte vet.
Dhe i kan vra disa kan qen shpijuna po me te medhenj se ky dhe familja e tije jo.
katastrof ,po shyqir qe i njofim njerezit e nuk mund te rrejn ma.
Ky eshte qen i madhe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs Empty
MesazhTitulli: Re: Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs   Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs EmptyFri Jun 19, 2009 10:06 am

A e ke fjalen per Adem Grabovcin Detektiv ?Se ky edhe ne kohen e milloshit ka qen komunist i thuket !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 41
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs Empty
MesazhTitulli: Re: Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs   Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs EmptyFri Jun 19, 2009 10:11 am

po de ky qka ka ba pas lufte ,fabrikat e keto me shpijuna ka n udheheq edhe sot.
Ky eshte ai qeni kryesor ne pdk dhe krejt me udbash bashkpunon!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs Empty
MesazhTitulli: Re: Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs   Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs EmptyFri Jun 19, 2009 10:15 am

Per Fatmir Limen çka ta merr mendja rrin sikur nje bukel a e shef ?Sidomos kur ky ne foltore e morri fjalen !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 41
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs Empty
MesazhTitulli: Re: Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs   Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs EmptyFri Jun 19, 2009 10:27 am

o Haxhi,ane sa di jane me kushte ne politik!
Ja me punue keshtu siq thojn te huajt serbija ja ne byruc!
pra e dijn qe skemi fitue po keta rrejn popullin!
Se tashe keta bejne politiken e Rugoves .
Ja pushtetin ja atje ku thashe.
Keta me mire eshte dasht te zgjedhin burgun se tradhtin!
Po nganjiher skan faj ,se do shok thojn Rugova tere kohen punoi me shkije veton surroi e tj udbashe Sheremnet Ahmeti AgimZatriqi psh e populli pi do edhe pse kan punue dhe po punojn me shkije!
Kurse keta burgun luften populli si dojke.tashe kure tradhtojn interesat tona bejne politiken e tradhtareve populli i shkon mbrapa.A di Ramushi sa ke ne konflikt me Rugoven spat asnje vot.
Kure shkoi te vorri e ju perkul tashe thojn ramushi ramushi .
Edhe Thaqi ashtu tashe bene politiken servile tradhtare te Rugoves krejt rrnoft thaqi.
Krejt te gatume e kan,po pse keta nuk kundershtojn fare!
Se me kundershtue shkojn te shpija.Se kan bishtin nzan.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs Empty
MesazhTitulli: Re: Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs   Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs EmptyFri Jun 19, 2009 5:42 pm

Detektivi
Nese sipas teje popullit u pelqejne tradhetaret dhe u shkoin mbrapa, edhe populli po del i krymbure,e çka te bejna si me bashkue kombin ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 41
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs Empty
MesazhTitulli: Re: Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs   Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs EmptyFri Jun 19, 2009 8:12 pm

Nuk ka shanc,populli u bente lufta ne drenic keta ne prishtin neper disko .
Kurvat Adelina etj me Arkanin.
Ne bertitshhmi uck keta Rugova Milloshi!
Na shajshin etj.
Kur pan tuten se uck u rrit e po shtohet shkuan blejten uniforma ka 30 marka dhe i veshen e u futun qyshit udbe ne ,,uck" kinse.Priten te ndalet lufta dhe pas lufte u futen si dhent ai ne uck ky ne uck.
kishte nje numer te vogel.
Pas lufte krejt uck..E more hagji po shiqo qe ne politik jane krejt udbashet e Titos dhe ish te uck qe ishin te shitur.bandit hajna,mi kritikue te kercnojne te vrasin shqiptarin.
A shkaut i hyjn ne bythe...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs Empty
MesazhTitulli: Re: Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs   Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs EmptySat Jun 20, 2009 10:04 am

Adelina bente orgji me arkanin ne banesen e nanes se Arkanit keto informata mi ka dhene fqiu i saj!!!Ndersa Rugoves kam ndegjue qe cullak i ka kendue edhe para luftes,bile kam pasur ftese,por kurr nuk iu kam pergjigjur sepse me ba me ta njehere me hy ne loje te prishin edhe ne moral dhe te bejn shin si vete !Me Uke Bytyqin e disa tjere pasi kemi shkue gjere tek baesa e Rugoves ne pame kur i vdiq nana e Rugoves e kam kethyer kerrin e pru ne mbrapa e dijne mire,dhe sja kam rrase kurrr spiunave bre qena qe me kan shfrytezue si skllever,!!Kur e pata kritikue marveshjen e shen egjidios,Fehmi Agani edhe pse ky ishte inciator qe e formoi uçk,me tha leje luften se shqiptaret nuk luftoin ma ka thene ne prani te shuem individeve!dhe me thonte se ty shqiptaret nuk kan me te besue edhe pse e done shqiptarin,ty me tha as te afermit e tu nuk te dojne ,sepse shqiptareve kur tu thuash qe vetem me lufte duhet me fitue nuk doin me ti pare syte,!!!A shqiptareve thuaju se pa lufte kena me fitue tan popullin e ke mbas teje,keshtu me tha Rugova ka besim te madhe sepse pa ja rras karucin popullit nuk te done!!!Oh oh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 41
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs Empty
MesazhTitulli: Re: Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs   Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs EmptySat Jun 20, 2009 10:13 am

po shumicen e te afermeve ne shqiptaret i kena servile te huaj.
Ata te dojne kure te hypsh ne fuqi pushtet per interes ,e me mujt te qesin ne kokerr te shpines pas shpine.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs Empty
MesazhTitulli: Re: Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs   Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs EmptySat Jun 20, 2009 10:21 am

Me njeh mire Cen Desku qe une besoja se eshte shok dhe ne kohen e luftes ne Malisheve qe rrezikova jeten time per te kur ne shtepin e tij ja kerkova nje arme dhe ti bashkohem uçk ,me tha shko ne shqiperi e merr arme dhe me ta dhene nje arme ty me duhet me ta dhene nje leje te posaqme o zot mendet deshten me me dale!Aty ka qen edhe ministri Jakup Kastrati apo ish kryetari i Malisheves e dine kur neper pluma e granata i qova gjalle ne shtepi dhe mua me lane vetem!E dijn mire ne vitin 1998 kur shkuam ne pame te martiri ne Lubizhde tek Paqarizi!!!!Me njef mire edhe hoxha i Bubavecit Xhevat kryeziu qe i shperndante buke uçk kur e luta qe ti bashkohem as nuk me bente hesap me thoshte shkruai ti ma mire per luften qe po e bejna,njesoi si Fatmir Lima!!!!O shqiptar ju vrafte mundi im qe nuk paskna dite dredhira ndaj juve se juve vetem me dredhira po duke qe te me doni !
E dijn kur e pajtova nje familje me dhune ne Banjen e Limes qe nuk i lash mu vrare mes vedi dhe Xhevati me Cenen me thane sa pare ti ka dhan mi pajtue ?O zot une nga shqiptaret kurr para as buke nuk kamkerkue,pos sa kam mundur u kam dhene buke e para te mijat qe i kam fitue me ndjeresen time me mistri e TAXI !E dine mire edhe Afrim Morina qe u ba kryetar i levizjes marksiste te Ukshin Hotit kur me paten rrethue te uçk dhe ne oden e tij me provokonin ushtaret e uçk dhe u thash hadeni trima qe ku i kemi shkijet dhe une me juve nuk dua bashk,por nja njeqind metra larg meje dhe nese beni ne sulm me ik nga shkijet kam me ju vra si qena,e nese iku une nga shkijet qimna ***** me vritni !Njeri nga komandantet me tha eh na per qeta nuk po te marrim ty me luftue se ti je i tremt dhe me ba mos me te ngue tye me hyre ne lufte ti na qine nonuqin na vret !U que ne kembe Afrim Morina dhe me perqafoi duke me thene ne pranin e tere uçk e kam dite qe je trim ama bash qeshtu jo!!!O njerez shqiptar di edhe shume e shume por jam lodh me shpirt nga tradhetaret qe sot po e qeverisin popullin dhe popullit pi vjen lezet kukukukuku çfare mileti eshte ky popull bythprishte !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
bledselimi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
bledselimi

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 27
Vendi : Greme\Ferizaj\Kosov
Profesioni/Hobi : Nëxëns
Registration date : 12/02/2010

Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs Empty
MesazhTitulli: Re: Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs   Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs EmptyTue Feb 23, 2010 11:54 pm

ramushi eshte njeriu qe me se shumti nuk em eriton me qen n epolitik ai ma shum ka vra shqipatr sesa shkie edhe ai eshte nejswoj si edi rama mafioz jeton nga haraqet qe u merr firmave te medha marketi elkos i tijna eshte ai eshte mafioz e shfrytzon rastin me akuzu qeverin edhe ne raste kur behet fjal per deshmor ndesa sa iperkek fatmir limajt ai edhe 1 vit duhet me lan ne qat ministri sepse e ka permbush misionin vet ai eshte ministri e cili emertion me zan vendin e hashim thaqit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs Empty
MesazhTitulli: Re: Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs   Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Adem Grabovci shpifes ndaje Ramush Haradinajs
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: