Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kush asht Ramush Haradinaj?

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
dodgjeka
Anëtar i ri
Anëtar i ri
dodgjeka


Male
Numri i postimeve : 76
Age : 83
Vendi : vulaj malsia
Profesioni/Hobi : autolakir ën penzion -poezia
Registration date : 30/06/2009

Kush asht Ramush Haradinaj? Empty
MesazhTitulli: Kush asht Ramush Haradinaj?   Kush asht Ramush Haradinaj? EmptyMon Feb 11, 2013 1:36 pm

A din kush me përshkrua statusin e Ramush Haradinaj?
Dikush e kritikon,dikush e luvdon.Çka asht e vrteta?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.gurraelecit.blogspot.com
dodgjeka
Anëtar i ri
Anëtar i ri
dodgjeka


Male
Numri i postimeve : 76
Age : 83
Vendi : vulaj malsia
Profesioni/Hobi : autolakir ën penzion -poezia
Registration date : 30/06/2009

Kush asht Ramush Haradinaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush asht Ramush Haradinaj?   Kush asht Ramush Haradinaj? EmptySat Jul 27, 2013 10:26 am

E besoj se nuk guxon kurrkush me komentua statusin e Ramush Haradinaj.Kush âsht aj njeri?A ka luftua për vetin a për Kosov?A i ka Hotelet n'bregdetin e Shqipnis e Shpijat ën Tiran, si ka shkrua Süd Deutsche Zeitung?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.gurraelecit.blogspot.com
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 57
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Kush asht Ramush Haradinaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush asht Ramush Haradinaj?   Kush asht Ramush Haradinaj? EmptyTue Aug 06, 2013 2:12 am

Trim pa diskutim dhe Atdhetar njashtu, por dhe mafioz i kullum pa diskutim citat i Adem Demaqit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dodgjeka
Anëtar i ri
Anëtar i ri
dodgjeka


Male
Numri i postimeve : 76
Age : 83
Vendi : vulaj malsia
Profesioni/Hobi : autolakir ën penzion -poezia
Registration date : 30/06/2009

Kush asht Ramush Haradinaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush asht Ramush Haradinaj?   Kush asht Ramush Haradinaj? EmptyTue Aug 06, 2013 12:16 pm

Shum i neruoshimi Xhema,çfar trimit asht aj çi e ka plaçkit popullin.Trim e Mafioz nuk shkoj bashk i neruoshimi Xhemaj.Trimat Shqiptar nuk kan kqyr interesat e veta por t'popullit.Mir se ka lân me vra Serbet,po pse ka lân me vra Kosovart?A asht trimn aj çi e vret Vëllaun e vet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.gurraelecit.blogspot.com
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 57
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Kush asht Ramush Haradinaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush asht Ramush Haradinaj?   Kush asht Ramush Haradinaj? EmptyThu Aug 08, 2013 1:08 am

DOD un e thash mendimin tim njejt mendoj si Adem Demaqi, te gjith at sakrific Ramushi dhe te gjith ata qe sillen dhe u sollen ashtu siq nuk ju ka hije,nuk jam me ta ma. sakrifica e tyre esht e pa diskutushme por, e kan ba m....)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 43
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Kush asht Ramush Haradinaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush asht Ramush Haradinaj?   Kush asht Ramush Haradinaj? EmptyThu Aug 08, 2013 10:32 am

kta skan te drejt te thirren ne luften e uck-se sepse kann tradhtue luften betimin e dhane .
Pas lufte jan hajnat ma te mdheje servila ,tradhtar te gjithe .
keta kann tradhtue luften dhe popullin! per karrig e pushtet! keta jan vegel e eulexit amerikes dhe serbise!
Populli nuk duhet ti votoje ma keta servile as aak as pdk as ldk as akr,qe pas luftes shume te keqija i ban popullit dhe kosoves!Keto Parti jan dor e zgjatun e Serbise sepse me kushte jan ne Politik!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Kush asht Ramush Haradinaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush asht Ramush Haradinaj?   Kush asht Ramush Haradinaj? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush asht Ramush Haradinaj?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Qfarë gjeni te pakuptimt te ISLAMI.
» Po fyhen ndjenjat kombetare, nga karikaturat e Kosoves
» Shqiperia dhe Kroacia marrin ftesen per ne NATO, Maqedonia m
» Nje pyetje kryeministrave shqiptar.
» PETICION PER LIRIMIN E Z. HARADINAJ

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: