Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Adonisi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 6
Registration date : 30/06/2008

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty
MesazhTitulli: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN EmptyWed Sep 17, 2008 10:49 am

Të nderuar vizitorë e hapa këtë temë duke e pa te arsyshme se qdo i dyti shqipatë kur bisedon diqka fillon me te genjy, andaj kerkoj nga ju te shprehni mendimin e juaj per kete temë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 27
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN EmptyWed Sep 17, 2008 3:06 pm

Shqiptaret nuk e kane hobi genjeshtren, nuk mendoje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Vizitor
Vizitor
avatar


PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN EmptyWed Sep 17, 2008 3:54 pm

Epo me mire me pas hobi se sa profesion. Nuk jemi edhe keq, ne krahasim me ata popuj qe e kan profesion.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rolling
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
rolling

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 27
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN EmptyWed Sep 17, 2008 4:08 pm

cdo njeri e ka hobi genjeshtren, por eshte mire te mose kemi profesion
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ademi85
Përjashtuar
Përjashtuar
avatar

Male
Numri i postimeve : 316
Age : 35
Vendi : StreetGameZerIstogCity
Registration date : 14/09/2008

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN EmptyWed Sep 17, 2008 4:55 pm

Gënjeshtra është një plagë, dhe në u shëroftë të le nishan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
beti
Anëtar i ri
Anëtar i ri
beti

Female
Numri i postimeve : 103
Age : 38
Vendi : maqedonij
Registration date : 10/09/2008

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN EmptyWed Sep 17, 2008 5:59 pm

pse ate nat kur nena dhe baba vendosin te bejn femij nena nuk don me ja dhon baba e ren me dishka edhe qashtu limd fmija rencak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Pirro i Epirit
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Pirro i Epirit

Male
Numri i postimeve : 135
Age : 29
Vendi : maja e madhe perball
Registration date : 15/09/2008

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN EmptyWed Sep 17, 2008 6:00 pm

Paj nese shikojme ne menyre me te zgjeruar nese vet popullit i zgjedh genjeshtaret per te udhehequr me ta ateher edhe ne vet kemi diqka lidhje me genjeshtren
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN EmptyWed Sep 17, 2008 10:49 pm

nuk jane vetem shqiptaret qe genjejne,ka nga qdo komb,por ne me leht i marrim shembull shqiptaret!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN EmptyWed Sep 17, 2008 11:31 pm

beti shkruajti:
pse ate nat kur nena dhe baba vendosin te bejn femij nena nuk don me ja dhon baba e ren me dishka edhe qashtu limd fmija rencak

Barcolet parashkollore po tregon a? ahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Martina
Anëtar
Anëtar
Martina

Female
Numri i postimeve : 297
Age : 32
Vendi : Belgjike
Registration date : 04/08/2008

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN EmptyWed Sep 17, 2008 11:36 pm

se ka shum shqipetar si puna e ketij siper meje ,,
dhe u mungon shum edukata dhe rrespekti per njeritjetrin !!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN EmptyWed Sep 17, 2008 11:49 pm

Martina shkruajti:
se ka shum shqipetar si puna e ketij siper meje ,,
dhe u mungon shum edukata dhe rrespekti per njeritjetrin !!!!!!


Mos i perfshi te gjithe. Qdo kush e ka edukaten, ose mos edukaten e tij. Nese une nuk kam edukat (sipas juve), mos gabo ti perfshin te gjithe.

E sheh se nga urretja ( pa baz) qe keni per mua, nuk po dini se qfar po shkruani, po i perfshini te gjithe. E une, edhe pse me ka rastis te njoh pakes ty, spo theme te njejten gje per te gjithe shqiptaret...

Nejse...te eshte fiksuar emri im, qdo gje qe theme une ty te duket zi!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Martina
Anëtar
Anëtar
Martina

Female
Numri i postimeve : 297
Age : 32
Vendi : Belgjike
Registration date : 04/08/2008

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN EmptyWed Sep 17, 2008 11:51 pm

po ti lexoje mir zoteri se nuk ja te perfshir te gjith ,, aty thuhet qe ka shum) jo te gjith )ooooooouu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN EmptyWed Sep 17, 2008 11:56 pm

Martina shkruajti:
po ti lexoje mir zoteri se nuk ja te perfshir te gjith ,, aty thuhet qe ka shum) jo te gjith )ooooooouu

Sido qe te jete, nuk eshte e njejta gje sikur me thene te gjithe me shume, por prap me vjen keq per ty, qe keni pasur nje histori kaq te hidhur, dmth keni qen e genjyer gjithnje! Megjithse prej meje skeni pasur asnje genjeshter.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Martina
Anëtar
Anëtar
Martina

Female
Numri i postimeve : 297
Age : 32
Vendi : Belgjike
Registration date : 04/08/2008

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN EmptyThu Sep 18, 2008 12:10 am

po ti nuk e din historin time
une kurr ne jete nuk kam patur ndonje problem e' as ti e as ndonje prej ketu nuk e kan as nuk kan per ta patur jeten me te bukur se une se une i gezoj te gjitha !!edhe familjen se une jam me familie ketu ku jetoj dhe kaloj shum mir ne te gjitha pikat kryesore te jetes dhe nuk jam genjyer asnjeher nga askush ,, se uné unk jam njeri pa obligime por jam e lir dhe jetoj ashtu si duhet po ti mo i gjor mos... qe nuk paske pik undyre si njeri hiç!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN EmptyThu Sep 18, 2008 12:24 am

Nuk thashe qe ta di historin, port e pakten i kam kuptuar titujte qe e perbejne gjithe historine tuaj. Edhe sonte sikur ate nat u kapet per mua, me moret shembull mua pa pike nevoje. Me paraqitet si te pa edukat dhe si njeri qe sdin te respektoje te tjeret. Kjo nuk eshte e vertete aspak, thjeshte eshte nje urretje e juaja ndaj meje, se pse? Nuk e kam kuptu deri me tani, por qe do e kuptoj. Le te dalin edhe dy antar ne kete forum, te thone te njejten mendim per mua sikur se ju, atehere perveq se do e pranoj qe keni te drejte. Do ta plotesoje deshiren tende, qe te dal nga ky forum.
Perdnryshe, nese vazhdon keshtu mos mendo qe kalon leht, sepse kur t’me jepet mundesia per te thene nje te vertete qe une e mendoj ashtu, e theme edhe s’me intereson per ty apo dike tjeter. Kaq..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ademi85
Përjashtuar
Përjashtuar
avatar

Male
Numri i postimeve : 316
Age : 35
Vendi : StreetGameZerIstogCity
Registration date : 14/09/2008

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN EmptyThu Sep 18, 2008 12:32 am

Premtimi shkruajti:
Nuk thashe qe ta di historin, port e pakten i kam kuptuar titujte qe e perbejne gjithe historine tuaj. Edhe sonte sikur ate nat u kapet per mua, me moret shembull mua pa pike nevoje. Me paraqitet si te pa edukat dhe si njeri qe sdin te respektoje te tjeret. Kjo nuk eshte e vertete aspak, thjeshte eshte nje urretje e juaja ndaj meje, se pse? Nuk e kam kuptu deri me tani, por qe do e kuptoj. Le te dalin edhe dy antar ne kete forum, te thone te njejten mendim per mua sikur se ju, atehere perveq se do e pranoj qe keni te drejte. Do ta plotesoje deshiren tende, qe te dal nga ky forum.
Perdnryshe, nese vazhdon keshtu mos mendo qe kalon leht, sepse kur t’me jepet mundesia per te thene nje te vertete qe une e mendoj ashtu, e theme edhe s’me intereson per ty apo dike tjeter. Kaq..
Premtimi.. do te ishte me mire ti shikosh punt e tua scratch
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN EmptyThu Sep 18, 2008 12:35 am

Ademi85, qka te gjety ty tash??? S'te kuptoj qka ke ti me Martinen, apo do ta mbrone indirekt veten ( mendoj per Pirron-Istogalin-Ibrahim R.)??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Martina
Anëtar
Anëtar
Martina

Female
Numri i postimeve : 297
Age : 32
Vendi : Belgjike
Registration date : 04/08/2008

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN EmptyThu Sep 18, 2008 12:39 am

po çka ke ti me martinen se une nuk ta permenda emrin ne kete tem apo nuk di ku te kapesh dhe hell nje fjal kot sé koti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ademi85
Përjashtuar
Përjashtuar
avatar

Male
Numri i postimeve : 316
Age : 35
Vendi : StreetGameZerIstogCity
Registration date : 14/09/2008

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN EmptyThu Sep 18, 2008 12:39 am

Premtimi shkruajti:
Ademi85, qka te gjety ty tash??? S'te kuptoj qka ke ti me Martinen, apo do ta mbrone indirekt veten ( mendoj per Pirron-Istogalin-Ibrahim R.)??
skam asgje me Martinen ,deshiroj te ndihem te gjithe te barabart ne kete forum.DHe betohem ne zot se sjom as pirro istogalia ose i .rugova Jom ADEMI .Sado qe ju sme besoni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN EmptyThu Sep 18, 2008 12:42 am

Martina, ne fillim kur shkrujte ne kete teme, me more shembull per te keq, apo?

Nese eshte qellimi juaj ky( Ademi85), atehere benu pak me i sinqert. Shiko se kush ke e nguci apo e injoroj i pari tjetrin?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Argent
Anëtar
Anëtar
Argent

Male
Numri i postimeve : 244
Age : 44
Vendi : Ilirida
Registration date : 12/08/2008

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN EmptyThu Sep 18, 2008 12:43 am

SHqiptaret nuk e kane hobi genjeshtren po skamja te detyron te bejshe gjithcka

OH SA MIRE TE JESHE SHQIPTARE.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Martina
Anëtar
Anëtar
Martina

Female
Numri i postimeve : 297
Age : 32
Vendi : Belgjike
Registration date : 04/08/2008

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN EmptyThu Sep 18, 2008 12:45 am

bravo Argent bravo te qofte kjo eshte pergjigjia me e'sakte e'kesaj teme bravo .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ademi85
Përjashtuar
Përjashtuar
avatar

Male
Numri i postimeve : 316
Age : 35
Vendi : StreetGameZerIstogCity
Registration date : 14/09/2008

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN EmptyThu Sep 18, 2008 12:51 am

Premtimi shkruajti:
Martina, ne fillim kur shkrujte ne kete teme, me more shembull per te keq, apo?

Nese eshte qellimi juaj ky( Ademi85), atehere benu pak me i sinqert. Shiko se kush ke e nguci apo e injoroj i pari tjetrin?
Po qka je duke thene more??
keshill pak gjum s'do te bente keq ne kete moment
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN EmptyThu Sep 18, 2008 12:54 am

Shqip te shkruajta, thashe nese eshte qellimi juaj ai qe thuani: qe ti sheh se bashku shqiptaret. Atehere ose mbroje te verteten ose hesht. Po e mbrone Martinen, ku ne fakt eshte pikrishte kjo qe mundohet t'me injoroj e para.

Kam flejte diten, keshtu qe gjumi nuk eshte problem per mua.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
thellenza
Anëtar
Anëtar
thellenza

Female
Numri i postimeve : 384
Vendi : Gjermanise dikund :p
Registration date : 25/08/2008

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN EmptySat Sep 20, 2008 7:36 pm

Tash e kuptova... gjithemone kam shtru pytjen pse njerzit te ne genjejn lidhje dhe pa lidhje, nevoj dhe pa nevoj? - Nga hoby d.m.th. !!! Laughing Edhe une jam shiptare por kam krejtesisht tjera gjera hobby.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: