Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Nezir Myrta
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Nezir Myrta

Male
Numri i postimeve : 660
Age : 107
Vendi : usa
Registration date : 23/03/2008

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN - Faqe 2 EmptySat Sep 20, 2008 7:41 pm

shume gabim titulli

te pergjithsohen te gjithe shqiptaret ashtu, ate e ben vetem ndonje armik ose ndonje budalla/qe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
beti
Anëtar i ri
Anëtar i ri
beti

Female
Numri i postimeve : 103
Age : 38
Vendi : maqedonij
Registration date : 10/09/2008

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN - Faqe 2 EmptyWed Sep 24, 2008 7:25 pm

thellenzusha shkruajti:
Tash e kuptova... gjithemone kam shtru pytjen pse njerzit te ne genjejn lidhje dhe pa lidhje, nevoj dhe pa nevoj? - Nga hoby d.m.th. !!! Laughing Edhe une jam shiptare por kam krejtesisht tjera gjera hobby.te gjith mendojn se jan cool dhe nuk genjej po te tjert na verejn se sa jemi genjeshtar,ndoshta ndonji her nuk genjen por momenti casti apo koha nuk te mjafton te tregosh se nuk genjen xhdo kush genjen
un personalish e pranoj se ne situata te veshtira dhe personat qe nuk i njoh mjaftushem flas per klijentet ne pun i thaj duke i genjyer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driola
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Driola

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 25/06/2008

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN - Faqe 2 EmptyWed Sep 24, 2008 8:21 pm

A ka naj rren taze more n'kete forum? haahah se krejt bajate paskan nis m'u bo,hahahahaha....Sa rrena o ka bohet sa qe edhe te vertetes ja kan humb famen, hahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Argent
Anëtar
Anëtar
Argent

Male
Numri i postimeve : 244
Age : 44
Vendi : Ilirida
Registration date : 12/08/2008

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN - Faqe 2 EmptyThu Sep 25, 2008 12:21 am

A ka ndonje popull ne Bote qe nuk genjene ju lutem shqipetaret jane popull me i sinqerte ne bote.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Adonisi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 6
Registration date : 30/06/2008

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN - Faqe 2 EmptyThu Sep 25, 2008 12:06 pm

Driola shkruajti

A ka naj rren taze more n'kete forum? haahah se krejt bajate paskan nis m'u bo,hahahahaha....Sa rrena o ka bohet sa qe edhe te vertetes ja kan humb famen, hahahaha
-------------------------------------------------

Driola ju pershendes, dhe ju falenderoi shum per mendimin tuaj qe keni dhën, sepse tek ne aq shum njerzt rrejn sa që edhe të vërtetës i ka humbur besimi, andaj ju këshilloj atyre që e kan hobi rrenen le ta harrojnë.

Sa i perket Nezir Myrta, te kuptoj se ndoshta kjo temë të ka shqetësuar, sepse edhe ti mund te bësh pjes ne grupin e këtyre që e kan hobi Rrenen, andaj mos u shqetëso se ka koh per pendim Sad Shocked
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 38
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN - Faqe 2 EmptyThu Sep 25, 2008 12:58 pm

Genjeshtra ben pjese ne natyren njerezore, ka shume arsye per te cilat njerezit genjejne: Per te mos ofenduar nje person te dashur duke e vene perballe nje realiteti te eger, per te mos u gjykuar nga te tjeret, per te kaluar lehte kur ndodh nje gabim dhe shume arsye te tjera familjare apo shoqerore. Po ne te vertete nuk mendoj se kjo eshte nje veti e shqiptareve, as ne karakter dhe as per hobi. Te krahasosh karakterin e shqiptareve me popuj te tjere ne kete drejtim do te kishim zene vendin e pare ne bote per virtyt dhe per ndershmeri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
njonidrenica
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 838
Registration date : 09/06/2008

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN - Faqe 2 EmptyThu Sep 25, 2008 2:29 pm

un ashtu nuk mendoj nese ni numer shum i vegjel gnjen nukdomethon s ekrejt shqiparet gnjen, me fal EVA sen etituj ashtu po shkrun
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Veneta
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN - Faqe 2 EmptyTue Nov 25, 2008 6:47 pm

Nuk me duket e drejte menyra se si eshte thurur ky titull. Cdokush genjen, i shtyre nga aryse te ndryshme, por qe ky ves tu vishet pikerisht shqiptareve me duket absurde! Aq me pak te quhet HOBI!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Arber01
Fillestar/e
Fillestar/e
Arber01

Male
Numri i postimeve : 34
Age : 39
Vendi : arberia
Registration date : 20/12/2008

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN - Faqe 2 EmptySat Dec 20, 2008 4:06 pm

Trupi eshte çelsi i ç'do te mire,ne forcen e trupit shtohet miresia ,edhe genjeshtra eshte pjes e trupit per te miren ,e genjeshta munde te kete studime ne vlera te veçanta ,ne jete kemi ngjrje qe te shpeton genjershtra e te largon nge nje e keqe eshte errsire e te mires
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN - Faqe 2 EmptyMon Dec 22, 2008 8:10 am

sepse mendojn se po perparojn nese genjejn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
foxteam
Fillestar/e
Fillestar/e
foxteam

Male
Numri i postimeve : 43
Age : 48
Vendi : TROJET SHQIPTARE
Profesioni/Hobi : USHTARAK
Registration date : 22/12/2008

PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN - Faqe 2 EmptyMon Dec 22, 2008 9:14 am

genjejn deri diku sa me arit ne fotelje te kuqe kur arin deri tek ai vend te duhur atehere genjejn edhe njehere,qe me ja mare zemren me te mire me genjeshtra,dhe mendon se perparon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN   PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
PSE SHQIPTARET E KAN HOBI GENJESHTREN
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: