Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ngadhenjimi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
ngadhenjimi

Male
Numri i postimeve : 198
Age : 39
Vendi : gjilan
Registration date : 24/12/2008

sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte! Empty
MesazhTitulli: sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte!   sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte! EmptySun Jan 04, 2009 3:22 am

Incidentet e ndodhura bastisjet,arrestimet,burgosjet,maltretimet ne maqedoni dhe te perkrahura her nga nje udheheqes shqiptar e her nga nje tjeter. arrestimet qe u ben ne Kosoven lindore, kerkimi i 12 mije varrezave ne Shqiperi, kerkimi i autonomis se epirit nga ana e Grecis ne krye me bollanon etj etj.. duke shfrytezuar gjendjen jo te mire si ekonomike ashtu dhe ne shum sfera te aleatve tan. shba,anglis forcimi i lobit sllave ne krye me Rusin,dominimi ne arenen botrore. etj etj jane shenja qe shqiptaret do kanosen shum shpejt me nje sulm ushtarak nga sllavet nga gjitha anet keshtu qe sa me pare duhet te nderrmare dicka biles kjo mund te ndodh dhe brenda viti 2009-2010 . pritet destabilizim i Shqiperis tani ne vlugun e zgjedhjeve per te ngecur ne antarsimin e Shqiperis ne Nato dhe ka per te ndodhe kjo!!! dhe me pas te futen lirshme kshtu qe dhe njeher kujdes kujdes dhe te bashkohemi dhe te kovenojme sa me pare gjendjen gjitheshqiptare se cfare duhet te nderrmarim eshte urgjente !!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PeriiKeputur
Anëtar
Anëtar
PeriiKeputur

Male
Numri i postimeve : 342
Age : 107
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Profesioni/Hobi : ANTI-SERB
Registration date : 12/05/2008

sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte! Empty
MesazhTitulli: Re: sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte!   sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte! EmptyTue Jan 20, 2009 3:10 pm

Kete gje ne nuk do ta lejojme te ndodhe edhe sikur te derdhet gjak prandaj te rrim te Bashkuar mund ti mundim edhe gjdo kend tjeter..
Sa i perket qeverise shqiptare spo ben gje per keto troje dhe shqiptaret qe po asimilohen.
Duhet ta kemi pushtetin e Enver Hoxhes patjeter i domosdoshem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Muja e Halili
Anëtar
Anëtar
Muja e Halili

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 24
Vendi : GalaxY
Profesioni/Hobi : Mi vra shkijet
Registration date : 15/01/2009

sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte! Empty
MesazhTitulli: Re: sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte!   sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte! EmptyTue Jan 20, 2009 3:14 pm

Me kete pushtet qe kemi ,qdo gje eshte e mundur,pajtohem plotesisht me ty se ne per ti ndaluar keta skllav duhet ta kemi pushtetin e Enver Hoxhes,dhe jo Thaqin e Salen,te cilet per para po e shkaterrojne Shqiperine.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte! Empty
MesazhTitulli: Re: sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte!   sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte! EmptyWed Jan 28, 2009 8:56 am

Kur shkohet ne lufte ne fillim sigurohet shpina, kurrizi.

A munde te shkohet ne lufte me UDB-asha si Sala dhe disa shoq qe jane ne krye ne Dardani?

Me qarte, para se te behet lufte duhet dhene restua tradhetareve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ngadhenjimi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
ngadhenjimi

Male
Numri i postimeve : 198
Age : 39
Vendi : gjilan
Registration date : 24/12/2008

sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte! Empty
MesazhTitulli: Re: sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte!   sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte! EmptyWed Jan 28, 2009 7:42 pm

shpresoje ne ndryshime radilkale te politikes si ne shqiperi ashtu dhe kosove besoj ne vedijen kombetare te popullit dhe shpresoje se me ne fund e kan kuptuar klasen politike
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Aktiv
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Aktiv

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 41
Vendi : Toke
Registration date : 29/01/2009

sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte! Empty
MesazhTitulli: Re: sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte!   sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte! EmptyThu Jan 29, 2009 4:07 am

Shume energji dhe kohe po shpenzohet ne perpunimin e te kaluares :
Shkojn ''disa'' aq large qe edhe Gjerjgje Kastriotin ,Islmail Qemailin ,Abdyl Frashrin ,Isa Boletin etj kerkojn ti imponoj deri edhe si Tradhetar .

Qytetaret po bombardohen dita me dite e me shume me politika te reja ,pse o vllezer e motra nuk kerkojm t'ju besojm atyre profesionale e shkencore ,por personazhe te zdhukur diku ne tere vetem e vetem te vihet ne rende te pare ,qe pastai interesi egois i tyre eshte vlera vetem e vetem per te qeverisur nje parti .
Partit politike nuk kan te bejen me histori apo me shkenca fare ,kshuqe nuk duhet te shpenzohet shume kohe e energji e te besojm ç'fare flet nje politikan .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte! Empty
MesazhTitulli: Re: sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte!   sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte! EmptyThu Jan 29, 2009 2:19 pm

Von e pasni marr vesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ngadhenjimi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
ngadhenjimi

Male
Numri i postimeve : 198
Age : 39
Vendi : gjilan
Registration date : 24/12/2008

sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte! Empty
MesazhTitulli: Re: sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte!   sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte! EmptyThu Jan 29, 2009 3:33 pm

nuk e di per ke vlen kjo fjali ago muji un nuk kam cek date kur e kam mar vesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte! Empty
MesazhTitulli: Re: sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte!   sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte! EmptyThu Jan 29, 2009 6:03 pm

Nuk vlen per dikend ne vecanti, por vlen per gjithe popullin shqiptar, qe ka rene ne gjume te rende dhe duket sikur nuk do te zgjohet me.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte! Empty
MesazhTitulli: Re: sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte!   sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte! EmptyThu Jan 29, 2009 9:45 pm

Sllavët, jo vetëm sot, por gjithmon kanë punuar për këtë qëllim, ata nuk do të ndalen kurr drejtë kësaj rruge.

Neve na mbetet të ndërmarrim hapa konkret dhe të vendosur të punojm në këtë drejtim, jo gjithmon vetëm të mbrohemi nga sulmet barbare të sllave, por të pregaditemi në shumë lëmi.... të mos kenë kohë sllavët të pregaditen dhe hartojnë plane se si të sulmojnë shqiptarët.

_________________
Është diçka që vlen...

më shumë se pranvera, që shkëlqen më shumë se dielli ,më shumë se ari...


Edituar për herë të fundit nga Sofra në Fri Jan 30, 2009 4:54 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
murturi
Ushtarak
Ushtarak
murturi

Male
Numri i postimeve : 517
Age : 44
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte! Empty
MesazhTitulli: Re: sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte!   sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte! EmptyFri Jan 30, 2009 2:27 am

Mue po me quditin s si keto armet po i gjen Kfori neper male e spat kush me i mshef...runi armet se planet e evropes na kan lan pa shtet e pa arm duke na genju me do far marrveshje te kota saper kapjen e patriotav dhe djegjen earmeve ,se ata qe i kan pranu ato pika ,e qpo po han pare ata dueht me i pushkatu naten.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbdk.eu
Sponsored content
sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte! Empty
MesazhTitulli: Re: sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte!   sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
sllavet po pergaditen te sulmojne trojet shqiptare me lufte!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: