Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...??

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 27
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...??   Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 EmptySun Feb 01, 2009 3:40 pm

Muhameti ndoshta une pendohem qe Mitrovica me te drejta ligjore i perkete Kosoves, por baza e shkrimit tim ende qendron, Mitrovica veriore nuk do t'i kthehet Kosoves, per kete jam i bindur, edhe per kunder deshires tone.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
PeriiKeputur
Anëtar
Anëtar
PeriiKeputur

Male
Numri i postimeve : 342
Age : 107
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Profesioni/Hobi : ANTI-SERB
Registration date : 12/05/2008

Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...??   Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 EmptySun Feb 01, 2009 3:42 pm

Nuk i kthehet normal kur ka njerez qe thone se s'kthehet. Nisja ma s'pari meno qe munet mu kthy Mitrovica, vepro qi mu kthy Mitrovica edhe ajo kthehet. E jo mu parit ne rreze te diellit e me tha jo s'kthehet. Vallahi tybe tu nejt si ti ajo kurr skthehet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 27
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...??   Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 EmptySun Feb 01, 2009 3:45 pm

Pse ti po punon per Mitrovice? Une ma shume se ti 1000 here punoj per Mitrovice i nderuar, por bindja ime, eshte se nuk do te kthehet, edhe nese kemi parayshe se ne cfare forme eshte marre Mitrovica, ashtu siq nuk do te kthehet as Cameria me.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
PeriiKeputur
Anëtar
Anëtar
PeriiKeputur

Male
Numri i postimeve : 342
Age : 107
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Profesioni/Hobi : ANTI-SERB
Registration date : 12/05/2008

Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...??   Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 EmptySun Feb 01, 2009 3:47 pm

Guximi shkruajti:
Pse ti po punon per Mitrovice? Une ma shume se ti 1000 here punoj per Mitrovice i nderuar, por bindja ime, eshte se nuk do te kthehet, edhe nese kemi parayshe se ne cfare forme eshte marre Mitrovica, ashtu siq nuk do te kthehet as Cameria me.

ej mos i hani fjalt e juja. Ti ma s'pari the punoj 1000 here per Mitrovice. E ne rreshtin qeter thoni qe ajo s'kthehet. Mos po punoni ju najkah per moskthimin e Mitrovices?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 27
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...??   Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 EmptySun Feb 01, 2009 3:47 pm

Une punoj per Mitrovice, megjithse kam bindjen se nuk kthehet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
PeriiKeputur
Anëtar
Anëtar
PeriiKeputur

Male
Numri i postimeve : 342
Age : 107
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Profesioni/Hobi : ANTI-SERB
Registration date : 12/05/2008

Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...??   Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 EmptySun Feb 01, 2009 3:48 pm

Guximi shkruajti:
Une punoj per Mitrovice, megjithse kam bindjen se nuk kthehet...

Vazhdo pra puno o argat i palodhshem1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 27
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...??   Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 EmptySun Feb 01, 2009 3:50 pm

Faleminderit shume, do te vazhdoj e do te perpjekem se deshira ime eshte qe te kthehet, perkunder bindjes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...??   Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 EmptySun Feb 01, 2009 4:43 pm

Leni prrallat se as njani qitu spunoni per Mitrovicen, as Mitrovicalit spunojn per mitrovicen, prandaj me keq ardhje ju them mos rreni, te vetmit qe punojn per Mitrovicen jane ata burra e ata djem te ri te Suhodollit dhe Lagjes se Boshnjakve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
klodian
Përjashtuar
Përjashtuar
klodian

Male
Numri i postimeve : 107
Age : 35
Vendi : europe
Registration date : 25/12/2008

Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...??   Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 EmptySun Feb 01, 2009 9:43 pm

per ta pasur Mitrovicen nen administrim te vet shqiptareve duhet ardhur ne pushtet LKÇK-ja e jo klyshat e UNMIK-ovite e EULEX-ovitëve!

Poshtë hajnat e djehit dhe keta qe i kemi AKTUAL!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 32
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...??   Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 EmptySun Feb 01, 2009 10:52 pm

klodian shkruajti:
per ta pasur Mitrovicen nen administrim te vet shqiptareve duhet ardhur ne pushtet LKÇK-ja e jo klyshat e UNMIK-ovite e EULEX-ovitëve!

Poshtë hajnat e djehit dhe keta qe i kemi AKTUAL!
Sipas teje z. Klodiani, qfare do shpikte LKÇK-ja qe ta bashkonte Mitrovicen ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
PeriiKeputur
Anëtar
Anëtar
PeriiKeputur

Male
Numri i postimeve : 342
Age : 107
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Profesioni/Hobi : ANTI-SERB
Registration date : 12/05/2008

Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...??   Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 EmptyMon Feb 02, 2009 2:55 pm

klodian shkruajti:
per ta pasur Mitrovicen nen administrim te vet shqiptareve duhet ardhur ne pushtet LKÇK-ja e jo klyshat e UNMIK-ovite e EULEX-ovitëve!

Poshtë hajnat e djehit dhe keta qe i kemi AKTUAL!

LKÇK-ja hyne ne grupin e hajnave qe kemi Aktual z. Klodian sepse tere njerzit qe jane ne qeveri jane te prekur nga dora e zeze e Unmikut tash Eulexit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Muja e Halili
Anëtar
Anëtar
Muja e Halili

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 24
Vendi : GalaxY
Profesioni/Hobi : Mi vra shkijet
Registration date : 15/01/2009

Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...??   Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 EmptyMon Feb 02, 2009 3:23 pm

Punetoret e Unmikut po punojne tash per EuleX,vetem i kane nderru teshat edhe numrin e tabelave(dizajnin kuptohet).
E ti klodian me pasen LKCK ne pushtet ne ja kishim therren ne Shqiperi(nga qeverisja e dobet).
Ne sjemi te pajtimit as me kete qeveri e as njeren qe ka qene,por e duam qeverin si ne kohen e Enver Hoxhes,e jo tani qe Thaci po na mashtron tu nreqen shkolla.
Ne qytezen time Thaci me ministrin e arsimit e kan nreqen nje shkolle,punimet paten filluar qe me 2001,dhe shkolla pat perfunduar ne vitin 2008(pra 7 vjet pune) dhe shkolla ende pa u perfunduar erdh misnistri i arsimit edhe e prejti shiritin,nxensat filluan messimet e rregullta ne vitin 2009,pra ne kete vit ata u futen aty,se sapo hyn,sbesoj se ka qene me shume se 6muaj shkolla filloj te prishej ,ndalej uji(kishin uje vetem 1 ore ne dite)filluan muret te qaheshin,e me e keqja erdhi ne dimer kur filluan koherat e keqija te vinin shkolla leshonte uje e shumcka tjeter,nuk ishin ne gjendje nxenesit te mbanin mesim te rregullt.
Pra me kete shembull dua te tregoj se sa e mire eshte qeveria Thaci,e cila hap shkolla ende pa u perfunduar dhe normal pasoj e gjithe kesaj jane nxenesit te cilet vijojne mesimet aty,e kur ka qene Enver Hoxha kjo gje nuk ka ndodhur ,ndertimi i shkolles ka mundur te jete shume i gjate ,por kur e kane perfunduar ska pasur nevoje te ankohet askush,kete qeveri ne po e kerkojme,por nuk do mund ta gjejme asnjehere.
Pra adhurues te Thacit merrni vesh se kurgja ne te nuk ka pos hajnis dhe korrupsjonit,pra bashkojuni deshires per Bashkimin Kombetar ,dhe hiqnju rrenanave te Thacit e te Sejdiut(matrapazave).

Me rrespekte Muja e Halili.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 27
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...??   Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 EmptyMon Feb 02, 2009 3:35 pm

Une mendoj qe edhe nje pike tjeter qe e veshterson jashtezakonisht shume rikthimin e Mitrovices (Veriore eshte fjala), eshte se shqiptaret shume prej pronave i kane shitur me tapi me letra zyrtare, ose nga frika, ose nga lakmia per pasuri, dhe kjo mund te quhet lirisht: SHITJE E ATDHEUT. Pronat i kane blere serbet me iniciativen e Beogradit, prandaj sipas gjykimit tim eshte shume shume veshtire, e deri edhe ne pamundesi te kthehet Mitrovica Veriore..

Kete mendim e kam duke pare qe asnje organizim ne Kosove, nuk tregon konkretisht si te kthehet Mitrovica veriore, a trevat e banuara me shqiptar po, me zbatimin e perpikte te drejtes se kombeve per vetevendosje deri ne shkeputje.

Albin Kurti pate thene per Luginen e Presheves, qe t'i antarsojme ne SHPK disa qytetar te Presheves (nuk jam i sigurte se ka thene kshtu, por esneca qendronte se Albini kishte per qellim armatimin e shume prej qytetarve ne Presheve). Une kisha pas deshire te ndodhte kjo, por per gjykimin tim eshte e pamundur, sepse nuk te len serbet te armatosesh, per ata edhe konsiderohen pushtues, nuk ka mundesi te ndodhe kjo, ky eshte mendimi im personal, edhe pse idea e Albinit eshte qellim mire e parimore nese mund te realizohet.

Ju pershendes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
PeriiKeputur
Anëtar
Anëtar
PeriiKeputur

Male
Numri i postimeve : 342
Age : 107
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Profesioni/Hobi : ANTI-SERB
Registration date : 12/05/2008

Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...??   Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 EmptyMon Feb 02, 2009 3:56 pm

Guximi shkruajti:
Une mendoj qe edhe nje pike tjeter qe e veshterson jashtezakonisht shume rikthimin e Mitrovices (Veriore eshte fjala), eshte se shqiptaret shume prej pronave i kane shitur me tapi me letra zyrtare, ose nga frika, ose nga lakmia per pasuri, dhe kjo mund te quhet lirisht: SHITJE E ATDHEUT. Pronat i kane blere serbet me iniciativen e Beogradit, prandaj sipas gjykimit tim eshte shume shume veshtire, e deri edhe ne pamundesi te kthehet Mitrovica Veriore..

Kete mendim e kam duke pare qe asnje organizim ne Kosove, nuk tregon konkretisht si te kthehet Mitrovica veriore, a trevat e banuara me shqiptar po, me zbatimin e perpikte te drejtes se kombeve per vetevendosje deri ne shkeputje.

Albin Kurti pate thene per Luginen e Presheves, qe t'i antarsojme ne SHPK disa qytetar te Presheves (nuk jam i sigurte se ka thene kshtu, por esneca qendronte se Albini kishte per qellim armatimin e shume prej qytetarve ne Presheve). Une kisha pas deshire te ndodhte kjo, por per gjykimin tim eshte e pamundur, sepse nuk te len serbet te armatosesh, per ata edhe konsiderohen pushtues, nuk ka mundesi te ndodhe kjo, ky eshte mendimi im personal, edhe pse idea e Albinit eshte qellim mire e parimore nese mund te realizohet.

Ju pershendes.

Edhe ne mujna mu kan ma te organizum per disa qeshtje kombetare sidomos per Mitrovicen, sikurse serbet qe po hyne ne Mitrovice edhe ne shqiptaret do te ktheheshim se ajo pjese eshte e jona,serbia po i financon serbet per blerjen e shtepive shqiptare, dhe po bene spastrimin etnik te shqiptareve ne menyre qe ta marrin Mitrovicen sa me lehte.


Dhe sa i perket qe serbet nuk na lene te armatosemi nuk eshte nevoja ti vetim hiq ata Mup-ista.

Po te ishim me te organizuar ne mund ta rikthenim Mitrovicen po ne nuk jemi aspak.Prandaj me vedisimin e shqiptareve ne mund ta rikthenim Mitrovicen veriore..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Muja e Halili
Anëtar
Anëtar
Muja e Halili

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 24
Vendi : GalaxY
Profesioni/Hobi : Mi vra shkijet
Registration date : 15/01/2009

Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...??   Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 EmptyMon Feb 02, 2009 5:29 pm

Guximi shkruajti:
Une mendoj qe edhe nje pike tjeter qe e veshterson jashtezakonisht shume rikthimin e Mitrovices (Veriore eshte fjala), eshte se shqiptaret shume prej pronave i kane shitur me tapi me letra zyrtare, ose nga frika, ose nga lakmia per pasuri, dhe kjo mund te quhet lirisht: SHITJE E ATDHEUT. Pronat i kane blere serbet me iniciativen e Beogradit, prandaj sipas gjykimit tim eshte shume shume veshtire, e deri edhe ne pamundesi te kthehet Mitrovica Veriore..


Ju pershendes.

Shume e vertete qe kosovaret e Mitrovices po e shesin trollin e tyre me nje shume te konsiderushme parash te paguara nga EuLex.Shqipetaret e Mitrovices po e shesin atedheun e tyre,vendlindjen e tyre per tja dhene kosoven dikujt tjeter,une po te isha ne vendin e tyre po te me paguanin 1Miliard euro nuk do te shitja token e trasheguar nga baballaret e tyre e stergjysherit e tyre.
Por si per cdo gje tjeter edhe per kete ka nje shpjegim i cili nuk eshte gje tjeter pos kushteve te renda ekonomike.
Serbet e kane gjetur njerzit ne kushte te keqija ekonomike,dhe sado pak nje shume ata do te shisnin token e tyre,e lere me nje shume te konsiderueshme parash gje qe e ben ta kthejne mendjen menjehere per te shitur tokat.
Shpresoj se kjo taktik e EuLex nuk do te funksjonoj perndryshe tokat e Mirtovices do te shiten te gjitha.Dhe jo vetem te Mitrovices por edhe te te gjitha vendeve te tjera te rrezikuara nga okupatori Serb.
E per kete gje ne duhet te luftojme e te mesojme me shume ne kete moshe qe te arrijme me shume kur te vije dita si sot,e te mos mbesim qe per shkak te serbit te shiten pronat.
Tek e fundja parat edhe mund te hargjohen ndonje here,dhe cka pastaj do ta kerkosh token e nuk do ta gjesh kurre me.
E ne kerkojme bashkim kombetar kur nuk jemi ne gjendje te mbajme edhe ato pak toka qe kemi,prandaj mos kerko shume se do te mbetesh edhe pa ate qe e ke... Suspect !

Me rrespekte Muja E Halili.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Delia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...??   Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 EmptyMon Feb 02, 2009 5:33 pm

Nuk po bejn as gje fare po kshirin seri ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PeriiKeputur
Anëtar
Anëtar
PeriiKeputur

Male
Numri i postimeve : 342
Age : 107
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Profesioni/Hobi : ANTI-SERB
Registration date : 12/05/2008

Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...??   Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 EmptyMon Feb 02, 2009 5:40 pm

Eshte e vertete se disa - disa po kqyrin seri e nuk dojne t'ja dine per Mitrovicen... Populli po bie ne gjume dimeror.
Nje popull qe bie ne gjume ai popull shuhet...!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Muja e Halili
Anëtar
Anëtar
Muja e Halili

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 24
Vendi : GalaxY
Profesioni/Hobi : Mi vra shkijet
Registration date : 15/01/2009

Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...??   Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 EmptyMon Feb 02, 2009 5:45 pm

PeriiKeputur shkruajti:
Eshte e vertete se disa - disa po kqyrin seri e nuk dojne t'ja dine per Mitrovicen... Populli po bie ne gjume dimeror.
Nje popull qe bie ne gjume ai popull shuhet...!

Ai popull shuhet dhe fatekeqesisht ne gjume sulmon armiku e jo kur je zgjuar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PeriiKeputur
Anëtar
Anëtar
PeriiKeputur

Male
Numri i postimeve : 342
Age : 107
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Profesioni/Hobi : ANTI-SERB
Registration date : 12/05/2008

Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...??   Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 EmptyMon Feb 02, 2009 6:06 pm

Muja e Halili shkruajti:
PeriiKeputur shkruajti:
Eshte e vertete se disa - disa po kqyrin seri e nuk dojne t'ja dine per Mitrovicen... Populli po bie ne gjume dimeror.
Nje popull qe bie ne gjume ai popull shuhet...!

Ai popull shuhet dhe fatekeqesisht ne gjume sulmon armiku e jo kur je zgjuar.


Kjo dihet sepse nese je ne gjume medoemos qe armiku nuk do e le rastin, do te sulmoje!Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Sponsored content
Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...??   Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...?? - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfare duhet te bejmë që ta bashkojmë Mitrovicën...??
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: