Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 A shqipetaret i mbeten borxh historise, a historia i mbeti..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
aristokrati
Fillestar/e
Fillestar/e
aristokrati

Male
Numri i postimeve : 14
Age : 26
Vendi : Kosove, Shtime
Registration date : 20/12/2008

A shqipetaret i mbeten borxh historise, a historia i mbeti.. Empty
MesazhTitulli: A shqipetaret i mbeten borxh historise, a historia i mbeti..   A shqipetaret i mbeten borxh historise, a historia i mbeti.. EmptyMon Dec 22, 2008 6:21 pm

A shqipetaret i mbeten borxh historise,a historia i mbeti borxh shqipetareve?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 27
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

A shqipetaret i mbeten borxh historise, a historia i mbeti.. Empty
MesazhTitulli: Re: A shqipetaret i mbeten borxh historise, a historia i mbeti..   A shqipetaret i mbeten borxh historise, a historia i mbeti.. EmptyMon Dec 22, 2008 7:10 pm

Aristokrati, as vete nuk besoj qe e dine se cfare dreqin ke dashur te thuash me kete teme, behu me i kjarte...

Respekt
Guximi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

A shqipetaret i mbeten borxh historise, a historia i mbeti.. Empty
MesazhTitulli: Re: A shqipetaret i mbeten borxh historise, a historia i mbeti..   A shqipetaret i mbeten borxh historise, a historia i mbeti.. EmptyMon Dec 22, 2008 11:46 pm

Shqipëtarët çdo herë kan bër histori
dhe sma merr mendja se duhet ti ken borgj
perkundrazi Historia duhet te i ket Borgj Shqipetarit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
delick
Fillestar/e
Fillestar/e
delick

Female
Numri i postimeve : 45
Age : 30
Vendi : macedonia
Registration date : 14/02/2009

A shqipetaret i mbeten borxh historise, a historia i mbeti.. Empty
MesazhTitulli: Re: A shqipetaret i mbeten borxh historise, a historia i mbeti..   A shqipetaret i mbeten borxh historise, a historia i mbeti.. EmptyMon Feb 16, 2009 1:09 am

Histroira esht dicka qe ndrrohet cdo dit. Na meson te kaluaren dhe kontributin qe e bene te paret tone per nje te ardheme sa me te mir qe ta kemi ne.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
A shqipetaret i mbeten borxh historise, a historia i mbeti.. Empty
MesazhTitulli: Re: A shqipetaret i mbeten borxh historise, a historia i mbeti..   A shqipetaret i mbeten borxh historise, a historia i mbeti.. Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A shqipetaret i mbeten borxh historise, a historia i mbeti..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: