Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Romet,turqit dhe boshnjaket ne pjesen shqiptare te Maqedonis

Shko poshtë 
AutoriMesazh
alban kita
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 23
Age : 30
Vendi : korce
Profesioni/Hobi : nacionalizem
Registration date : 01/05/2008

Romet,turqit dhe boshnjaket ne pjesen shqiptare te Maqedonis Empty
MesazhTitulli: Romet,turqit dhe boshnjaket ne pjesen shqiptare te Maqedonis   Romet,turqit dhe boshnjaket ne pjesen shqiptare te Maqedonis EmptyThu Dec 18, 2008 11:34 pm

te nderuar forumiste .di qe ne rang republike ne Maqedoni boshnjaket turqit dhe rometkane njefare peshe duke arritur ndohshta dhe 5-7% te popullsise te republikes te Maqedonise. po turqit romet dhe boshnjaket e zones shqiptare si e ndjejne veten me shume ,shqiptare apo maqedone?? ke perkrahin mne shume??? a ka mundesi reale qe te shkrihen me shqiptaret pse shkak se kane disa te perbashketa si psh feja etj??? apo thjesht nuk jane as por shqiptareve as pro maqedoneve????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Romet,turqit dhe boshnjaket ne pjesen shqiptare te Maqedonis
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: