Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty
Krye-Temė:

GJUHA SHQIPE

 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
44Vizitor8577prej Mon Aug 08, 2011 6:28 pm
dodgjeka Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
58Kristaq F. Shabani3969prej Mon Dec 22, 2008 12:21 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Enlirat Hoxhaj1024prej Sat Dec 20, 2008 12:05 pm
Enlirat Hoxhaj Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
42Nezir Myrta3205prej Wed Dec 17, 2008 11:50 pm
Ago Muji Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Vizitor2096prej Tue Dec 16, 2008 4:06 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Vizitor10000prej Tue Dec 16, 2008 4:03 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
40Jorgo S. TELO2150prej Tue Dec 16, 2008 12:07 am
Jorgo S. TELO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
58shaban cakolli2667prej Sun Dec 14, 2008 5:12 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 6shaban cakolli607prej Sun Dec 14, 2008 2:08 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
34Uskana1730prej Sat Dec 13, 2008 3:52 am
Uskana Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 6shaban cakolli786prej Thu Dec 11, 2008 9:31 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 5Sofra10017prej Wed Dec 10, 2008 10:08 pm
Ali Baba Tepelena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 15Uskana1333prej Wed Dec 10, 2008 6:38 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Vizitor799prej Fri Dec 05, 2008 2:45 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 3shaban cakolli633prej Sun Nov 30, 2008 5:56 pm
gjakushi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
62shaban cakolli3496prej Sat Nov 29, 2008 9:55 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
28shaban cakolli1794prej Thu Nov 27, 2008 12:53 am
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
64Kristaq F. Shabani6184prej Sun Nov 23, 2008 10:58 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0shaban cakolli1296prej Sat Nov 22, 2008 9:14 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0shaban cakolli850prej Sat Nov 22, 2008 5:38 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 17Sofra1614prej Fri Nov 21, 2008 7:15 am
Eva0506 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 5gjakushi754prej Thu Nov 20, 2008 11:30 pm
gjakushi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 22, 23]
558Sofra9999prej Wed Nov 19, 2008 8:35 am
zeriatdheut Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0shaban cakolli762prej Mon Nov 17, 2008 9:01 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 13feneri822prej Fri Nov 14, 2008 11:25 pm
eri M Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
74tom sojer4091prej Fri Nov 14, 2008 1:46 pm
Eva0506 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
37Sofra5004prej Mon Nov 10, 2008 3:18 pm
Ago Muji Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0shaban cakolli624prej Sun Nov 09, 2008 7:02 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 5MUHAMETII642prej Sun Nov 09, 2008 2:54 am
Leka i Madh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 16Kristaq F. Shabani1510prej Sat Nov 08, 2008 11:12 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0shaban cakolli585prej Sat Nov 08, 2008 12:08 am
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 1shaban cakolli1015prej Wed Oct 29, 2008 12:50 am
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 4, 5]
118Orfe@6208prej Sun Oct 26, 2008 2:53 pm
Dai Feri Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 17, 18]
431Sofra9999prej Fri Oct 24, 2008 7:00 pm
Orfe@ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
35shaban cakolli2187prej Fri Oct 24, 2008 3:03 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 13Kristaq F. Shabani792prej Thu Oct 23, 2008 7:02 pm
Nezir Myrta Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
73feneri3284prej Thu Oct 23, 2008 6:07 pm
feneri Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 20, 21]
522Sofra10006prej Mon Oct 20, 2008 12:47 am
Orfe@ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
37Ali Baba Tepelena6708prej Sun Oct 19, 2008 9:54 pm
Orfe@ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 5, 6]
138Orfe@6760prej Sun Oct 19, 2008 7:40 pm
Orfe@ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 13Jorgo S. TELO893prej Sat Oct 18, 2008 11:56 am
Orfe@ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
52Orfe@3004prej Thu Oct 16, 2008 6:45 am
Orfe@ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 1MUHAMETII778prej Wed Oct 15, 2008 8:22 pm
MUHAMETII Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 10Orfe@1038prej Wed Oct 15, 2008 2:40 pm
Orfe@ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 16Kristaq F. Shabani2108prej Wed Oct 15, 2008 1:37 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 7Kristaq F. Shabani984prej Wed Oct 15, 2008 1:26 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 24Sofra1326prej Tue Oct 14, 2008 12:12 am
Sofra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
72shaban cakolli4576prej Sat Oct 11, 2008 5:50 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
51feneri2348prej Tue Oct 07, 2008 6:41 pm
Sofra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
30feneri1655prej Tue Oct 07, 2008 12:08 am
Liria Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0shaban cakolli825prej Mon Oct 06, 2008 1:05 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderator:BashKom
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Krye-Temė Krye-Temė
Global announcement Global announcement
Ngjitėse Ngjitėse