Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Arti dhe kultura

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Art dhe Kulturė

Nė kėtė kategori mund tė postoni tema tė ndryshme rreth artit dhe kulturės shqiptare poashtu edhe botėrore.
1002477"I HAVE NO TIME"...
Sun Sep 03, 2017 2:56 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjuha dhe Letėrsia Shqiptare

Gjuha dhe Letėrsia Shqiptare, Letersi, Bota shumė dimensionale e librit. Kryeveprat letrare, autorėt, kritika etj.
58517195Ekspresiviteti i...
Wed May 29, 2019 7:35 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinematografi

Kėtu mund tė postoni ēdo gjė qė ka tė bėj me historinė e kinematografise, veprave filmike dhe njerezve te filmit shqiptar dhe te huaj, festivalet e filmit dhe cdo gje qe ka te beje me kinematografine. Televizionet Radiot shqiptare dhe te huaja.
29699Video historike ...
Sun Jun 19, 2011 8:54 pm
Atdhetari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzikė

Nė kėtė temė tė bisedojmė rreth muzikės Shqiptare, pėr tekstet, instrumentet, kėngėt e bukura shqipe, poashtu mund tė bisedohet edhe pėr muzikėn e huaj.
723410Xhino & Kola
Tue Aug 01, 2017 9:29 pm
BzzzEnt Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuzhina

Nė kėtė kategori mund tė postoni ēdo gjė qė ka tė bėj me receta gatimi kryesisht nga kuzhina Shqiptare, poashtu edhe receta te vecanta nga mbare bota.
9432Kuzhina shqiptar...
Wed Jan 01, 2014 3:11 pm
Burrelsja Shiko mesazhin e fundit
Arti dhe kultura Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 220920 artikuj
Forumi ka 7379 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Igli H
10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 2 Bots
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 179 mė Thu Mar 08, 2018 11:28 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : Google, bing
Users having a birthday today : aed (44), Ali Sh. Berisha (70), ardita (36), arif ibraimi (57), Basri Qerimi (66), ceki (34), dani peja (36), dorivl (36), faridemnika@gmail.com (67), flower (26), jorevi (26), kaqanikas (31), Lenaa (27), Likoshani (45), manita (79), pajta kastrati (29), pesimist (42), qeli3 (58), st. ari (29)
Users with a birthday within the next 2 days: aferdita vula (60), Aldo (32), alida (25), Arbin (27), asklipio (40), Besian (24), blerim avdiu (27), D (34), Dashmir Fejzulahu (28), DIBRANI_NAPOLI_ITALY (27), dini muco (33), donleone (45), Dukagjin Selmani (28), edioni (42), fatlind cg (30), ilmi voca (51), isa cupi (42), jonisa (54), kobeci (38), Kushtrim.s (25), Lulieta Bunjaku (57), lumi123 (22), madona margjeci (20), meridon (23), mimis (45), pajti (29), togeri (39), vebi avdullahaj (54), vranaconti (45)
Legjenda : [ Administartor ][ V.I.P. ][ Perparues ][ Miqte e Forumit ][ Ushtarak ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur