Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Mirė se vini nė forumin "Bashkimi Kombėtar".  Sė bashku me ju nė kėtė rrugė tė ndritur, s'do tė ketė forcė tė na ndalė. Kaloni sa mė mirė nė mesin tonė arbėror.
Flamuri permbledh kujtimet e shkuara te nje Kombi dhe nje gjuhe te pashkruar qe mund ta kuptoj syri dhe zemrėz e qdo njeriu me ndjenja. Cilat jan kujtimet qė shfaq duke valuar, Flamuri ynė? Nuk janė kujtimet goditjesh kundra fqinjėve, nuk janė kujtime lakmirash dhe rrlmbimesh: janė kujtime vetmbrojtje me mundime tė palodhura dhe me trimėrira tė gjata e tė forta qė kanė lėnė gjurma nė letėrsinė e gjithė popujve tė qytetėruara. Nga kjo pikėpamje mund te mburremi se Flamuri ynė, siq sht njė nga mė tė vjetrit e botės, ėshtė dhe njė nga mė tė drejtėt".Nė emer tė Stafit dhe antarve ju Urojm tė gjithve kėt Fest tė madhe .
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Rregullorja

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Rregullorja

Para se tė postoni, jeni tė lutur qė ti lexoni rregullat...
11Rregullorja e fo...
Fri Mar 21, 2008 5:08 pm
Riki30 Shiko mesazhin e fundit
Bashkimi Kombėtar Empty
 

Shqiptarėt

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Shqiptarėt

Ēdo gjė qė ka tė bėjė me Shqiptarėt...
134036635Lutfi coka/His...
Tue Apr 30, 2019 10:04 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
.Asnjė mesazh i ri

Politikė

Kėtu mund tė postohet ēdo gjė qė ka tė bėj me Politikė
45916437Lutfi coka/His...
Tue Apr 30, 2019 10:04 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
.Asnjė mesazh i ri

Histori

Nė kėtė kategori mund tė postoni ēdo gjė qė ka tė bėj me historinė shqiptare, me historinė tonė tė lavdishme...
4318849A po manipulohet...
Sun Oct 07, 2018 11:01 pm
Driniiiii Shiko mesazhin e fundit
Bashkimi Kombėtar Empty
 

Arti dhe kultura

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Art dhe Kulturė

Nė kėtė kategori mund tė postoni tema tė ndryshme rreth artit dhe kulturės shqiptare poashtu edhe botėrore.
1002477"I HAVE NO TIME"...
Sun Sep 03, 2017 2:56 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjuha dhe Letėrsia Shqiptare

Gjuha dhe Letėrsia Shqiptare, Letersi, Bota shumė dimensionale e librit. Kryeveprat letrare, autorėt, kritika etj.
58517195Ekspresiviteti i...
Wed May 29, 2019 7:35 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinematografi

Kėtu mund tė postoni ēdo gjė qė ka tė bėj me historinė e kinematografise, veprave filmike dhe njerezve te filmit shqiptar dhe te huaj, festivalet e filmit dhe cdo gje qe ka te beje me kinematografine. Televizionet Radiot shqiptare dhe te huaja.
29699Video historike ...
Sun Jun 19, 2011 8:54 pm
Atdhetari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzikė

Nė kėtė temė tė bisedojmė rreth muzikės Shqiptare, pėr tekstet, instrumentet, kėngėt e bukura shqipe, poashtu mund tė bisedohet edhe pėr muzikėn e huaj.
723410Xhino & Kola
Tue Aug 01, 2017 9:29 pm
BzzzEnt Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuzhina

Nė kėtė kategori mund tė postoni ēdo gjė qė ka tė bėj me receta gatimi kryesisht nga kuzhina Shqiptare, poashtu edhe receta te vecanta nga mbare bota.
9432Kuzhina shqiptar...
Wed Jan 01, 2014 3:11 pm
Burrelsja Shiko mesazhin e fundit
Bashkimi Kombėtar Empty
 

Ekonomia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Ekonomia

Nė kėtė kategori mund tė postoni ēdo gjė qė ka tė bėj me ekonominė, financat dhe biznesin.
38553CEZ, MEE Realist...
Mon Feb 20, 2012 2:06 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Bashkimi Kombėtar Empty
 

Bota

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Bota

Nė kėtė kategori mund te postoni ēdo gjė qė ka tė bėjė me Historinė, Politikėn, Ekonominė botėrore etj...
491023Gjuha arabe gjuh...
Mon May 18, 2015 8:55 pm
Mexhid Yvejsi Shiko mesazhin e fundit
Bashkimi Kombėtar Empty
 

Emigracioni

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Emigracioni

Kėtu mund tė postohet ēdo gjė qė ka tė bėjė me Emigracionin.
39482A perfiton Atdhe...
Sun Oct 07, 2018 10:22 pm
Driniiiii Shiko mesazhin e fundit
Bashkimi Kombėtar Empty
 

Shkencė

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkencė

Nė kėtė kategori mund te postoni ēdo gjė qė ka tė bėjė me shkencėn...
882352KIMIA 8
Wed Feb 04, 2015 4:42 pm
Ana maria Shiko mesazhin e fundit
Bashkimi Kombėtar Empty
 

Shėndeti

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Shėndeti

Ēdo gjė qė ka tė bėjė me shėndetin mund tė postohet kėtu.
71752Dr. Koēo Stathi ...
Mon Mar 05, 2018 6:56 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Bashkimi Kombėtar Empty
 

Teologji

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Teologji

Nė kėtė kategori mund tė postohet ēdo gjė qė ka tė bėjė me Teologji.
4725402PROFETETqo
Mon Nov 02, 2015 4:15 pm
rrimtaf Shiko mesazhin e fundit
Bashkimi Kombėtar Empty
 

Zonė e lirė

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Tema tė ndryshme

Biseda rreth jetes... humore, kuriozitete, foto....
19926015 LUTFI COKA/poe...
Tue Dec 25, 2018 12:46 am
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
.Asnjė mesazh i ri

Humor

Humoret mė tė bukura, foto humoristike, video humoristike.
162034LUTFI COKA/SHpr...
Sat Mar 28, 2015 6:19 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Bashkimi Kombėtar Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 220920 artikuj
Forumi ka 7379 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Igli H
11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 2 Bots
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 179 mė Thu Mar 08, 2018 11:28 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : Google, bing
Users having a birthday today : aed (44), Ali Sh. Berisha (70), ardita (36), arif ibraimi (57), Basri Qerimi (66), ceki (34), dani peja (36), dorivl (36), faridemnika@gmail.com (67), flower (26), jorevi (26), kaqanikas (31), Lenaa (27), Likoshani (45), manita (79), pajta kastrati (29), pesimist (42), qeli3 (58), st. ari (29)
Users with a birthday within the next 2 days: aferdita vula (60), Aldo (32), alida (25), Arbin (27), asklipio (40), Besian (24), blerim avdiu (27), D (34), Dashmir Fejzulahu (28), DIBRANI_NAPOLI_ITALY (27), dini muco (33), donleone (45), Dukagjin Selmani (28), edioni (42), fatlind cg (30), ilmi voca (51), isa cupi (42), jonisa (54), kobeci (38), Kushtrim.s (25), Lulieta Bunjaku (57), lumi123 (22), madona margjeci (20), meridon (23), mimis (45), pajti (29), togeri (39), vebi avdullahaj (54), vranaconti (45)
Legjenda : [ Administartor ][ V.I.P. ][ Perparues ][ Miqte e Forumit ][ Ushtarak ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur