Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Rregullorja e forumit "Bashkimi Kombetar"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Riki30
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 43
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Rregullorja e forumit "Bashkimi Kombetar" Empty
MesazhTitulli: Rregullorja e forumit "Bashkimi Kombetar"   Rregullorja e forumit "Bashkimi Kombetar" EmptyFri Mar 21, 2008 5:08 pm

Rregullore:

Me poshte do te gjeni rregulloren e Bashkimit Kombetar, mosrespektimi i te ciles do te coje ne paralajmerimin dhe me pas ne perjashtimin tuaj. Rregullorja permban disa pika, respektimi i te cilave do te evitonte konfliktet dhe mosmarreveshjet mes antareve te forumit.

- Postimet ne forum duhet te jene ne gjuhen shqipe, pervec rasteve te vecanta si citime, tekste kengesh, etj.
- Postimet tuaja behen publike ne momentin qe ju i shrkuani ato ne Forum, dhe Administratoret nuk mbajne pergjegjesi per keqperdorimin e postimit tuaj nga pale te treta.
- Cdo postim duhet t’i permbahet temes perkatese, dhe cdo teme e re duhet te jete ne forumin perkates. Ne rast te kundert postimet do te editohen ose fshihen.
- Te evitohet dublikimi i temave. Perpara se te hapni nje teme te re, kontrolloni nese nje teme e ngjashme eshte hapur me pare nga dikush tjeter.


- Ndalohet perdorimi i fjalorit banal dhe ofendues. Thyerja e ketij rregulli do te sjelle paralajmerimin tuaj si mė poshte;

- Perjashtim i par 10 ditė,
- Pėrjashtimi i dytė 1 muaj, dhe nėse nuk pėrmirėsohet
- Pėrjashtim pėr gjithmon nga forumi.

- Dialekti i theksuar,
- Shronjat kapitale ( tė mėdha)
- Postimet me permbajtje raciste, ofendime krahinore ose fetare jane rreptesisht te ndaluara. Shkrime te tilla mund te cojne ne perjashtimin tuaj pa paralajmerim.
- Postimet qe permbajne materiale pornografike (foto, tekste ose lidhje me faqe te tilla) do te fshihen, dhe autori i tyre do te perjashtohet pa paralajmerim.
- Reklamimi i websiteve te tjera, me qellim komercial eshte i ndaluar.
- Stafi drejtues i Bashkimit Kombetar nuk mban asnje pergjegjesi per temat e hapura nga anetaret e tij, por do te nderhyje sa me shpejt kur keto tema jane ne kundershtim me rregullat.
- Moderatoret kane te drejte te modifikojne apo fshijne cdo postim qe ata e shohin te arsyeshem. Nese mendoni se postimi juaj eshte fshire apo modifikuar pa te drejte, duhet te ankoheni tek administratori. Ne rast te kundert, nese sulmoni direkt nje moderator, do te perjashtoheni pa paralajmerim.

Shtuar mė 9.10.2008 ora 9:17
Tė gjitha avataret nuk duhet kalojnė kėto dimensione : gjerėsia 100 px dhe lartėsia 100 px.

- Rregullat e mesiperme mund te ndryshohen ne cdo cast nga stafi i forumit, prandaj jeni te lutur te lexoni here pas here kete rregullore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
 
Rregullorja e forumit "Bashkimi Kombetar"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Rregullorja-
Kėrce tek: