Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty
Krye-Temė:

GJUHA SHQIPE

 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
44Vizitor8576prej Mon Aug 08, 2011 6:28 pm
dodgjeka Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
47Vizitor10015prej Sun Feb 07, 2010 3:39 pm
feride Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 12Vizitor6965prej Fri Sep 11, 2009 4:38 pm
Delia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 18Vizitor10001prej Thu Feb 19, 2009 11:42 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 3Vizitor2026prej Thu Feb 19, 2009 7:11 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani39prej Fri Apr 05, 2019 7:23 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani43prej Fri Apr 05, 2019 1:15 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani51prej Tue Mar 19, 2019 1:19 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani79prej Sat Mar 16, 2019 12:58 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani59prej Tue Mar 12, 2019 3:27 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani42prej Tue Mar 12, 2019 3:22 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani46prej Tue Mar 12, 2019 3:17 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani40prej Tue Mar 12, 2019 3:12 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani41prej Tue Mar 12, 2019 3:01 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani39prej Tue Mar 12, 2019 2:55 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani74prej Sun Mar 03, 2019 3:21 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani53prej Sun Mar 03, 2019 2:59 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani73prej Sat Mar 02, 2019 7:42 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani151prej Sun Oct 21, 2018 6:21 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
65......7168prej Sun Oct 07, 2018 11:14 pm
Driniiiii Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani1077prej Fri Aug 31, 2018 9:20 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani399prej Tue Jun 26, 2018 5:08 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani217prej Tue Jun 26, 2018 5:05 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani250prej Tue Jun 26, 2018 4:59 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani238prej Sat Dec 30, 2017 2:08 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani315prej Sat Dec 30, 2017 1:57 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 11Kristaq F. Shabani291prej Sun Nov 26, 2017 6:36 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 15Kristaq F. Shabani312prej Sun Nov 26, 2017 6:15 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 4Kristaq F. Shabani383prej Sun Nov 26, 2017 6:05 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani218prej Sun Nov 26, 2017 5:35 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani239prej Sun Nov 26, 2017 5:34 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani223prej Sun Nov 26, 2017 5:33 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani195prej Sun Nov 26, 2017 5:32 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani188prej Sun Nov 26, 2017 5:31 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani213prej Sun Nov 26, 2017 5:30 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani183prej Sun Nov 26, 2017 5:28 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani186prej Sun Nov 26, 2017 5:27 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani182prej Sun Nov 26, 2017 5:26 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani191prej Sun Nov 26, 2017 5:22 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani206prej Sun Nov 26, 2017 5:18 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani189prej Sun Nov 26, 2017 4:52 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani169prej Sun Nov 26, 2017 4:48 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani207prej Sun Nov 26, 2017 4:44 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 4Kristaq F. Shabani188prej Sun Nov 26, 2017 4:39 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 7Kristaq F. Shabani192prej Sun Nov 26, 2017 4:36 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani169prej Sun Nov 26, 2017 4:27 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani179prej Sun Nov 26, 2017 4:21 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani196prej Sun Nov 26, 2017 4:18 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani186prej Sun Nov 26, 2017 4:17 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani167prej Sun Nov 26, 2017 4:13 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani144prej Sun Nov 26, 2017 4:11 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderator:BashKom
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Krye-Temė Krye-Temė
Global announcement Global announcement
Ngjitėse Ngjitėse