Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty
Krye-Temė:

GJUHA SHQIPE

 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
44Vizitor8577prej Mon Aug 08, 2011 6:28 pm
dodgjeka Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani137prej Sun Nov 26, 2017 4:08 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani253prej Tue Nov 14, 2017 2:32 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani169prej Tue Nov 14, 2017 2:26 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani158prej Tue Nov 14, 2017 2:19 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani243prej Tue Aug 29, 2017 4:54 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani206prej Tue Aug 29, 2017 4:41 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani239prej Fri Aug 11, 2017 1:56 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani316prej Tue Jul 11, 2017 1:24 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani308prej Tue Jul 11, 2017 1:08 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani275prej Sun Jun 18, 2017 9:56 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0lutfi coka164prej Sun Apr 30, 2017 11:46 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0lutfi coka182prej Fri Apr 07, 2017 6:26 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani314prej Sun Jul 17, 2016 2:27 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani289prej Sun Apr 24, 2016 12:29 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani356prej Sun Apr 17, 2016 10:55 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani360prej Sun Apr 17, 2016 10:51 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani333prej Thu Mar 31, 2016 7:09 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani305prej Sun Mar 20, 2016 5:51 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani277prej Sun Mar 20, 2016 5:46 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani250prej Sun Mar 20, 2016 5:43 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 1Kristaq F. Shabani827prej Wed Feb 17, 2016 1:57 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani501prej Tue Feb 16, 2016 4:06 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani422prej Thu Feb 11, 2016 7:46 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani286prej Thu Feb 11, 2016 3:55 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani260prej Thu Feb 11, 2016 3:36 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani328prej Thu Feb 11, 2016 3:28 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani326prej Thu Feb 11, 2016 3:25 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani289prej Thu Feb 11, 2016 3:23 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 1Kristaq F. Shabani372prej Thu Feb 11, 2016 3:19 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 1Kristaq F. Shabani238prej Thu Feb 11, 2016 2:57 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani446prej Thu Feb 11, 2016 2:39 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani250prej Thu Feb 11, 2016 2:31 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani365prej Wed Oct 21, 2015 10:55 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani336prej Sun Oct 11, 2015 4:03 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 35, 36]
880Sofra14270prej Thu Aug 13, 2015 4:06 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0lutfi coka402prej Sat Mar 28, 2015 6:45 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani1212prej Thu Oct 16, 2014 12:12 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani290prej Wed Oct 15, 2014 11:43 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani240prej Wed Oct 15, 2014 11:37 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani230prej Wed Oct 15, 2014 11:35 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani280prej Wed Oct 15, 2014 11:33 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 1Kristaq F. Shabani515prej Mon Aug 25, 2014 7:59 pm
Sofra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani342prej Sun Aug 24, 2014 12:52 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani351prej Thu Mar 27, 2014 3:20 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 6Kristaq F. Shabani351prej Mon Nov 25, 2013 9:49 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani398prej Fri Nov 22, 2013 6:39 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani549prej Tue Nov 05, 2013 2:01 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 1Kristaq F. Shabani532prej Mon Nov 04, 2013 12:28 pm
begishe_gashi@hotmail.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 0Kristaq F. Shabani372prej Mon Nov 04, 2013 4:06 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riGjuha dhe Letėrsia Shqiptare Empty 4Kristaq F. Shabani933prej Mon Nov 04, 2013 4:02 am
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderator:BashKom
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Krye-Temė Krye-Temė
Global announcement Global announcement
Ngjitėse Ngjitėse