Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

  Te Votojmė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Te Votojmė   Sat Jun 07, 2014 3:38 pm

Te votojmė per njė ardhmėri me te mire, per njerėzit e duhur e vizionare per VV.
Fund zhgėnjimit, interesave personale, klaneve, fund te korruptuarve, e njerėzve te harxhuar.
Kush nuk voton ska te drejt te ankohet.
Mos u verboni votoni  VV .

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________


Edituar pėr herė tė fundit nga Driniiiii nė Tue Jun 06, 2017 9:58 pm, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Te Votojmė   Sat Jun 14, 2014 12:51 pm

http://koha.net/?id=31&o=175

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: Te Votojmė   Thu Jun 19, 2014 11:56 pm

Tė Votojmė dhe i kemi Votu ata tė cilėt e kanė Udhėhequr Luften Ēlirimtare tė Kosoves mos ti votojmė Ata tė cilėt janė munduar ta pėrqajnė Luften e UĒK-sė tė cilėt nuk e votuan nė parlament statusin e veteranėve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Te Votojmė   Fri Jun 20, 2014 9:52 pm

Tungjatjeta Xili, pranoni ngushėllimet e mija po me dhimbni edhe pse bat koalicion e me pesė parti prapė ky koalicion nuk ju ndihmoi.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________


Edituar pėr herė tė fundit nga Driniiiii nė Tue Jun 06, 2017 8:39 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: Te Votojmė   Wed Jul 02, 2014 11:25 pm

Ha ha ha Drini Pronto siq duket do tė dal fare nji her e pėrgjithmon .Rrėnjėt e korrupcionit dhe tradhtive tė njė pas njijshme ,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Te Votojmė   Thu Jul 03, 2014 11:56 pm

Ende ka te marre ne Kosovėn tone te dashur o Bashkom.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Te Votojmė   Tue Jun 06, 2017 9:57 pm

Te Votojmė

Sa te drejt kisha pasur atė kohė kur pata shkruar ketė shkrim, porosia ime te votojmė VV ishte thjeshtė njė dėshire e imja e cila nuk u plotėsuar, edhe pse VV beri ngritje por nuk arrit te del fituese. Por dėshmoi me sakrifica qe mbron interesat e qytetarit e interesat personale.
Ato zgjedhje pėrfunduan, e pas njė kohe te gjatė politikanet tonė bėn marrėveshje, jo qe ti mbanin premtimet e tyre pėr elektoratin, por marrėveshjen bėn pėr ndarje te posteve te tyre.
Ikėn tri vite e Kosova nuk bėri as njė progres, pėr kund razi populli i saj u varfėruar edhe mė shumė, nė pėrjashtim te politikanėve ne pushtet, skandal pas skandali e pėrfshiu Kosovėn qė u shend-rrua si vendi i pashprese, papunėsia me e lartė ne rajon, sistemi shėndetėsor jofunksionalė gjendja e arsimit e mjerueshme...! Etj Etj .
Dhe ende pa u ber tri vite vinė zgjedhjet e reja, me te njėjtat premtime, vetėm pakė te ricikluara si ato te fundit.
Athua kėsaj radhe populli ka kuptuar intrigat...?
Kėsaj radhe nuk ėshtė dėshira, por i bej lutje popullit tim qė ta votojnė VV te vetmen shprese qe ka mbetur, pėr pėrmirėsimin e gjendjes sė rendė qytetare.


_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Te Votojmė   Mon Jun 12, 2017 1:47 am

Urime populli i Kosovės pėr zgjedhjet e qė bet ndryshime, urime VV.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Te Votojmė   Sun Nov 26, 2017 11:00 pm

URMIE Prishtina Urime Prizreni urime Dardana qė votuat me zemėr e mendje, Urime populli i Kosovės pėr fitoren qė votuat VV pėr ndryshim , shpresoj dhe besoj qė tė po sa zgjedhurit ti mbajnė premtimet e dhenė, nė pėrmirėsimin e jetė sė qytetareve, dhe tė jeni model edhe pėr komunat tjera ne te ardhmen, me qeverisje te mirė. Fundi i te keqe po vjen.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Te Votojmė   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Te Votojmė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Emigracioni-
Kėrce tek: