Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 NJE PERSHENDETJE PER KRIJUESIT NE MERGIM

Shko poshtė 
AutoriMesazh
meri
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 66
Age : 52
Vendi : itali
Registration date : 12/01/2009

MesazhTitulli: NJE PERSHENDETJE PER KRIJUESIT NE MERGIM   Tue Jan 13, 2009 12:47 am

Forumist te nderuar, e dim te gjithe se shume krijues per rrethana te ndryshme lane Kosoven dhe iu pervodhen punes ne mergim. Prandaj une deshiroj qe t'i pershendes me gjithe zemer dhe qe t'u uroj suksese ne krijimtarite e tyre.
ēaste te kendeshme.

Pershendetje edhe per ju.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
meri
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 66
Age : 52
Vendi : itali
Registration date : 12/01/2009

MesazhTitulli: Re: NJE PERSHENDETJE PER KRIJUESIT NE MERGIM   Tue Jan 13, 2009 12:53 am

Kerkoj ndjes. Kjo tem u desh te shkoj ne forumin e letersise po ja qe gabimisht me rreshqiti gishti mbi boton. Shpresoj te keni mirekuptim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: NJE PERSHENDETJE PER KRIJUESIT NE MERGIM   Tue Jan 13, 2009 5:00 am

Pėrurime meri pėr temėn tė cilėne e ke inicuar pėr diskutim.

Ėshtė e vėrtetė se shumė familje ndėr dekada si valė deti janė detyruar nga dhuna por edhe nga halli ta lėshojnė vendlindjen pėr tė vazhduar jetėn n[ mėrgim. Jeta si mėrgimtar larg atdheut ėshtė pėrplot me halle dhe derte, sidomos i rėndohet edhe mė shumė malli, kur sheh se nuk ecin punėt si duhet nė Atdhe, kėshtu qė kjo situatė nostalgjie e krijuar pėrball individit, shumė kend e ka shty tė provojė e ta shpreh pėrmes vargjeve.
Sot mund tė themi lirisht dhe mjerishtė... se larg atdheut kanė dalė poet, shkrimtar tė sukseshėm qė jetojnė dhe veprojnė nė Mėrgim.Ja njė poezi ...


Trumbetime dinakėsh

Trumbetojnė pėr Botė tė Re
Pėr Evropėn e Bashkuarė
Ēirren poshtė, e lartė ēirren
Popuj nė Botė mbesin nė robėri

Nuk ka kush qė ju ndihmon
as njeri nuk ka mbi dhe
nėse veten se ndihmon
ndihmė pret kotė mbi kėtė dhe.

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...


Edituar pėr herė tė fundit nga Sofra nė Wed Jan 14, 2009 11:10 am, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: NJE PERSHENDETJE PER KRIJUESIT NE MERGIM   Tue Jan 13, 2009 5:26 am

nje pershendetje per gjithe Krijuesit tane qe gjenden ne Mergim
uroj te jene shendosh dhe mire cdo here
sepse ata kan bere cdo gje per kete dite qe ne e gezojm sot
respekte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: NJE PERSHENDETJE PER KRIJUESIT NE MERGIM   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NJE PERSHENDETJE PER KRIJUESIT NE MERGIM
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Gjuha dhe Letėrsia Shqiptare-
Kėrce tek: