Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 10 Ekipet me te mira ne bote......

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Muja e Halili
Anėtar
Anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 22
Vendi : GalaxY
Profesioni/Hobi : Mi vra shkijet
Registration date : 15/01/2009

MesazhTitulli: 10 Ekipet me te mira ne bote......   Sat Jan 31, 2009 8:24 pm

Kete tem e hapa per te treguar 10 ekipet me te mira ne bote,duke filluar nga me i miri. psh:

10-ekipi qe mendoni qe eshte me i keq se 9 te tjeret,e keshtu me radhe
9-........................
8--------------------
7--------------------
6----------------------
5-------------------
4----------------
3------------------
2--------------------
1- e zgjedhni ekipin me te mire ne bote(gjithnje sipas mendimit te juaj)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Muja e Halili
Anėtar
Anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 22
Vendi : GalaxY
Profesioni/Hobi : Mi vra shkijet
Registration date : 15/01/2009

MesazhTitulli: Re: 10 Ekipet me te mira ne bote......   Sat Jan 31, 2009 8:29 pm

Muja e Halili shkruajti:
Kete tem e hapa per te treguar 10 ekipet me te mira ne bote,duke filluar nga me i miri. psh:

10-ekipi qe mendoni qe eshte me i keq se 9 te tjeret,e keshtu me radhe
9-........................
8--------------------
7--------------------
6----------------------
5-------------------
4----------------
3------------------
2--------------------
1- e zgjedhni ekipin me te mire ne bote(gjithnje sipas mendimit te juaj)

Dhe mundesisht te shenoni edhe lojtarin me te mire te ati ekipi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Muja e Halili
Anėtar
Anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 22
Vendi : GalaxY
Profesioni/Hobi : Mi vra shkijet
Registration date : 15/01/2009

MesazhTitulli: Re: 10 Ekipet me te mira ne bote......   Sat Jan 31, 2009 8:37 pm

Sipas mendimit tim keto ekipe jan ne top 10 e lojtareve:

10.Milan-------Sedorf
9.Inter---------Ibrahimovic
8.Liverpool-----Gerrard
7.Valencia------D.Villa
6.Chelsa-------J.Terry
5.Real Madrit----Raul
4.Juventus------Del Pierro
3.Lyon----------Milan Barosh
2.ManUtd-------C.Ronaldo
1.F.c Barcelona----Leo Messi-----(Eto'o,Henry,Iniesta,Xavi,Poyol,me nje fjale Barcelona eshte ekip i Yjev... Cool )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PeriiKeputur
Anėtar
Anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 342
Age : 105
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Profesioni/Hobi : ANTI-SERB
Registration date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: 10 Ekipet me te mira ne bote......   Sun Feb 01, 2009 1:34 am

Muja e Halili shkruajti:
Sipas mendimit tim keto ekipe jan ne top 10 e lojtareve:

10.Milan-------Sedorf
9.Inter---------Ibrahimovic
8.Liverpool-----Gerrard
7.Valencia------D.Villa
6.Chelsa-------J.Terry
5.Real Madrit----Raul
4.Juventus------Del Pierro
3.Lyon----------Milan Barosh
2.ManUtd-------C.Ronaldo
1.F.c Barcelona----Leo Messi-----(Eto'o,Henry,Iniesta,Xavi,Poyol,me nje fjale Barcelona eshte ekip i Yjev... Cool )


Edhe une keshtu mendoj
Moderatore kete teme transferojeni te Sporti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
avatar

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: 10 Ekipet me te mira ne bote......   Sun Feb 01, 2009 1:44 am

Liverpool- U never walk alone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 10 Ekipet me te mira ne bote......   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
10 Ekipet me te mira ne bote......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Gjuha dhe Letėrsia Shqiptare-
Kėrce tek: