Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Victor Hygo

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 25
Vendi : Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

MesazhTitulli: Re: Victor Hygo   Sat Feb 07, 2009 7:04 pm

Kushtuar Victor Hygoit, nga nje simpatizant I zjarrtė.


E quaj veten njeri me fat, qe pata mundesinė tė shfletoj njė pjesė tė vogėl tė krijimtarijsė tėndė. Nuk gjej guximin qė tė gjykoj njė njeri siq ishit e siq do tė mbeteni ju, ne mendjen e cdo kujt qė ka pasur fatin ta lexoj krijimtarinė tuaj, Ju ishit ai qė krijuat ndjenjėn mė tė zjarrtė , dhe ai qė nėpėrmjet fjalėve krijuat edhe kohėn e kaluar sikur tė ishte e tashme. Jeni pikėrisht ju qė letėrsisė botėrore, I keni japur ngjyra tė pafundme, e vet Francėn e keni bėrė djepin e letėrsisė. Tė lexosh veprėn sikur “Njeriu qė qeshė”, dhe “Ndėshkimet” nuk ėshtė vetėm knaqėsi shpirtėrore, por edhe mėsim pėr jetėn, pėr barrieratė jetėsore, dhe informim I pėrpiktė mbi kohėn.
Jeni dhe do tė mbeteni I paharruar, ėshtė knaqėsi qė tė vazhdoj sė lexuar krijimtarinė tėndė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Victor Hygo   Sun Feb 08, 2009 3:57 pm

shkrimet si ky me pelqejne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Victor Hygo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Gjuha dhe Letėrsia Shqiptare-
Kėrce tek: