Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Video Poezi - recitim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
murturi
Ushtarak
Ushtarak
avatar

Male
Numri i postimeve : 517
Age : 42
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

MesazhTitulli: Video Poezi - recitim   Fri Jul 18, 2008 11:31 pm

flaReshat arbana

Shqiprija e lirč

https://www.youtube.com/v/wY-P4XkRuIc&hl=en&fs=1Flamuri kombetar -Reshat arbana

https://www.youtube.com/v/l3ogp-T6M0U&hl=en&fs=1
Reshat arbana -Nga Ali asllani
https://www.youtube.com/v/GiaKsPgKW9A&hl=en&fs=1
Reshat arbana - Nga Ali Asllani -Darsma e madhe

https://www.youtube.com/v/oKov1WsOWxI&hl=en&fs=1
Reshat arbana Balte Shqiptare


https://www.youtube.com/v/VgZNWvLeZLE&hl=en&fs=1Reshat Arbana - Maskarenjčt!


https://www.youtube.com/v/_4U3xj1G69M&hl=en&fs=1Reshat arbana - Moj shqypni e mjera shqypni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbdk.eu
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Video Poezi - recitim   Sat Jul 19, 2008 1:06 am

Temė shumė e mirė murturi...

vazdim tė mbarė. Very Happy

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
murturi
Ushtarak
Ushtarak
avatar

Male
Numri i postimeve : 517
Age : 42
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

MesazhTitulli: Re: Video Poezi - recitim   Sat Jul 19, 2008 6:17 pm

Falm Sofra ...Un vdes per ti recitu keto Poezi,sepse keto poezi me se shumti ju jep vler nder Atdhedashuri vetem nej Recitim i Gjall,me zemer ,Reshat Arbana,Mirush Kabashi,Qun Lajqi,jan nder burrat e dheut qe meritojn nderin ''Mrshallčt e Poezis Shqiptare,, por me mungoj fotot sdi si ti bej keto Tituj me foto?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbdk.eu
rolling
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 25
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

MesazhTitulli: Re: Video Poezi - recitim   Sat Jul 19, 2008 6:27 pm

https://www.youtube.com/watch?v=bldG794WOEA&feature=related
moj shqipni e mjera shqiperi- vasko pasha
reciton Reshat Arbana
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Video Poezi - recitim   Fri Feb 13, 2009 5:45 am
Reshat Arbana Qe nga jugu ne veri

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Video Poezi - recitim   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Video Poezi - recitim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Gjuha dhe Letėrsia Shqiptare-
Kėrce tek: