Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 ''Teoria e evolucionit''

Shko poshtë 
+24
Aldo
socratus
PROFESORESHA
Mergimtari
Kushtrimi86
Luki
Eva0506
Leka i Madh
Ago Muji
MUHAMETII
luan mreti
Orfe@
interesant
xhavo_
feneri
rroni
E_Bukura
rolling
NetSerseri
Guximi
Kosovarja
Anna
tom sojer
Beton
28 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutoriMesazh
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 56
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

''Teoria e evolucionit'' - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: ''Teoria e evolucionit''   ''Teoria e evolucionit'' - Faqe 7 EmptyTue Aug 04, 2009 3:35 pm

more pom duket se evulucioni nr1 jan qe po evulon udba se tjteter evulim spo shihet njiher, veq ndoshta ma von
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

''Teoria e evolucionit'' - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: ''Teoria e evolucionit''   ''Teoria e evolucionit'' - Faqe 7 EmptyWed Aug 05, 2009 11:47 am

xhemo xhemo e vertete eshte qe udbashet po evuloin here komunist e here demokrat ,here me shka here me shqiptar,diten me shqiptar e naten me shka!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
''Teoria e evolucionit''
Mbrapsht në krye 
Faqja 7 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» teoria e evolucionit
» Teoria e Letërsisë
» FIZIKA KUANTIKE, TEORIA E KUANTEVE, DHE GRAVITETI KUANITIK
» "Teoria speciale e Relativitetit"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shkencë-
Kërce tek: