Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 EmptySat May 30, 2009 4:07 pm

Mos qit ketu propaganda!
Gafurri me nuk eshte zedhenes i FBKSH-AKSH. ai vet ka pauzue punen dhe e kan largue nga funksioni!
Ai rren dhe mashtron popullin me deklarata paushalle!
Zedhenesi i fbksh-aksh eshte Alban Kosova! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 EmptySat May 30, 2009 4:07 pm

Mos qit ketu propaganda!
Gafurri me nuk eshte zedhenes i FBKSH-AKSH. ai vet ka pauzue punen dhe e kan largue nga funksioni!
Ai rren dhe mashtron popullin me deklarata paushalle!
Zedhenesi i fbksh-aksh eshte Alban Kosova! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Teuta.Gjika
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 145
Age : 35
Vendi : Mitrovice
Profesioni/Hobi : "Shqiperine e mori turku, i vu zjarr. Shqipetar, mos rri, po duku, shqipetar!
Registration date : 13/05/2008

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 EmptySat May 30, 2009 7:08 pm

Alban Kosova nuk mund te jete zedhenes i fbksh-aksh ne mungese te nje vendimi te kuvendit te fbksh-se. kuvendi i fbksh-se e ka zgjedhur z. Gafurr Adili si Zedhenes Politik te FBKSH-se. Lejo budallalleqet.
Duhet te analizojme tekstin i letres se hapur drejtuar Institutit Amerikan per Paqe. Per mendimin tim eshte nje veprim te qelluar diplomatik, sepse i terheq vemendjen ketij organizimi amerikan per ekzistencen e ceshtjes shqiptare. Cka mendoni ju (rreptesisht duke gjykuar teksti e duke lejuar budallalleqet)?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 EmptySat May 30, 2009 7:30 pm

Eshte zgjedh kryesia e perkohshme e fbksh-aksh.
lexo komunikat!
Gafurr Adili vete ka largue vetveten nga kjo detyre ate dite qe ka shpalle shuarjen apo pauzimin.
PO qenke psikopate dhe nje dite dote pergjigjesh per propagand te serbeve qe bene.
Momentalishte zonat njofin Alban kosoven si zedhenes dhe kryetarin e Fbksh -aksh- Drenica!
Ne kuvend ashtu keshtu Gafurri nuk dote zgjidhet ma..
SE vete ka dashte politiken interesin.
Dhe nuk ka perkrahje nga askushe,perveq vetvetes.
Mos felliq ketu forumin me rrena ,apo mos je zedhenesja e Gafurrit qe na relkamon propaganda te tije ketu. fla
Apo e paguar .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 EmptySat May 30, 2009 7:32 pm

Lul burri qe ja ka que!
Po kushe ja rrase nje letre te nje individi!
Ai ska kontrolle personale e te shkruan edhe babgjyshi jem shkruan si ky ne internet na knaqet me deklarata e rrena! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Teuta.Gjika
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 145
Age : 35
Vendi : Mitrovice
Profesioni/Hobi : "Shqiperine e mori turku, i vu zjarr. Shqipetar, mos rri, po duku, shqipetar!
Registration date : 13/05/2008

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 EmptySat May 30, 2009 7:41 pm

Detektiv, a ke kontakte ti me Alban Kosoven?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Teuta.Gjika
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 145
Age : 35
Vendi : Mitrovice
Profesioni/Hobi : "Shqiperine e mori turku, i vu zjarr. Shqipetar, mos rri, po duku, shqipetar!
Registration date : 13/05/2008

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 EmptySat May 30, 2009 7:44 pm

Haber ske kush eshte, jam e sigurt. Kurse une e di shume mire kush eshte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 EmptySat May 30, 2009 7:50 pm

A ke ti kontakt me shtabet e pergjithshme te kosoves dhe maqedonise dhe presheves!
Ne qoftese nuk i di gjerat mos u mirre me te thashe e theme se turp eshte.
Une nuk di as nuk te kuptoi se ti thua je vetem simpatizante.
Po ti po del se je ngushte e lidhur me gafurrin!
Ja ke interes personal ,po dote shkon huq.
Ndoshta dote zeshe naj pozit boshe perkohsishte te koqo Danaj po se shpejti dote befasohesh se ky dote shahet shum shpejt edhe me te .Siq eshte shajtur me Kondus lama Hylsko Gencin e shaibk ne tiran dhe me Alban Kosova e me shum shoke ne kosove diaspore.
Me Akademik te shqiperise mete kosoves .
Po edhe pse ke simpati nuk pe njofshe mire je e mashtrueme.
Po nuk do te zgjat shuem .
vetem thuaj nuk pajtona me vendimet e tua ai dote shan menjehere .
Provoe njehere!
E shef qfar psikopati eshte.
haaaaaa haaa na knaqe per gafurra qe 10 vjet rrena te tija.
Po ku bashkohet shqiptaria me njerez psikopata .
Duhet te gjitha partit qytetaret levizjet te bashkohen tani me leviz diqka.
keshtu hash e neshen e me individa nuk shkon.
bashkimi nuk behet duke i share shoket e intelektualet e ti thuash vetes une jam patriot e punon kunder interesave te kombit. fla
Pasna deshire te takohemi ndoshta je simpatike per ndonje kafe po jo per politik!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 EmptySat May 30, 2009 7:52 pm

Qfar mendimi ke per Alban Kosova ne qoftese pe dijshe kushe eshte ,pse del kunder!
Po edhe ai te njef me siguri! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 EmptySat May 30, 2009 7:53 pm

Dalim nje dite takohemi ja ne drenice ja ne prishtine!
Bisedojme! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 EmptySat May 30, 2009 7:56 pm

Detektiv e din ti cka do te thote fjala politik!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Teuta.Gjika
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 145
Age : 35
Vendi : Mitrovice
Profesioni/Hobi : "Shqiperine e mori turku, i vu zjarr. Shqipetar, mos rri, po duku, shqipetar!
Registration date : 13/05/2008

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 EmptySat May 30, 2009 7:57 pm

Une nuk jam anetare e strukturave kombetare dhe jam simpatizante te tyre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Teuta.Gjika
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 145
Age : 35
Vendi : Mitrovice
Profesioni/Hobi : "Shqiperine e mori turku, i vu zjarr. Shqipetar, mos rri, po duku, shqipetar!
Registration date : 13/05/2008

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 EmptySat May 30, 2009 7:58 pm

Nuk kam asnje mendim per Alban Kosoven. S'e kam njohur shume dhe nuk jam siperfaqesore per te dhene mendimet. Por, problemi eshte se ai gabon se del kunder vendimeve te Komunikates Perfundimtare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Teuta.Gjika
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 145
Age : 35
Vendi : Mitrovice
Profesioni/Hobi : "Shqiperine e mori turku, i vu zjarr. Shqipetar, mos rri, po duku, shqipetar!
Registration date : 13/05/2008

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 EmptySat May 30, 2009 8:00 pm

Pershendetje Drini,

Nuk e di si vlereson polemiken tone... Me siguri te vjen te na japesh te dyve nje shuplake te mire se po grindemi si dy pleq ne fshat hahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 EmptySat May 30, 2009 8:03 pm

Ai nuk ka dal vet kunder vendimeve as qe ka perkrah .
Po asnje shtab as nje anetare asnje kryesi nuk pajtohet me vendimin e nje anshem dhe tradhtare te Adilit!.
jane te gjitha shtabet zonat kunder.
Alban kosova ka qen i zgjedhur nuk eshte zgjedhur tashe!
Po ai ka tashe funksionin e perkohshem deri ne kuvend zedhenes!
gafurri ma ska te drejte te flase se eshte perjashtua vet dhe nga shoket.
Ai dashti politiken ,po ja nin zanin se as ne politik ai nuk dote jet ndoshta te Gruevski!

haaaaa bre simpatizante e forte kane.
Une nuk simpatizoi individet po shumicen.
NUk lidhna pas njerezve pas individev se ata gjithmon mund te tradhtojne.
Shumica ka te shkon jam edhe une.
fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Delia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 EmptySat May 30, 2009 8:06 pm

Ksaj i thon a s me Hoxh a s me Pop.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 EmptySat May 30, 2009 8:07 pm

Po teuta une me shum jetoi ne kosove dhe ndonjehere shkoi ne diaspore per punet e mija!
I njof shumicen e shokeve jane te mrekullueshem!
Dhe nuk jan primitiv po krejt te shkolluar Mr Dr.Komandanta te ish UCK.
Dhe jane shume te vendosur dhe nuk jane te perqare.
Perveq qe u mundue ti perqaje ky psikopatoi yte po badihava e ka.
Nuk ka shance!
Albani ka rrespekt nga te gjithe bile tashe pas terheqjes se keti njeriu numri eshte tuj shtue edhe me shume!
Plot te ri po lajmerohen!
Huaa haaa
Edhe ti me vone dote lajmerohesh po dote behet vone ,prit qka po te thot Galuci! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Teuta.Gjika
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 145
Age : 35
Vendi : Mitrovice
Profesioni/Hobi : "Shqiperine e mori turku, i vu zjarr. Shqipetar, mos rri, po duku, shqipetar!
Registration date : 13/05/2008

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 EmptySat May 30, 2009 8:08 pm

Po detektiv, por nganjehere shkuarja pas turmes nuk eshte aq qelluar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 EmptySat May 30, 2009 8:09 pm

Teuta pranoni edhe nga une pershendetjet.
Per polimiken cte them, keni te beni me nje individ, superior Detektiv, i zbulon te gjithat, i din te gjithat, juve po iu kam zeli per energjin qe po e hargjoni, respekt nga une.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 EmptySat May 30, 2009 8:10 pm

O Driniii me lodhi per kete njeri!
Po sja vlen te diskutojshe per individ,po me duket si te diskutojsh per Rugoven! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 EmptySat May 30, 2009 8:12 pm

Jo une mendova pas patrioteve shumice.Se jo si ky popull shumice pas Rugoves tashe Thaqit!
haaaaa fla se teut me te vertet po tradhtojn njerezit.
Po pasunohen ne emer te nje levizje dhe pastaj po largohen dhe pasuni pa kufi!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Teuta.Gjika
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 145
Age : 35
Vendi : Mitrovice
Profesioni/Hobi : "Shqiperine e mori turku, i vu zjarr. Shqipetar, mos rri, po duku, shqipetar!
Registration date : 13/05/2008

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 EmptySat May 30, 2009 8:15 pm

Po, Drin, ndoshta i harxhoj kot... Por perpiqem edhe kur eshte pa shprese kete gje t'i ndreq mendimet e gabueshme te njerezve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 EmptySat May 30, 2009 8:16 pm

jo mendime te gabueshme duhesh ti ti ndreqesh,se une jo.
E dije une se me ka jam!
Po ti sje te dijt je e manipulueme! fla
Po edhe pak dhe edhe ti dote shohesh se pska qen e kote te mirresh me individ.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 EmptySat May 30, 2009 8:18 pm

Detektiv shiqo cka ke shkru ti ne ket forum, jo edhe aq larg, apo ke harru?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 EmptySat May 30, 2009 8:25 pm

Teuta edhe nje her respekt, paitohem me mendimin tuaj, me mire eshte te luftosh dhe ta humbish betejen, se sa te mos luftosh asnjehere.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 4 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: