Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
Medalim
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Medalim

Male
Numri i postimeve : 610
Age : 67
Vendi : Shqypeni
Registration date : 06/12/2008

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 EmptyTue Jun 01, 2010 11:11 am

I nerumi Bashekomb lene te pushon feshesen per nje kohe,
Akoma sashet fillu te folet per Bashkim Kombetar ketu! perpos keto fjale te zgjedhuna qe lexoj nga te nerumit Drini dhe Fiona! dijeni se nuk qes nishana per hater. Duhet te meritohen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 EmptyTue Jun 01, 2010 2:08 pm

O medalim o vllau jem
mos te mirremi me puenqe sja vlen.
Po te perkrahmi UKSH.UCK qe kane pushken ne krahe,
Se ata per ne per femijet tone po rrezikojne jeten.
Ti leme organizata e ata njerez qe vetem perfitojne per veti.
E skane bere asgje per popull.
Trimat nuk flsin ne internet po ne teren.
qdo kend qe ka manipulue me popull dhe manipulon duhet akuzuar dhe denuar apo qdo mashtrim me paraqit ne Polici.
Fjala e fjala e rrena e qka jo .
Ti leme jo sala tradhtari jo Rugova jo ky jo ai se askushe asgje ska bere per te mire te ketij populli.
Po per veti dhe familjet e tyre.
keq i kena punet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 EmptyTue Jun 01, 2010 10:22 pm

Medalim shkruajti:
I nerumi Bashekomb lene te pushon feshesen per nje kohe,
Akoma sashet fillu te folet per Bashkim Kombetar ketu! perpos keto fjale te zgjedhuna qe lexoj nga te nerumit Drini dhe Fiona! dijeni se nuk qes nishana per hater. Duhet te meritohen.JO mo jo keta jan shum trima veq nuk po kan nje pris qe t'ju pri, se ma trima se keta ne forum nuk gje ti!!!!Flm per nishan pashe me heret vlersimet po seq u skuqen tani ! me siguri nga turpi !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 EmptyTue Jun 01, 2010 11:46 pm

Xhemshiti shkruajti:
Drini
Ju lutemi a keni mundesi ju te na sqaroni se per çfare arsye paska dhene dorheqje,se ju thoni se xhiti nuk e ka spjegue mire.
Me konsiderate
Xhemshiti mos bere pyetje per ket ish prezidentin e BRD Horst Kohler.
Xhemshit me sa kuptova une ky far burri qenka zan me zojen Angela Merkel. ( Une mendoj se qato shume miliarda qe kjo ja dhuroj greqis) Por BED eshte ven i vogel e nuk jane si ne me ba te madhe.
Simbas www.t-online.de Ku ne titulli e pare po shkrujka se Angela Merkel dite me te njehne. Angela Merkels Tage sind gezahlt.
Por keta leht paijtohen, nuk jan si ne me nga nje hektar Deklarat me plot urrejtje e sharje, si pershembull mu ne ket tem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xhemshiti
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Xhemshiti

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 59
Vendi : shqperi
Registration date : 22/05/2010

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 EmptyTue Jun 01, 2010 11:57 pm

Drini
Me vend e ke nuk kam çka shtoi se edhe une keshtu kisha mendue si ju.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xhemshiti
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Xhemshiti

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 59
Vendi : shqperi
Registration date : 22/05/2010

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 EmptyWed Jun 02, 2010 12:00 am

Drini
Veq nje pyetje;

Pse Greqise ja dhane keto miliarda e shqiptareve as nje.!?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 EmptyWed Jun 02, 2010 12:04 am

Xhemshiti shkruajti:
Drini
Veq nje pyetje;

Pse Greqise ja dhane keto miliarda e shqiptareve as nje.!?
Mos mendo edhe ti si P.Kola me bler bregdetin e Shqiperis. Thjesht me shpetu EURON pasi eshte ne rrezik me u shperber.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xhemshiti
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Xhemshiti

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 59
Vendi : shqperi
Registration date : 22/05/2010

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 EmptyWed Jun 02, 2010 12:08 am

Mos mendo edhe ti si P.Kola me bler bregdetin e Shqiperis. Thjesht me shpetu EURON pasi eshte ne rrezik me u shperber.Jo per ta blere token shqiptare,por mos valle me degjinerue shqiptarin e mu konvertue ne komb GREK!!!!!Per euro mos ke dert Drini se e shendrroin ne çka sta merr mendja !!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 EmptyWed Jun 02, 2010 12:13 am

Xhemshiti shkruajti:
Mos mendo edhe ti si P.Kola me bler bregdetin e Shqiperis. Thjesht me shpetu EURON pasi eshte ne rrezik me u shperber.Jo per ta blere token shqiptare,por mos valle me degjinerue shqiptarin e mu konvertue ne komb GREK!!!!!Per euro mos ke dert Drini se e shendrroin ne çka sta merr mendja !!!!
Xhemshit heke merakin se ai Shqiptar qe ka gjak Shqiptari kurr nuk konvertohet ne nje komb tjeter, e kurren e kurres ne grek.
Krenaria Shqiptare eshte me e madhe se kombi grek.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xhemshiti
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Xhemshiti

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 59
Vendi : shqperi
Registration date : 22/05/2010

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 EmptyWed Jun 02, 2010 12:17 am

Drini

Ku jetoni ju ju lutem ne mars apo ne Nasa te anglise ?
E dine ju zotra juaj se sa shqiptar kan marr shtetesin greke e sa shqiptar ne maqedoni,e sa ne kosove e spo shkojna me tutje .
Ti kerkund nuk qenke me fale a !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 EmptyWed Jun 02, 2010 12:23 am

Xhemshiti shkruajti:
Drini

Ku jetoni ju ju lutem ne mars apo ne Nasa te anglise ?
E dine ju zotra juaj se sa shqiptar kan marr shtetesin greke e sa shqiptar ne maqedoni,e sa ne kosove e spo shkojna me tutje .
Ti kerkund nuk qenke me fale a !
Aiiiiii Xhemshit edhe ti nje her ke patur YU, por ja tani nuk e keni me?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xhemshiti
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Xhemshiti

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 59
Vendi : shqperi
Registration date : 22/05/2010

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 EmptyWed Jun 02, 2010 12:50 am

Drini

E dini sa shqiptar nga kosova kan marr shtetesin e serbise mbas luftes çlirimtare ?
Sa femra shqiptarekan marr per burra serbet ?????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 EmptyWed Jun 02, 2010 12:56 am

Xhemshiti shkruajti:
Drini

E dini sa shqiptar nga kosova kan marr shtetesin e serbise mbas luftes çlirimtare ?
Sa femra shqiptarekan marr per burra serbet ?????
Mos kan qen ore Xhemshiti ata Kosovar e cka po ju thon qatyre hashkali, rom, maxhup,exhiptas a perzi hesapi...
Por kjo pune nuk eshte duke me interesu mua te jesh i bindur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xhemshiti
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Xhemshiti

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 59
Vendi : shqperi
Registration date : 22/05/2010

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 EmptyWed Jun 02, 2010 1:00 am

Drini
E per qe nuk te intereson kjo eshte qeshtje madhore,sepse edhe qeverise se kosoves kjo qeshtje nuk i intereson dhe ka deshire qe mbi ghysma e shqiptareve ta leshoin kosoven e te ardhshin te ti ne angli e mos paste anglia çka me ju ba tanve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 EmptyWed Jun 02, 2010 1:08 am

Xhemshiti shkruajti:
Drini
E per qe nuk te intereson kjo eshte qeshtje madhore,sepse edhe qeverise se kosoves kjo qeshtje nuk i intereson dhe ka deshire qe mbi ghysma e shqiptareve ta leshoin kosoven e te ardhshin te ti ne angli e mos paste anglia çka me ju ba tanve.
Po si nuk ka halle qeveri ore Xhemshiti ka halle dhe te mdha si ta vjedh Lekun.
Une nuk jetoj ne Angli ne UK.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 EmptyWed Jun 02, 2010 11:46 am

qka me thane edhe vete se dije ,
une hala spo besoje se kemi pase aq shume tradhtare
dhe keshtu se dije.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 EmptyWed Jun 02, 2010 1:08 pm

USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARES T A T U T I
I USHTRISË KOMBËTARE SHQIPTARE


Ushtria Kombëtare Shqiptare është një bashkim ushtarak i cili perbehet nga ish ushtaret e Ushtrië Çlirimtare të Kosovës,Ushtrië Çlirimtare Kombëtare,Ushtrië Çlirimtare për Preshevë Medvegjë dhe Bujanoc,dhe Armates Kombëtare Shqiptare , personalitetesh intelektuale e atdhetare, si dhe i masave të gjëra popullore në të gjitha hapsirat shqiptare, që ka si qëllim themelor bashkimin e trojeve shqiptare dhe të gjithë popullit që jeton në to në një shtet të vetëm kombëtar shqiptare e cila do te quhet SHQIPERIA ETNIKE
UKSH-ja është një organizëm i fuqishëm gjithpërfshirës ushtarak që udhëhiqet nga Platforma për zgjidhjen tërësore të çështjes kombëtare shqiptare.
UKSH-ja do të përdorë të gjitha mjetet ushtarake për të korigjuar padrejtësitë e vjetra dhe të reja historike ndaj trojeve shqiptare, duke i bashkuar ato në një shtet të vetëm kombëtar shqiptar. Kjo është e vetmja zgjidhje që iu sjellë paqe, prosperitet dhe integrim të natyrshëm në BE dhe në NATO . Kjo është e vetmja rrugëzgjidhje që e kthen përfundimisht Ballkanin nga një "fuçi baroti", siç ka qenë historikisht, në një gadishull paqeje, harmonie dhe zhvillimi ekonomiko-kulturor.
Të vetëdijshëm për angazhimin në luftën pa kompromis kundër terrorizmit të SHBA, BE dhe gjithë faktorëve progresist ndërkombëtar, si armiku kryesor i qytetërimit dhe njerëzimit në ditët tona, UKSH-ja vlerëson se një Shqipëri e Bashkuar apo Një Shqipëri Etnike do të jetë një aleate cilësore dhe e vendosur përkrahë SHBA-ve dhe forcave të tjera përparimtare ndërkombëtare kundër terrorizmit ndërkombëtar, rajonal dhe ndërshtetëror.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 EmptyWed Jun 02, 2010 1:11 pm

ORGANIZIMI I UKSH-SË

UKSH-ja shtrihet me strukturat e tij në të gjitha hapsirat shqiptare. Njësia bazë e UKSH-së është Këshilli i Ushtarak i fshatit, të bllokut dhe të lagjes së qytetit. Në çdo komunë dhe bashki ngrihen këshillat e UKSH-së të komunave dhe bashkive. Në rrethe ngrihet Këshilli i UKSH-së i rrethit. Në diasporë ngrihen këshillat e UKSH-së të shtetit ose grupit të shteteve ku janë diasporuar shqiptarët. Në zona ngrihen Komitetet e UKSH-së të Zonës.
.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 EmptyWed Jun 02, 2010 11:11 pm

Wednesday, June 02, 2010


Detyra e shqiptarit


Thjesht, shume thjesht...
Perfundimi eshte rezultantja e gjithe faktoreve, forcave.
Ketu nuk behet perjashtim as per shqiptaret ne pergjithesi as edhe per krahinat shqiptare ne vecanti si Dardania, Iliriada, Cameria...
1.
Shqiperia sot egziston si rezultante e forcave qe vepruan ne vitin 1912-te pro si Amerika dhe kunder saj si Rusia, Franca, Anglia. Nje faktor i rendesishme ne mbijetesen shqiptare luajti edhe vet rezistenca, forca shqiptare. Pa forcen shqiptare faktori i jashtem do te ishte zero.
Po ashtu perfundimi i sotem ne krahinen shqiptare te Dardanise eshte rezultantja e forcave ne diten e sotme.
Kjo rezultante na solli nje kompromis ne formen e pavarsise se turpit.
2.
E njeta gje shkon edhe per egzistencen pas formimit. Egzistojme si perfundim i rezultanteve te forcave te momentit. Ne se ato ndryshojne ne demin tone, ne shqiptaret rrezikojme te zhdukemi. Pikerisht kjo gje po ndodh ne trojet tona. Porosite e serbit dhe te grekut per te gjunjezuar dhe poshteruar shqiptaret jane zbatuar me fanatizem nga veglat e tyre shqiptare. Kjo ka bere qe forca shqiptare te dobesohet ne pergjithesi sa ne po rrezikojme zhdukjen, e kjo kundershtim me forcen e jashtme ne favor te shqiptareve e cila eshte rritur dhe eshte bere ndoshta faktori kryesor i egzistences tone.
3.
Amerika nuk votoi per pavarsine e Shqiperise ne vitin 1912 qe pas 100 vjeteve Sali Berisha t'ja beje dhurate grekeve dhe serbeve.
Po ashtu Amerika nuk ndihmoi ne largimin e ushtrise serbe nga Dardania qe Sejdiu, Thaci e vegla te tjere ta grabisin plackisin e t'ja dhurojne perseri serbit, por kjo nuk don te thote se te ardhmen e kemi te sigurt.
Eshte detyre e gjithe shqiptareve qe ta risin forcen e tyre duke pastruar territoret e tyre nga veglat serbo-greke.
Eshte detyra e gjithe shqiptareve qe pasi ta kane bere kete ta risin forcen e tyre nepermjet bashkimit e cila do te jete garancia e mbijeteses.
Bashkimi eshte Shpetimi, ndryshe vdekja na pret.
Petrit Kola
pojofree@yahoo.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mixha Selim
Fillestar/e
Fillestar/e
Mixha Selim

Male
Numri i postimeve : 27
Age : 69
Vendi : Prizren
Registration date : 26/05/2010

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 EmptyThu Jun 03, 2010 1:05 pm

KU SKA PULA MOS BAN ISH MIXHO
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xhevati
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Xhevati

Male
Numri i postimeve : 93
Age : 54
Vendi : Drenice
Registration date : 14/05/2010

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 EmptyFri Jun 04, 2010 9:18 pm

Valla bre mixh me ven e ke.
Keta bejne ish pa pas pula hiq.
Na knaqen ne internet ,qeshyt hajni e patrioti te internetit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 EmptyFri Jun 04, 2010 11:13 pm

Xhevati a mos i ke ru delet ti me keta "hajnat e patriotate internetit"...?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xhevati
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Xhevati

Male
Numri i postimeve : 93
Age : 54
Vendi : Drenice
Registration date : 14/05/2010

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 EmptyFri Jun 04, 2010 11:22 pm

Jo mor drini e pata per qeta te frontave na knaqen me fjala e patriotizem.
Na lodhen ma....spo ju vjen marre m lshu komunikata te thata.
Turp ,po kqka benen ne te mire te popullit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 EmptyFri Jun 04, 2010 11:25 pm

Si thot populli, ma mir me lu deren se me ndejt kot.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 EmptySun Jun 06, 2010 11:13 am

Mirela Qerimi" : Idajet Beqiri " to the SPIUNE_TE_UDB_NE_DIASPORE_
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE - Faqe 8 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE
Mbrapsht në krye 
Faqja 8 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: