Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Çfarë është e veshtirë në jetë?

Shko poshtë 
+46
zeriatdheut
Anabela
Agrone
Aldo
socratus
Kastrioti
laloni
Liisi
egzona-
foxteam
Kasper
ylari
Xili
Eva0506
elisa
Veneta
Fjona
stabili
Argent
luan mreti
besim78
**Embelsira**
ledina
Mysafir
idol
interesant
Ago Muji
Albea
Euridika
NetSerseri
vlora
besa-bese
rrebelja
shpendi
Anna
Sy kaltri
Hana
dibranja
tom sojer
GocPejone
shaban cakolli
Kosovarja
silvi
meli
Beton
azzurra
50 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Hana
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Hana


Numri i postimeve : 1192
Registration date : 17/09/2007

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 EmptyTue Jan 08, 2008 12:54 am

Jeta eshte gjithmon e veshtir nese nuk kish veshtersi jeta ku do te ishte kuptimi i saj .
Neqoft se nuk dote kishte gravitet njerzit ndoshta nuk do egzistonin prandaj edhe jeta pa veshtersi nuk dote kishte kuptim,eshte njesoj si nje i pasur qe mer gjithmon at qe kerkon dhe ne fund nuk ndien asnje knaqesi sepse eshte mesuar ti ket te gjitha nuk e njeh buzeqeshjen emucionin per tjaditur vleren jetes duhet te kalosh pengesat qe ajo te nxjerr perpara.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 EmptyThu Feb 07, 2008 3:15 am

Pergjigjet e sakta mund t'i gjejne vetem ata qe gjithmon i mbajne veshet e syte hapur por te mos u ikur gje,nga jeta e dikuj tjeter.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja


Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 EmptyThu Feb 14, 2008 10:45 am

e veshtir ne jet ndarja nga shoqeria nga ata qe ishin shpresa ime per te jetuar ata qe gjdo pjes te erret te jetes time e ndriquan e kam shum te veshtir te ndahem nga shkolla e mseme se aty gjeta diqka qe sdo ta gjej kurr me askund sado qe e kerkoj po.....keshtu ditet jan tuju afru cdo her e me shum nga ndarja kjo me dhemb ne zemre se di si do e perballoj dotttt se di.........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatarÇfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 EmptyFri Feb 15, 2008 3:18 pm

E veshtir ne jete , eshte vet JETA ... !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer


Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 EmptyWed Feb 20, 2008 11:54 am

E veshtire ne jete eshte te behesh njeri i mire, sepse te duhet e gjithe jeta. Per t'u bere i keq te mjafton edhe nje fjale ose nje sekonde.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Euridika
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1408
Vendi : Kosovë
Registration date : 11/11/2007

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 EmptyFri Feb 29, 2008 2:07 am

Drejtesia për t'u realizuar ,padrejtësia për t'u perballuar..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Albea
Anëtar
Anëtar
Albea


Female
Numri i postimeve : 213
Registration date : 18/02/2008

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 EmptyFri Feb 29, 2008 4:57 am

Euridika shkruajti:
Drejtesia për t'u realizuar ,padrejtësia për t'u perballuar..

Kjo eshte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji


Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 EmptyWed Mar 12, 2008 4:55 pm

Diciplina!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 36
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 EmptyTue May 27, 2008 2:18 pm

tom sojer shkruajti:
E veshtire ne jete eshte te behesh njeri i mire, sepse te duhet e gjithe jeta. Per t'u bere i keq te mjafton edhe nje fjale ose nje sekonde.

Me pelqeu kjo ,dhe jam plotesisht dakort me ty..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
interesant
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
interesant


Male
Numri i postimeve : 606
Age : 37
Vendi : Tokë
Registration date : 11/04/2008

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 EmptyTue May 27, 2008 3:36 pm

Te jesh real dhe i sinqerte dhe te mos e tradhetosh tradhetarin ( sepse i mjafton tradhetia e vehtes ).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
idol
Anëtar
Anëtar
avatar


Numri i postimeve : 349
Age : 84
Registration date : 16/05/2008

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 EmptyTue May 27, 2008 3:38 pm

Dhembja dhe vuajtjet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 EmptyThu Jul 03, 2008 2:54 am

Veshtire ne jete eshte te kuptoish ate (jeten) !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Mysafir
Hero anëtar
Hero anëtar
Mysafir


Female
Numri i postimeve : 3456
Age : 48
Vendi : **Mergim**
Profesioni/Hobi : ,,Ne zemren e njonit.....
Registration date : 19/11/2007

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 EmptyThu Jul 03, 2008 9:27 am

idol shkruajti:
Dhembja dhe vuajtjet

Exclamation edhe un e pajtohem me ket
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ledina
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar


Numri i postimeve : 24
Registration date : 16/05/2008

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 EmptyThu Jul 03, 2008 6:59 pm

Pershendetje!
Pajtohem me mendimin e tjereve se veshtire ne jete eshte zhgenjimi i jetes, vuajtaj ,dhimbja e sidomos pajtimi me fatin si tha Batoni, une, tani ne kete periudh jam duke i perjetuar keto,po mundohem te pajtohem me fatin tim, edhe pse eshte shume veshtire,po i lutem zotit te me ndihmoj t'i perballoj pa pasoja.
Gjitha t'mirat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
**Embelsira**
Hero anëtar
Hero anëtar
**Embelsira**


Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 33
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 EmptyThu Jul 03, 2008 8:06 pm

Jane shume momente qe jane te veshtira ne jete,por do te veqoja kete ,te perballesh me nje semundje qoft sheruse apo josheruse.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besim78
Anëtar i ri
Anëtar i ri
besim78


Numri i postimeve : 126
Registration date : 17/05/2008

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 EmptyThu Jul 03, 2008 10:28 pm

ledina shkruajti:
Pershendetje!
Pajtohem me mendimin e tjereve se veshtire ne jete eshte zhgenjimi i jetes, vuajtaj ,dhimbja e sidomos pajtimi me fatin si tha Batoni, une, tani ne kete periudh jam duke i perjetuar keto,po mundohem te pajtohem me fatin tim, edhe pse eshte shume veshtire,po i lutem zotit te me ndihmoj t'i perballoj pa pasoja.
Gjitha t'mirat

Kurajo,bej forca se çdo gje ka per te shkuar mire,Pezmatimi nuk ndihmon,optimizmi eshte kripa e jetes,me vjen keq,te uroj çdo te mire,po ashtu gjithe anetareve te forumit dhe kombit tone.
Zoti qofte me ne.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dibranja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Numri i postimeve : 542
Registration date : 19/09/2007

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 EmptyThu Jul 03, 2008 11:00 pm

M e e veshtir ne jete qenka kur me te afrmit te lendoje,,p.sh nuk je gatshem per nje send..pune ose ndoj gje me ba per at e nuk shohin menyr ne fjalet e lendimet e tyre kjo asht per mua me e veshtire por ka zot.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
luan mreti
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Numri i postimeve : 1007
Registration date : 15/04/2008

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 EmptyThu Jul 03, 2008 11:23 pm

jon shum momente ne je te vshtira po do t eveqoja ni , momenti ma i fshtir ne jeten time ka qen kur me ka vdek nona ma e dashur ne bot.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Argent
Anëtar
Anëtar
Argent


Male
Numri i postimeve : 244
Age : 46
Vendi : Ilirida
Registration date : 12/08/2008

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 EmptySat Aug 16, 2008 11:52 pm

te jetoish !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor
avatarÇfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 EmptyThu Oct 16, 2008 12:32 am

Te perballohesh me ngjarje te renda eshte shum veshtir.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
stabili
Anëtar
Anëtar
stabili


Male
Numri i postimeve : 459
Age : 64
Vendi : Kosove
Registration date : 10/05/2008

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 EmptyThu Oct 16, 2008 1:29 pm

Të jeshë intelektual i rrethuar nga injorantët,i ndershëm në mesin e hajnave,i sinqertë me lajkatarët ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona


Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 33
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 EmptyThu Nov 13, 2008 12:37 pm

JETA VET
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Veneta
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 EmptyThu Nov 13, 2008 12:41 pm

**Embelsira** shkruajti:
Jane shume momente qe jane te veshtira ne jete,por do te veqoja kete ,te perballesh me nje semundje qoft sheruse apo josheruse.
Pajtohem me ty plotesisht!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatarÇfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 EmptyTue Dec 16, 2008 4:28 pm

Kur nuk ke mundesi ti ofrone ate qe te tjeret e kerkojne dhe e presin me ngulim nga ne...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
elisa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
elisa


Numri i postimeve : 2298
Registration date : 10/07/2008

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 EmptyTue Dec 16, 2008 4:48 pm

Pajtohem me ty Akil , kur dikush ka nevoj per ndihme e nuk ke mundesi ti ndihmosh kjo eshte shume e veshtire .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 3 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Çfarë është e veshtirë në jetë?
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Martesa! Provimi me i veshtire ne jete!
» Është vështirë ti edukosh të fortët
» Cila eshte puna me e veshtire?
» Cfare eshte Universi???
» Eksperienca, sa eshte e rendesishme ne jete ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shkencë-
Kërce tek: