Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Çfarë është e veshtirë në jetë?

Shko poshtë 
+46
zeriatdheut
Anabela
Agrone
Aldo
socratus
Kastrioti
laloni
Liisi
egzona-
foxteam
Kasper
ylari
Xili
Eva0506
elisa
Veneta
Fjona
stabili
Argent
luan mreti
besim78
**Embelsira**
ledina
Mysafir
idol
interesant
Ago Muji
Albea
Euridika
NetSerseri
vlora
besa-bese
rrebelja
shpendi
Anna
Sy kaltri
Hana
dibranja
tom sojer
GocPejone
shaban cakolli
Kosovarja
silvi
meli
Beton
azzurra
50 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
jonadervelcani
Fillestar/e
Fillestar/e
jonadervelcani


Male
Numri i postimeve : 4
Age : 37
Vendi : durres
Registration date : 15/03/2010

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 5 EmptyTue Mar 16, 2010 8:47 pm

ne jet e veshtir eshte te jetosh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Angela
Fillestar/e
Fillestar/e
Angela


Female
Numri i postimeve : 33
Age : 37
Vendi : Shqiperi
Registration date : 02/03/2010

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 5 EmptyWed Mar 17, 2010 4:12 pm

Perballimi i momenteve te veshtira duke mos cenuar personalitetin dhe parimet qe njeriu i ka percaktuar vetvetes ne jete
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......


Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 34
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 5 EmptyThu Mar 18, 2010 12:20 am

pufffffffffff shume gjera saqe te befasojn kurete ndodhin.


ngaj here them se jeta eshte etap-etap !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Çfarë është e veshtirë në jetë?   Çfarë është e veshtirë në jetë? - Faqe 5 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Çfarë është e veshtirë në jetë?
Mbrapsht në krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Martesa! Provimi me i veshtire ne jete!
» Është vështirë ti edukosh të fortët
» Cila eshte puna me e veshtire?
» Cfare eshte Universi???
» Eksperienca, sa eshte e rendesishme ne jete ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shkencë-
Kërce tek: