Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kush eshte me yll

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
STUPCAT
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv


Male
Numri i postimeve : 626
Age : 37
Registration date : 17/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Mon Nov 26, 2007 6:34 pm

shum e vertet osht se ata jan dek por ata jan qe e kan mbajt historin e shqiptaris gjall mes kanges ata jan vetmit shqiptar qe kan nxan vendin e par ne eurovizion ne vitin 1966 ne londer ata jan dek shpirti rahmet ju past se sa per kongatr sodit hmmm mos vet ta mushi hotelin sahora veq pare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Mon Nov 26, 2007 6:43 pm

qy pare,paraja se shtegje stupc,qejfi
martou ti,une po taqoj Meden,edon?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Thu Nov 29, 2007 6:00 amBexhet Korpuzi. Kenge per deshmorin Tahir Sinani.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Dec 11, 2007 12:43 pm

Xhavit Sadiku 30 ditė nė Ramazan.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Dec 11, 2007 12:43 pm

Kur te pashe moj lulja e bardhe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Dec 11, 2007 2:23 pm

me yll eshte Meda dhe pike,tani vjen Xhavit Sadiku see kam shok klase,tani Shkurta,Shyhretja, Mahmuti,etj............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Dec 11, 2007 3:08 pm

Me yll eshte ELITA 5 keni ndonje muzik te Eletia 5

Me pelqen kenga e ty ...Alkapone .!!!


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Dec 11, 2007 3:20 pm

Beton mua mė duket kjo kėngė e mirė nga Elita 5.


Harroje vetmine elita 5
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anjesa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 28
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Jan 01, 2008 6:18 pm

...........flori pa vesvese !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.skam-1her.de/
baki
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 24
Registration date : 04/11/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sat Jan 05, 2008 3:48 pm

unukatilat tash per tash jan yll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sat Jan 05, 2008 3:56 pm

Une mor e a spe dini a .ha haha
pėr mua mė yllė jan Shkurtja ,Shihretja, Mamuti .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sat Jan 05, 2008 5:13 pm

Gjithkush mund te jete yll qe kendon shqip, por simbas mendimit tim asnjeher Meda, Mentor Kurtishi, Sef Dura apo ku ta dij une disa tjere qe me vjen me vjell kur ti ndegjoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
**Embelsira**
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 29
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sun Jan 06, 2008 2:56 pm

Valla shakira eshte fantastike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Jan 08, 2008 12:24 am

Dava Gjergji
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bessa
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Numri i postimeve : 188
Registration date : 26/12/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sun Jan 13, 2008 5:20 pm

...vėrejtje bessa herave tjera tė fshihen postimet nėse i shkruan me shkronja tė mėdha ( kapitale) kėsaj radhe i pėrmirėsova .

Alban Skenderaj kiss
Elita 5
Genta
Adelina Ismaili
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Hana
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1192
Registration date : 17/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sun Jan 13, 2008 5:43 pm

Me yll eshte ai i cili na mban te gjall.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Jan 29, 2008 7:49 pm

PO znj:Hana ashtu eshte
por kur bejme fjalė pėr yjet e muzikes,unė them Meda eshtė yll,hahaha......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Jan 29, 2008 7:53 pm

Xhevahirėt janė yll.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Urata
Pėrjashtuar
Pėrjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 1894
Registration date : 13/12/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Wed Jan 30, 2008 1:49 pm

Kush eshte me yll....

Leonora Jakupi.... Zemra te kerkon
Elita 5... Cmendem
Eranda Libohova... Buzet me ishin thare
Blero... Se di
Jehona Sopi...Fustani Bardhe
Rovena Stefa ..Adrese pa emer
Ilir Shaqiri ..Pavarsia... ka dhe te tjere po kaq njehere hahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 32
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Thu Jan 31, 2008 9:37 pm

Mahmut Ferati dhe Sabri Fejzullahu..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Hana
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1192
Registration date : 17/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Thu Jan 31, 2008 10:26 pm

Me yll eshte:

Adelina dhe Leonora?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GERI_G
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 161
Vendi : in big albania
Profesioni/Hobi : shkoll
Registration date : 31/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Thu Jan 31, 2008 10:28 pm

me ylli eshte "STINE"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albania-nation.com
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Thu Jan 31, 2008 11:26 pm

... mė yll ėshtė "Hysni Klinaku".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Euridika
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Female
Numri i postimeve : 1408
Vendi : Kosovė
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Thu Jan 31, 2008 11:52 pm

PEr mendimin tim ata qe do te qendrojne Yje gjithmone jan nder te tjere
Qamili i Vogel, Dervish Shaqa, Fatime Sokoli, Fitnete Rexha, Muharrem Qena , Shkurte Fejza .....vecoj Aleksander Gjoka , Elita 5,Yllka Kuēi ,etj..ketu do te gjeni disa kenge shuume te bukura te Muharrem Qenes..

http://www.realiteti.org/index.php?p=Muharrem%20Qena
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
STUPCAT
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv


Male
Numri i postimeve : 626
Age : 37
Registration date : 17/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Thu Jan 31, 2008 11:58 pm

me yll jam une hahhaha
aj qe e meriton osht me yll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush eshte me yll
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: