Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kush eshte me yll

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutoriMesazh
beri
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1237
Registration date : 11/12/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Thu Jul 16, 2009 2:14 pm

https://www.youtube.com/watch?v=2VsmRmiBJEk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Thu Jul 16, 2009 3:46 pmhttps://www.youtube.com/watch?v=QxGKyv_Y9R8
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Jul 17, 2009 9:52 am

https://www.youtube.com/watch?v=DKJ-ePJ_QyY&feature=related
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sat Jul 18, 2009 2:21 pm

kjo siper
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Sep 04, 2009 11:02 am

xili.. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 48
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Sep 04, 2009 6:27 pm

Labinot Tahiri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Sep 04, 2009 6:29 pm

Keta dy jan ylla

https://www.youtube.com/watch?v=DKJ-ePJ_QyY&feature=related
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 48
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Sep 04, 2009 6:54 pm

Ermal Fejzullahu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sat Sep 05, 2009 4:40 am

Nora Istrefi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sat Sep 05, 2009 11:01 am

Ku te ja filloin nuk po di?????????????Jane bere shume!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 48
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sat Sep 05, 2009 11:50 am

Mahmut Ferati
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Sep 08, 2009 8:39 am

Labinot Tahiri


https://www.youtube.com/watch?v=mprd-vejc6I&NR=1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 48
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Sep 08, 2009 10:08 am

Ramadan Krasniqi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Dec 08, 2009 12:53 am

shume e vogel qielli shqiptar per ti mbajtur gjith keta yje sa jane bere ne skenat tona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
The-Soldier
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 8
Age : 35
Vendi : Tetova
Registration date : 24/11/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Thu Dec 10, 2009 9:43 pm

Qekjo modertorja Vesa kana yll fare....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sun Jan 10, 2010 6:25 am

nese flasim per muziken shqipe kush esht me yll at'her kuptohet qe esht i nderumi Ismet Peja dhe pas tij SHKELZEN JETISHI , ZENEL DOLI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sun Jan 10, 2010 12:10 pm

Me yll e yje eshte qielli qe cicerron dite e nate!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sun Jan 10, 2010 12:26 pm

ma yll se Augustin uka ska e ka majt trendin 30 vjet, asnji kengetar qe kendon me mikrrofon se kupton ket,se te kendojsh 30 vite dhe mos me pas probleme e zerin asht per tu mahnitur,ket e bej folkoristet; a njeri normal dhe hip hopat per gjys ore shterren sKan ze me!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sun Jan 10, 2010 3:36 pm

Ylla te kosoves jane qeta dy qe u ndajten sa ishin te rijne e zot bashkoi prape ne nje jargan

https://www.youtube.com/watch?v=JRAvQut91T0
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sun Jan 10, 2010 6:10 pm

Pas disa te dhenave " Futja Kot" Planeti i tokes eshte ne rrezik, sidomos kosova.
Yjet po bin ne toke, popullsija nuk po munde te leviz nga yjet qdo dite e me shume ata po lindin ,ups po zbritin ne toke????
E ter toka perplot yje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Mon Jan 11, 2010 11:51 pm

Shkurte Fejza
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Wed Jan 13, 2010 12:04 am

Florim e Relzije Kleqka
se kete kenge ja kan kushtu dashurise se moqme!https://www.youtube.com/watch?v=JRAvQut91T0
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush eshte me yll
Mbrapsht nė krye 
Faqja 7 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: