Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kush eshte me yll

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
**Lumi_
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Numri i postimeve : 177
Registration date : 20/06/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sat Jun 21, 2008 3:34 pm

Disa postues vertet jane me yll sa arrita te lexoje postimet e tyre.
Forum me te mire nuk kam pare deri tani.

Ju lumt staf i vertet kombetar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
avatar

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 29
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Wed Oct 29, 2008 2:00 am

Genta!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Mar 31, 2009 11:56 am

Shkurte Fejza

Ilir shaqiri

shyhrete behluli

Remzie Osmani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
thellenza
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 384
Vendi : Gjermanise dikund :p
Registration date : 25/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Mar 31, 2009 2:05 pm

Sabri Fejzullahu, Shkumbin Ismaili, Ilir Shaqiri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dr!lj@
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 121
Age : 27
Vendi : Gjk
Registration date : 08/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Mar 31, 2009 3:50 pm

Adelina Ismajli ,Shyhrete Behluli , edhe Meda
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
istogalia
Anėtar
Anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 298
Age : 34
Vendi : Istog,Kosova
Profesioni/Hobi : futbollist
Registration date : 31/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Mar 31, 2009 5:15 pm

fla valla edhe pse po humb ma ylle ne shqiptari asht komplet kombetria shqiptare ne futboll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sat Apr 11, 2009 1:31 am

agustin uka jav ftof te gjithve ktyre qe i keni prmendur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rolling
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 25
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sat Apr 11, 2009 1:37 am

minatori....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri May 01, 2009 2:35 pm

per mu asht yll vetum aj apo ajo qe e perbiron zerin per bir te gjilperes, nese evlerson ne aspektin vokal. a nese i vlersojm ne baz te kilipeve apo te germazit apo,lakuriqsis asht diq tjeter. pra gengtari vlersohet vetum ne amplituden e zerit-pra artikulimin-vibrimin e zerit,dhe akustika e zerit.pra kto jan premisat krysore te gengtarit te mirfillt -e tani vin tjerat,aktrimi i bukur, bukurija,etej...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
an-di
Anėtar i ri
Anėtar i ri


Male
Numri i postimeve : 168
Age : 90
Vendi : Kushtrimi KOMBIT
Profesioni/Hobi : nuk rri kot!
Registration date : 11/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri May 01, 2009 3:03 pm

https://www.youtube.com/watch?v=tHbDb5b37SM

vleresoni edhe vet,
jemi krenar qė kemi yje pėrplot...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sat May 02, 2009 5:21 pm

nana jeme! fla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Mon May 04, 2009 9:28 am

detektivi shkruajti:
nana jeme! fla

Edhe e imjaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 50
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue May 05, 2009 3:53 pm

Vesa eshte ylli i forumit...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri May 08, 2009 11:26 am

Shkurte fejza
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 50
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri May 08, 2009 1:03 pm

Shkurtja, Shyhretja, Remzija, Sabriu...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri May 08, 2009 1:19 pm

Gili.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 50
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri May 08, 2009 1:47 pm

Shaqir Cervadiku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Jul 14, 2009 12:59 pm

kush eshte yll ummmmmmmm ylli ne qiell.................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Jul 14, 2009 1:29 pm

Elita5 esht yll


Elita 5 - Kujtimet e mia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 50
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Jul 14, 2009 5:53 pm

Tash per tash: "Amaneti i Clovnit" - Troja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Jul 14, 2009 11:56 pm

Shkurte Fejza
Sinan Vllasaliu
Sabri Fejzullahu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Wed Jul 15, 2009 6:18 pm

Baba im me kavalle qe kur i binte ne ato koherat para Nexhmije Pagarushes tan argatia neper ara ndaleshin punen dhe qanin!Dhe as une as nje shqiptar nuk ka dhene ma shume se ai per shqiptarin ne ēdo aspekt,por emri tij kerkund nuk permendet,pse sepse ska qen kurr me shkije !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Wed Jul 15, 2009 7:41 pm

https://www.youtube.com/watch?v=laeIlpn7BNo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Thu Jul 16, 2009 10:44 am

Riki30

https://www.youtube.com/watch?v=67w3V6YW3Jk&feature=related
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 50
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Thu Jul 16, 2009 1:52 pm

Vesa eshte Yll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush eshte me yll
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: