Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kush eshte me yll

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Oct 05, 2007 11:53 am

A K SH ose F B K SH jan ma YLLA sot a?

SHKURTE FEJZA
ILIR SHAQIRI
REMZIJE OSMANI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Hana
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1192
Registration date : 17/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Oct 05, 2007 1:27 pm

Me Yll jan te gjith te miret.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Oct 05, 2007 4:28 pm

me yll jam une xili me bere inate .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Oct 09, 2007 5:58 pm

More Kosovaret kane thene"Meda",eshte yll,i yjeve,kjo me konvenon mua se e kam nipash,thuani te gjithe per Meden.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Oct 09, 2007 6:36 pm

Per yll shiqoni pak majtas e shifni cka shkruan aty Naki e shifni apo jo ... hehehehehehe pse po humbni kohe me gjet yllin he?
hajt selam tanve dhe mos u lodhni se jua zbulova
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sara
Anėtar i ri
Anėtar i ri


Numri i postimeve : 123
Registration date : 30/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Oct 09, 2007 7:49 pm

Me yll eshte kenga e cameris
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Oct 09, 2007 8:56 pm

me ylli i yllit jan shum kgetar kohet e fundit genta ismajli .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Hana
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1192
Registration date : 17/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Oct 09, 2007 10:13 pm

Me yll jan Prinderit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Oct 09, 2007 10:20 pm

me yll eshte Naki dhe pike ska me diskutime ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Oct 09, 2007 10:40 pm

me yll eshte Naki dhe pike.mori fund .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Oct 09, 2007 10:41 pm

po pra bravo anaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Oct 09, 2007 10:42 pm

yll mbi yll eshte naki pse keni inatin .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Hana
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1192
Registration date : 17/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Oct 09, 2007 10:43 pm

Me yll jan te gjith femijet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Oct 09, 2007 10:44 pm

edhe naki veq femijve eshte yll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Oct 09, 2007 10:49 pm

dhe ti Anaa je ylllllllllllllllllllll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Oct 19, 2007 7:31 pm

Nder yjet sikur nuk e kemi cekur te madhen Fatime Sokolin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Oct 19, 2007 8:00 pm

NEXHMIJE PAGARUSHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Arta
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 760
Registration date : 06/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Oct 19, 2007 10:10 pm

Yll i pashuar ėshtė Dervish Shaqa .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Hana
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1192
Registration date : 17/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Oct 19, 2007 10:14 pm

Qielli eshte me yllllllll.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
azzurra
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Oct 19, 2007 10:15 pm

Me yll eshte Shpak Kasapi
Shkurte Fejza
Mahmut Eerati
Shyrete Behluli e ka shume t'tjer......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Hana
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1192
Registration date : 17/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Oct 19, 2007 10:41 pm

Me yll jan librat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Oct 19, 2007 10:51 pm

konstatim shumė i saktė i Hanės,gjėthmonė nga libri dalin yje tė ndritura.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
E_Bukura
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 30
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Mon Nov 26, 2007 4:31 am

Sabri FEJZULLAHU dhe Adelina ISMAJLI. I pari i ka tekstet te veqanta, kurse adelina eshte Madona shqiptare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
STUPCAT
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv


Male
Numri i postimeve : 626
Age : 37
Registration date : 17/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Mon Nov 26, 2007 2:52 pm

SALIH BAJRAMI,FERIZ KRASNIQI,RIZAH BLLACA,SEF MLEQANI.QAMILI I VOGEL,ALI KRASNIQI,E ME REN QESHTU


EDHE ME YLL JAN HOTELET
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Mon Nov 26, 2007 6:11 pm

te lumt stupc,merri yjet qe i pelqen,jo ata qe kane vdekė,te gjallet,dhe ne fund shkojme ne hotel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush eshte me yll
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: