Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kush eshte me yll

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
Urata
Pėrjashtuar
Pėrjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 1894
Registration date : 13/12/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Feb 01, 2008 2:47 am

Pirro Cako dhe Rovena Dilo... Per nje cast me ndali zemra....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Feb 01, 2008 3:15 am

Me yll eshte ELITA 5

.....................i pa krahasushem

Respekt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Urata
Pėrjashtuar
Pėrjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 1894
Registration date : 13/12/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Feb 01, 2008 3:26 am

Me yll eshte Virusi hahahah qe ja jep ndricimin gjithe grupit Elita 5.......eshte njesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Feb 01, 2008 8:08 am

Meda ėshtė ylli i madh,te tjeret mė tė vegjel,hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Feb 01, 2008 10:42 am

Dervish Shaqa i ka tė gjitha kėngėt qė shndrisin, secilin varg tė kėngės ka njė legjend, njė ndodhi tė historisė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Riki30
Admin
Admin


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 42
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sat Mar 22, 2008 11:28 pm

Re: Ilir Shaqiri

nga BiBiKiM Today at 21:07Ilir Shaqiri

Qdo kush ka mendimin e tij dhe uen kam ket mendim : I. Shaqiri eshte nje nder kengetar't me te mir, per muziken qe ben eshte Yll ne vete oky , ky ishte mendimi im .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Kosovarja
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 32
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sun Mar 23, 2008 4:12 am

Mendoj se me Mahmut Feratin nuk krahasohen asnje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sun Mar 23, 2008 6:11 pm

per mendimin tem esht shyhrete behluli ylli i veretet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sun Mar 23, 2008 6:14 pm

Meda,eshte yll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sun Mar 23, 2008 8:00 pm

Hysni Klinaku.

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Riki30
Admin
Admin


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 42
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sun Mar 23, 2008 8:47 pm

Hashim Shala e Tahir Drenica
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Mon Mar 24, 2008 4:58 am

Kėtė grup gjithmon e kam dashur,

Ndėgjone edhe ju se vėrtet ishin dhe mbetin yje.

Grupi 403 - Boemia


_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Orfe@
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 107
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Thu Jun 12, 2008 3:40 pm

shaban cakolli shkruajti:
Une mendoj se Leonora Jakupi shkelqen,thuani mendimin tuaj!
Se pari eshte shum kengetare e mir dhe me ka mbet merak qe nuk e ki rre adelinen po te rrehi ajo ty hahahaha tugn tung
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mergimtari
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 755
Age : 105
Vendi : Jashtė forumit
Registration date : 31/05/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Thu Jun 12, 2008 5:11 pm

Fatime Sokoli
Fatmira Breēani
Dava Gjergji
Vaēe Zela
Shkurte Fejza
Shyhrete Behluli
Nexhmie Pagarusha
Salih & Feriz Krasniqi
Dervish Shaqa
Augustin Uka
Gėzim Nika
Nikollė Nikprelaj
Arif Vladi
Ilir Shaqiri

----------------------

Sabri Fejzullahu
Adelina Ismaili
Leonora Jakupi ( perpara me ka pelqy por me ka dal prej qejfit pasi qe degjova se nje keng te re e kishte vjedhur ...)
TNT
Elita5
Ardit Gjebrea

----------------------

Ndersa keta qe kendojne tallava po te isha ne ndonje post te larte , do t'jau ndaloja kete lloj muzike qe po ja humb vlerat e muzikes se mirefillte shqiptare.

Ndersa per kategorine e hajduteve qe jane bere shume sot ne tregun e muzikes shqiptare , do ti denoja financiarisht ne shuma marramendese pastaj do te ishin te detyruar te ndalonin muziken ose te nderronin zhanrin dhe te krijonin vete muzike e jo te vjedhin nga serbet , greket , anglezet , bullgaret , ... Nuk po ceki emra sepse dihet se per ke behet fjale , disa prej tyre ishin cekur ketu ne kete teme .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
loredana
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 886
Registration date : 24/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Thu Jun 12, 2008 7:59 pm

FEMRAT: MESHKUJT:

Adelina Ismaili Dani (se asht pejon hahah..)
Soni Malaj Sabri Fejzullahu
Big Mama Ermal Fejzullahu
Teuta Kurti Sinani
Arta Bajrami e keshtu me radh...
e keshtu me radh...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Thu Jun 12, 2008 9:07 pm

Loredana, krejte krejte vetem kete Arta Bajramin ( Nonen e viqit) qysh mujte me bo Yll bre?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
loredana
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 886
Registration date : 24/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Jun 13, 2008 7:57 pm

nigo premtimi arrugante boll me doket edhe mu. si tip hiq sum pelqen shum e kom tullusum.
veq per me knu valla jepja doren ka za te mir.
ki inati folja hakin. hehehe..
une perveti kangt e artes shum i ndegjoj um pelqen kur knon.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Jun 13, 2008 11:08 pm

Fatmira Breēani
Dava Gjergji
Vaēe Zela
Shkurte Fejza
Shyhrete Behluli
Nexhmie Pagarusha
Salih & Feriz Krasniqi
Dervish Shaqa
Augustin Uka
Gėzim Nika
Nikollė Nikprelaj
Arif Vladi

Duli
Smajl Pura
Adem Ramadani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Jun 13, 2008 11:36 pm

Loredana, nuk eshte problemi tek arrogante apo engjellushe. Mundet me kon arrogante, por me qen Yll per muziken qe krijon. Mirepo, une per vete nuk shoh asgje tek kjo kengetare, dhe pata qejf ( pa keqkuptime) nga ti te kuptoj se qfar ka te mire. Neyse...shija juaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sat Jun 14, 2008 8:23 am

shyhrete......behluli
shkurte fejza
mahmut ferati
ilir shaqiri
shaqir cerrvadiki
violete kukaaaaa
lonora jakupi
si dhe Edina LLalloshi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sat Jun 14, 2008 9:42 am

Elita 5
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sat Jun 14, 2008 3:14 pm

 
Elita 5
403
 
 
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shqip0nja
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 299
Age : 28
Vendi : kosovė
Registration date : 15/06/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Jun 20, 2008 10:31 pm

Ma yll ?
jo valla po krejt qita jon yje:
Ilir Shaqiri
Shkurte Fejza
Shyhrete Behluli
Mahmut Ferati
Motrat Mustafa
Violete Kukaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
akrepi
Anėtar i ri
Anėtar i ri


Numri i postimeve : 84
Registration date : 16/06/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Jun 20, 2008 11:03 pm

yje ka larte, keta qe jane ne toke per mu nuk jane yje ,jan thjesht njerez si te gjithe ne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
beauty
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 29
Registration date : 16/06/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sat Jun 21, 2008 2:50 pm

me yll eshte hėna vetė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush eshte me yll
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: