Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kush eshte me yll

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Kush eshte me yll   Sun Aug 26, 2007 8:18 pm

Nga yjet e muzikes tuaj ju veqoni

Mehedin Pergjeqaj-Meda
Ermajl Fejzullahu
Labinot Tahiri
ShpatKasapi
Shkurte Fejza
ShyhreteBehluli,
Zanfina Ismaili
Genta ISMAILI
lEONORA jAKUPI
Mahmut Ferati
IlirShaqiriKush mund te siguroj kengen 3000 vjet per pavaresi nga Meda?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
azzurra
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Wed Aug 29, 2007 7:02 pm

Shkurte Fejza
Shyhrete Behluli
Ermal Fejzullahu
Meda
Shpat Kasapi
Ilir Shaqiri
po ka edhe shume te tjere...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Pse LEONORA JAKUPIJO?   Wed Aug 29, 2007 10:35 pm

Une mendoj se Leonora Jakupi shkelqen,thuani mendimin tuaj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Thu Aug 30, 2007 7:51 am

Hysni Klinaku,
Remzije Osmani,
Ilir Shaqiri,
Shkurte Fejza,
Nikollė Nikprelaj,
Violetė Kukaj,
Xhevahirėt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 32
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Aug 31, 2007 9:40 pm

Sabri Fejzullahu eshte yll

alien
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Aug 31, 2007 11:06 pm

Qamili i Vogel,
Dervish Shaqa,
Islam Hasi,
Riza Bllaca,
Ma per Shkurten Shyhrten spo flasim se dihet jan yje te Kosoves.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alissa
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 28
Vendi : germany
Profesioni/Hobi : dance baby ;)
Registration date : 31/08/2007

MesazhTitulli: oh ju s“ma kuptoni boooooooooten mu o dooooj !!!   Sat Sep 01, 2007 3:51 pm

kush esht me yll???!!
........po normal qe "blero" .............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Naki
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sat Sep 01, 2007 6:19 pm

Dervish Shaqa vertet eshte yll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
meli
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 842
Age : 35
Vendi : diku ne gyrbet
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Wed Sep 05, 2007 1:43 am

Sabri Fejzullahu
Adelina Isamili
Shyherete Behluli
Ermail Fejzullahu
Jehona Sopi
Nikoll Nikprela
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Wed Sep 05, 2007 1:48 am

Mbret i kenges shqipe mbet dhe mbretresh Ilir Shaqiri

Shkurte Fejza dhe Shyhrete Behluli per keng shipe me rapsodi folkloristike .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anjesa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 28
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

MesazhTitulli: Kush esht me yll   Sun Sep 09, 2007 2:41 pm

Elvana moj
Gjata
Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.skam-1her.de/
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Sep 11, 2007 12:58 pm

Ilirė Shaqiri mendoj se ishte njė kohė sidos para dhe gjat luftės mirpo kohve tė fundit nuk duket fort apo asht ka pregadit diqka nuk kam dėgjuar pėr te ,por jo edhe Mbret , siq po e gjuani
Mbreti i kėngės shqipe ishte Dervish Shaqa dhe mbetet gjithmon .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Sep 11, 2007 1:38 pm

Ylla jan kėta
Shkurte Fejza
Ilir Shaqiri
Remzije Osmani
Shyhrete Behluli
Sabri Fejzullahu
Sinan Vllasaliu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Sep 11, 2007 1:49 pm

Paske haruar Xili edhe...

Elita 5
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Sep 11, 2007 2:22 pm

Ndėgjone se cili ėshtė mė YLL ...Remi - Po Vijne Krushqit
03:37
From: BL00DYALB0
Views: 8985


Hysni Zela me grup - Janino
03:10


Albanian - Parashqevi Simaku - Konga e Qomiles (popullore)Nje kenge per ty
04:03
From: lepri2006
Views: 2418
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
silvi
Anėtar
Anėtar
avatar

Numri i postimeve : 218
Registration date : 04/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Sep 11, 2007 3:38 pm
Kjo eshte pa diskutim ylli i muzikes popullore tironse MERITA HALILI

me ka mare malli per nenen time:( Sad Sad
https://www.youtube.com/watch?v=40MfFfVcCUk
e mora rrugenSad Sad Sad
https://www.youtube.com/watch?v=S1Mar0r0yxU
lule t'bukra ka tirona
https://www.youtube.com/watch?v=GJgsK6Ppzno
kno mi qyqe
https://www.youtube.com/watch?v=Ghfn4bexOh4
potpuri https://www.youtube.com/watch?v=sDa7v6MJHzY
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
silvi
Anėtar
Anėtar
avatar

Numri i postimeve : 218
Registration date : 04/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Sep 11, 2007 4:44 pm


Po dhe ELI FARA nuk mbetet mbrapa

Kush i qan hallet e mia
https://www.youtube.com/watch?v=3AHMBeAvM7o
Kenga e ALI PASHES
https://www.youtube.com/watch?v=G_d1dBqnP7M
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 32
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Wed Sep 12, 2007 1:02 am

Edhe Blero eshte yll faree
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Wed Sep 12, 2007 3:27 am

Hajdeeeeeeeee me yll ........ flaKjo Dashni Esht Kismet
03:59


Si t'i them.Shkurte Fejza, Shyhrete Behluli, Remzie OsmaniShkurte Fejza,Shyhrete Behluli,Remzie Osmani potpori !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 25
Vendi : Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Wed Sep 12, 2007 6:32 pm

Hysni Klinaku
E keni harruar edhe Alban Skenderaj
Elita 5
Ilir Shaqiri
Shkurte Fejza
Elsa Lila
Eliza Hoxha etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
anjesa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 28
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sun Sep 16, 2007 2:02 pm

no no no,


me yll jane

elvana gjata,
blero,
geti,
greta koci,
..., ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.skam-1her.de/
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sun Sep 16, 2007 2:31 pm

Anjesa

no no no no,

me yll eshte..

ELITA5

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Sun Sep 16, 2007 4:16 pm

Adelina Ismaijli eshte ylli i te gjithave .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovari
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 12
Registration date : 10/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Mon Sep 17, 2007 3:03 pm

ILIR SHAQIRI MOTRAT MUSTAFA SHAQIR CERVADIKU TAHIR DRENICA E HASHIM SHALA REMZIE OSMANI HYSNI KLINAKU SHKURTE FEJZA SHYRETE BEHLULI VLLEZRIT QETAJ GEZIM NIKA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Mon Sep 17, 2007 3:08 pm

guximi shkruajti:
Hysni Klinaku
E keni harruar edhe Alban Skenderaj
Elita 5
Ilir Shaqiri
Shkurte Fejza
Elsa Lila
Eliza Hoxha etj

Pėr Guximin Hysni Klinakun.O Qemajl
02:47
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush eshte me yll
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 7Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: