Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kush eshte me yll

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Mon Sep 17, 2007 3:42 pm

Kėto dyjat janė me yll por e kam fjalėn me kėngė jo me grushta.

Kto dyja nuk janė Adelina dhe Leonora.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Riki30
Admin
Admin


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 42
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Sep 18, 2007 3:29 am

me yll ndegjone

https://www.youtube.com/watch?v=pbwEbA2qnMA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Sep 18, 2007 6:00 am

Cili ėshtė mė Yll ndėgjone...
Bash n'zeman te djelmerise. Qamili Vogel.
04:07
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anjesa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 28
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Sep 18, 2007 7:56 am

Beton shkruajti:
Anjesa

no no no no,

me yll eshte..

ELITA5


... lol! Beton, nuk e njoh nich einmal ELITA5 ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.skam-1her.de/
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Sep 18, 2007 8:10 am

Pėr plotsim dėshire tė Betonit Elita 5 ... dhe qė ta ndėgjojė anjesa ...

Elita 5 mua mė duket se ėshtė njė grup i mirė pėr adhuruesit e kėtyre llojė kėngėsh.
Elita 5 - Faleminderit
04:48
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anjesa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 28
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Sep 18, 2007 8:37 am

Sofra shkruajti:
Pėr plotsim dėshire tė Betonit Elita 5 ... dhe qė ta ndėgjojė anjesa ...

Elita 5 mua mė duket se ėshtė njė grup i mirė pėr adhuruesit e kėtyre llojė kėngėsh.Elita 5 - Faleminderit
04:48

aaaaaah tani po me kujtohet se kush jan Elita5

thx Sofra Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.skam-1her.de/
Riki30
Admin
Admin


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 42
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Kush eshte me yll   Tue Sep 18, 2007 8:51 am
ilir shaqiri - zemra e kumanoves
05:03
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Sep 18, 2007 11:27 am

Riki me yll ėshtė kjo ... Mora ēiften dola pėr gjah aman sokol moj aman aman ... tė tjerat vazhdo se po kėrcej me kėtė kėngė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Riki30
Admin
Admin


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 42
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Kush eshte me yll   Tue Sep 18, 2007 12:34 pm

[ Aman Shoko jaman aman e Pushka bam zagari ham What a Face What a Face What a Face Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
azzurra
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Sep 21, 2007 8:37 pm

Mahmut Ferati eshte me yll kiss kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anjesa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 28
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Sep 21, 2007 8:49 pm

edhe Jennifer Lopez esht yll*
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.skam-1her.de/
GocPejone
Anėtar
Anėtar


Female
Numri i postimeve : 372
Age : 98
Vendi : Matiqan
Registration date : 16/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Sep 21, 2007 9:12 pm

Rebel a.K.a UnikKatil
Arta Bajrami
Elita5
BigMama
edhe tezaken mos ta harrojm, Nora Istrefi Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lea_uk
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 136
Registration date : 17/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Mon Sep 24, 2007 1:11 am

Nexhmije Pagarusha
Ahhhh ska me kengen e Bareshes

Lea
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Mon Sep 24, 2007 1:36 am

Me yll eshte

ELITA 5
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Riki30
Admin
Admin


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 42
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Mon Sep 24, 2007 1:49 am

Per Lean ....

https://www.youtube.com/watch?v=7EGl18jF-SU

Per Betonin ...

https://www.youtube.com/watch?v=gxxbXlFsCKs

Per te gjithe forumistet ....

https://www.youtube.com/watch?v=20hW6mMRn_E
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
GocPejone
Anėtar
Anėtar


Female
Numri i postimeve : 372
Age : 98
Vendi : Matiqan
Registration date : 16/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Mon Sep 24, 2007 1:56 am

o une be jom queen fla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lea_uk
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 136
Registration date : 17/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Mon Sep 24, 2007 1:39 pm

Riki flm. per keto kenge

Je i mrekullueshem

puc puc

Lea
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
azzurra
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Mon Sep 24, 2007 5:27 pm

Blero eshte me yll..[/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Tue Sep 25, 2007 11:48 pm

Blero esht budall se afer e kam
por yll ėshtė
Ermal Fejzullahu se ka talent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Wed Sep 26, 2007 1:54 am

Kushe eshte me ylli aj qe i kendoj vendit popullit te vet aj qe tha kushtrimin per ket vatan .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Wed Sep 26, 2007 4:44 am

Bike Ndoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dibranja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv


Numri i postimeve : 542
Registration date : 19/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Wed Sep 26, 2007 6:08 pm

REDON MAKASHI-Dikur luaja me ndjenjat e saj
REDON MAKASHI-Lulet e majit
ALEKSANDER GJOKA-Fati yne shprese e marrezi
ALEKSANDER GJOKA-Ne te dy
PIRRO QAKO-Per nje qast me ndali zemra
VIKENA KAMENICA-S'mendoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Thu Oct 04, 2007 3:22 pm

Aleksander gjoka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Arta
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 760
Registration date : 06/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Thu Oct 04, 2007 4:29 pm

Shkurte Fejza , Shyhrete Behluli .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anjesa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 28
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   Fri Oct 05, 2007 9:44 am

oooooow ooooooow


keni harru kush eshte me yll? : geti, elvana, blero, genta,... aiii ka shum !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.skam-1her.de/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush eshte me yll   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush eshte me yll
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: