Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 SI KALOVE DITEN?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptySat Oct 10, 2009 9:38 pm

Une sote u zgjova nje cik vone nga gjumi, ne kaffe me shoqronte albumi "ENIGMA" te cilin ndegjova disa here.
Nen tingujt e ksaj muzike u mundova ta gdhendi nje drua, dhe pastaje ika pake brege liqenit, qe te konsomoi nje qik ajri te paster per shendet.
Kure u ktheva ne shtepi morra ilacin time PC dhe hyra ne forum BK qe te iu pyes juve antarve te ndruare si kalut ju diten?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptySun Oct 11, 2009 6:54 pm

ee mire ka qen dite e qet . dhe ne mbremj do festojm ditlindjen e nipi,kemi bere nje torte me nje si paleseter te sportit dhe lojtaret e chelsit nipi ket ekip i ka qef,e cfar te them tjeter rutin edites se diele , bla -bla bla etj...........upssssssssss mos te harroj jeni te ftuare per ditlindjen e nipit numri i telefonite 00000000000099ju presim ciao
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptySun Oct 11, 2009 9:10 pm

Upsssssssssssss pasket harrua te na tregoni, se qfar dhurata perferon nipi, si te vim me dure thate, ncncncncnc
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptySun Oct 11, 2009 9:10 pm

Upsssssssssssss pasket harrua te na tregoni, se qfar dhurata perferon nipi, si te vim me dure thate, ncncncncnc
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptySun Oct 11, 2009 9:10 pm

Upsssssssssssss pasket harrua te na tregoni, se qfar dhurata perferon nipi, si te vim me dure thate, ncncncncnc
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptySun Oct 11, 2009 11:17 pm

paj bmw i ka qef po edhe golf 4 nuk do ishte keq ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyMon Oct 12, 2009 4:35 pm

Shum Për mrekulli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyMon Oct 12, 2009 4:46 pm

Sot e kalova diten ne nje pamjene gjakove .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyFri Oct 16, 2009 12:13 am

ee mire me shum brenda se jasht koha jo e mire. diqe 3 jo me rutina te dites. duke pare si fluturon koha eeeeeeeeeee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyFri Oct 16, 2009 12:35 am

Sot kalova nje dite te veshtire ne mendim dhe lutje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyFri Oct 16, 2009 12:52 pm

Au si gjith mon shum mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyFri Oct 16, 2009 1:50 pm

Sot e kalova paradreken te dajt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyFri Oct 16, 2009 2:20 pm

shum mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Luki
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Luki

Male
Numri i postimeve : 664
Age : 42
Vendi : Prishtinë
Registration date : 03/10/2008

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyFri Oct 16, 2009 3:08 pm

Ashtu, por ju dyja Fiona dhe Vesa si kaluat sot
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyFri Oct 16, 2009 3:09 pm

Mir mir nuk po lypim me mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyFri Oct 16, 2009 3:09 pm

une ende se kam perfundu diten??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyFri Oct 16, 2009 3:13 pm

Mir e ke fiona se deri ne mbremje munet me ndhodh gjdo gje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Luki
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Luki

Male
Numri i postimeve : 664
Age : 42
Vendi : Prishtinë
Registration date : 03/10/2008

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyFri Oct 16, 2009 3:15 pm

Ne mbremje eshte me mire aaaaaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyMon Oct 19, 2009 9:00 pm

Sote ishte per mua nje dit e merzitshe, dhe e ngarkuare me pune, i gezuar qe perfundoi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyMon Oct 19, 2009 9:48 pm

Ne gjume .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyMon Oct 19, 2009 10:22 pm

AIII MIRE ME THAN,JAM E LODHUN SHUME SOT...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyMon Oct 19, 2009 10:41 pm

nga ora 08.00 e mengjesit deri tash isha ne dyqan jam lodh jam rraskapit valla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyWed Oct 21, 2009 9:58 pm

Nje dite ne natyre .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Delia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyWed Oct 21, 2009 10:14 pm

Mir por pak Fotft me dal në natyr kshtu që mbrenda më mirë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? EmptyThu Oct 22, 2009 8:01 am

shume mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
SI KALOVE DITEN? Empty
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   SI KALOVE DITEN? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
SI KALOVE DITEN?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 12Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: