Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 GËZUAR NJË QERSHORIN, DITEN NDERKOMBTARE TË FËMIJËVE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adem Berisha
V.I.P
V.I.P
Adem Berisha

Numri i postimeve : 146
Registration date : 03/09/2007

GËZUAR NJË QERSHORIN, DITEN NDERKOMBTARE TË FËMIJËVE Empty
MesazhTitulli: GËZUAR NJË QERSHORIN, DITEN NDERKOMBTARE TË FËMIJËVE   GËZUAR NJË QERSHORIN, DITEN NDERKOMBTARE TË FËMIJËVE EmptySun Jun 01, 2008 7:09 pm

Fëmijë të dashur, gëzuar, gëzuar, gëzuar Një Qershorin, Diten Nderkombtare të Fëmijëve.
Uroj të keni më shumë fat e lumturi në jeten tuaj e pëherë të jeni të buzëqeshur dhe brenga kurr të mos gjej vend në qeniet tuaja engjellore.
Veçanërisht për fëmijët shqiptarë, uroj që gjithësesi të kenë fatin më të mrë se sa prindërit e të parët e tyre të cilet në vazhdimësi përjetuan katrahurat më famëkeqe në historinë e tyre të gjatë e sa të hidhur poaq edhe krenare.
Nga zemraJU uron dhe përqafon i juaji xhaxhi Adem Berisha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
GËZUAR NJË QERSHORIN, DITEN NDERKOMBTARE TË FËMIJËVE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: