Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Gezuar per shum mot.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Gezuar  per shum mot. Empty
MesazhTitulli: Gezuar per shum mot.   Gezuar  per shum mot. EmptyFri Oct 26, 2012 12:09 pm

GEZUAR PER SHUM MOT FESTEN E KURBAN BAJRAMIT. flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Gezuar  per shum mot. Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar per shum mot.   Gezuar  per shum mot. EmptyWed Oct 31, 2012 9:51 pm

gezuar iluminatin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gezuar per shum mot.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: