Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Flamuri i Kosovës

Shko poshtë 
+40
comeback
Luki
Mergimtari
Kasper
malesorja e Kosoves
Eva0506
tina
Driola
Ademi85
Martina
Fjona
anila
Xili
lilu
Guximi
njonidrenica
Pirro i Epirit
Kushtrimi86
stabili
MUHAMETII
Parapsikologu
istogalia
rroni
Orfe@
idol
Leka i Madh
amir1985
GERI_G
Ago Muji
Ani
Albea
zeriatdheut
Euridika
STUPCAT
Riki30
E_Bukura
Sofra
Urata
Delia
Beton
44 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
Ademi85
Përjashtuar
Përjashtuar
avatar


Male
Numri i postimeve : 316
Age : 38
Vendi : StreetGameZerIstogCity
Registration date : 14/09/2008

Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës - Faqe 5 EmptySat Oct 11, 2008 2:04 am

Leka i Madh shkruajti:
Ademi85 shkruajti:
hahahaahahaa
ka qielli ngjyren e kalter
ka deti ngjyren e kalter
kan syt e mi ngjyren e kalter
ateher po dashka mi urry keto tri gjera
sa keq a

Avavava, na befasove Adem me keto 'argumente' te papara. Edhe pak, dhe do t'i shpallim thenie te shekullit dhe mendime te arta. Deti e qielli kane ngjyren e vet dhe ai eshte tjeter muhabet, por ngjyra e kalter ne flamurin e Kosmetit te Hashim hukubetit asocion me te kaltren e Serbise apo jo?
Kosova ne bote do te ishte njohur me diqka te perbashket si SHqiperia po te ishte tani flamuri i IBRAHIM RUGOVES flamur i Kosoves .bessos
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës - Faqe 5 EmptySat Oct 11, 2008 3:39 am

HAHAHAHAA ty adem je shume qesharake po ku luftoje e cfare beri rugova qe te vendose te hiqet falmuri kombeare si edhe ky ndytesyre hashimi e sejdiu qe nuk paten pike turpi te pranojne nje falmure te till pa pike gjaku TE DESHMOREVE ik more debil mos shkreto me keto gjera po mesohu cdo te thote kombi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tina
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
tina


Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 41
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës - Faqe 5 EmptySat Oct 11, 2008 3:56 am

edhe pse kta gzumit ton qe kishe po na udheheqin kosoven e kan pranu ket flamur un si qytetar nuk e paranoj kurr ket flamur po ku met gjaku i gjith atyr se na jemi deri ktu si jemi sot e kan qit flamur pa pik hije shqiptaris sedi qka don mu ba shtu me neve veq ishalla bahet mir naj her
Mbrapsht në krye Shko poshtë
istogalia
Anëtar
Anëtar
istogalia


Male
Numri i postimeve : 298
Age : 40
Vendi : Istog,Kosova
Profesioni/Hobi : futbollist
Registration date : 31/08/2008

Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës - Faqe 5 EmptySat Oct 11, 2008 11:36 am

kam nje pyteje per anetaret rrëthe flamurit te kosoves a do te ndodhe qe ky flamur te zevendesohet ndonjeher a po do kemi per jete kete flamur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi


Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 30
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës - Faqe 5 EmptySat Oct 11, 2008 11:38 am

Nese do qeveria e Kosoves, sot mund te nderrohet, shume e thjeshte eshte, po thuaj ti nuk do e beje kurre kete potez.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
istogalia
Anëtar
Anëtar
istogalia


Male
Numri i postimeve : 298
Age : 40
Vendi : Istog,Kosova
Profesioni/Hobi : futbollist
Registration date : 31/08/2008

Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës - Faqe 5 EmptySat Oct 11, 2008 11:48 am

jo kjo qeveri ska shanc me nderru se vete e ka propuzu
por ndonje qeveri tjeter a do te kete guxim ta beje nje hap te tillë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Leka i Madh
V.I.P
V.I.P
Leka i Madh


Numri i postimeve : 1368
Vendi : Dielli lind nga malet!
Registration date : 02/09/2007

Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës - Faqe 5 EmptySat Oct 11, 2008 2:35 pm

Ademi85 shkruajti:
Kosova ne bote do te ishte njohur me diqka te perbashket si SHqiperia po te ishte tani flamuri i IBRAHIM RUGOVES flamur i Kosoves .bessos

I perbashket me Shqiperine do te ish sikur te vazhdonim ta mbanim kete flamur kuqezi me shkaben dyrereshe. Shalla s'beri asgje, pos e ngriti nje flamur te ri prej tradhetori. Cudi pse nuk i vuri ne flamur edhe 'turshite specifike dardane' dhe buallciat e bardha te Ternit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar


Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 42
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës - Faqe 5 EmptySat Oct 11, 2008 5:02 pm

Mendoj qe flamuri i shqiptareve do te jete gjithmone i njejti dhe gjithmone i vetmi, sepse eshte lare me shume gjak dhe shume vuajtje, ai i kuqi me shkaben e zeze dykrenare, qe i ka mbijetuar te gjitha kohrave tona te lavdishme dhe furtunave. Te tjerat jane konvencione, forma te perkohshme per te pervijuar nje rruge te caktuar ne histori ose kompromise qe do shuhen si vesa kur del Dielli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
malesorja e Kosoves
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar


Female
Numri i postimeve : 27
Age : 41
Vendi : larg
Registration date : 27/07/2008

Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës - Faqe 5 EmptySat Oct 11, 2008 5:12 pm

Flamuri kuq e zi eshte i joni flamuri i imponuar me ngjyre te kaltert (uji) i joni me te kuqe (gjaku) dmth gjaku uj nuk behet kurr .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ademi85
Përjashtuar
Përjashtuar
avatar


Male
Numri i postimeve : 316
Age : 38
Vendi : StreetGameZerIstogCity
Registration date : 14/09/2008

Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës - Faqe 5 EmptySat Oct 11, 2008 8:12 pm

Leka i Madh shkruajti:
Ademi85 shkruajti:
Kosova ne bote do te ishte njohur me diqka te perbashket si SHqiperia po te ishte tani flamuri i IBRAHIM RUGOVES flamur i Kosoves .bessos

I perbashket me Shqiperine do te ish sikur te vazhdonim ta mbanim kete flamur kuqezi me shkaben dyrereshe. Shalla s'beri asgje, pos e ngriti nje flamur te ri prej tradhetori. Cudi pse nuk i vuri ne flamur edhe 'turshite specifike dardane' dhe buallciat e bardha te Ternit.
o i nderuar ne flamurin e I.Rugova ishte e njejta shqiponje sikurse e SHqiperine per kete Kosova do te kishte diqka te perbashket me SHqiperise por e kundershtuat .E sa per flamurin qe ka Kosova sot ky do te ndryshohet mirpo duhet te kemi durim .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MUHAMETII
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
MUHAMETII


Numri i postimeve : 1106
Registration date : 07/05/2008

Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës - Faqe 5 EmptySat Oct 11, 2008 8:18 pm

Nejse edhe ai flamur qe e ka propozuar rogova nuk ka qene i duhur, sepse rugova e ka masakru flamurin, me shume u perpjeke te bej ndonje dizajn, per konkurim ne dizajnin me te mire, ndoshta edhe kishte pase gjasa te zinte ndonje vend, ama, normal te parin e te dytin jo, por ndoshta te pakten ndonje vend simbolik.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ademi85
Përjashtuar
Përjashtuar
avatar


Male
Numri i postimeve : 316
Age : 38
Vendi : StreetGameZerIstogCity
Registration date : 14/09/2008

Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës - Faqe 5 EmptySat Oct 11, 2008 8:45 pm

Ok edhe flamuri i sotit i shqiperise eshte pak i "masakruar"
pse?
Sepse shqiponja e sotit ne flamurin e kombit shqiptar nuk eshte e njejta shqiponje si ne kohen e SKenderbeut 1443
kane bere shum ndryshime shqiponjen e kan bere moderne hihihihi Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Leka i Madh
V.I.P
V.I.P
Leka i Madh


Numri i postimeve : 1368
Vendi : Dielli lind nga malet!
Registration date : 02/09/2007

Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës - Faqe 5 EmptySat Oct 11, 2008 11:12 pm

Ademi85 shkruajti:

o i nderuar ne flamurin e I.Rugova ishte e njejta shqiponje sikurse e SHqiperine per kete Kosova do te kishte diqka te perbashket me SHqiperise por e kundershtuat .E sa per flamurin qe ka Kosova sot ky do te ndryshohet mirpo duhet te kemi durim .

O Ademo, lere ti mos na uluro si ujk, e ka pasur shqiponjen, se ka pasur. Flamuri i Shalles, ne vetevete ngerthente turpin, sepse qe perpjekja e pare per ndryshim te flamurit. Kete flamur shqiptaret e Kosoves e kishin valevitur c'prej 1913'es e tehu, e kishin valevitur ne krah te Azem Galices, te Shaban Polluzhes, e kishin valevitur grupet ilegale shqiptare, e kish valevitur populli ne 1968 e 81 e 89. Rankovici e Titoja e Milloshevici u munduan te na hqein kete flamur. Nuk munden. Pastaj u munduan te na e ndryshonin. Nuk arriten. Ate cka nuk e arriti Rankovici, Tito e Milloshevici me kompani, e arriti Shalla me LDK ne.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Leka i Madh
V.I.P
V.I.P
Leka i Madh


Numri i postimeve : 1368
Vendi : Dielli lind nga malet!
Registration date : 02/09/2007

Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës - Faqe 5 EmptySat Oct 11, 2008 11:14 pm

Ademi85 shkruajti:
Ok edhe flamuri i sotit i shqiperise eshte pak i "masakruar"
pse?Sepse shqiponja e sotit ne flamurin e kombit shqiptar nuk eshte e njejta shqiponje si ne kohen e SKenderbeut 1443
kane bere shum ndryshime shqiponjen e kan bere moderne hihihihi Very Happy

Po vec ky 'modernizimi' qe po thua ti e ka ruajtur te pacenuar karakterin e flamurit te Lekes se Madh dhe Skenderbeut. Sfondi i kuq dhe shkaba dykrenore u ruajt e njesojte si ne flamurin skenderbegian. 'Modernizmi' i rilindesve nuk i shtoi flamurit tone komnbetar yje te cifuteve, simbole te turshive dhe te buallicave te bardha te Ternit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
istogalia
Anëtar
Anëtar
istogalia


Male
Numri i postimeve : 298
Age : 40
Vendi : Istog,Kosova
Profesioni/Hobi : futbollist
Registration date : 31/08/2008

Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës - Faqe 5 EmptySat Oct 11, 2008 11:21 pm

ka pas ide qe flamuri i kosoves te jete shum -shum ma i mir se ky por une jam shum i sigurt kam nje bindje te plot se ky flamur do te nderrohet shum shpejt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Leka i Madh
V.I.P
V.I.P
Leka i Madh


Numri i postimeve : 1368
Vendi : Dielli lind nga malet!
Registration date : 02/09/2007

Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës - Faqe 5 EmptySat Oct 11, 2008 11:27 pm

istogalia shkruajti:
ka pas ide qe flamuri i kosoves te jete shum -shum ma i mir se ky por une jam shum i sigurt kam nje bindje te plot se ky flamur do te nderrohet shum shpejt

Po bac, gati eshte me u nderru. Vec flej ti te shtepia juaj me koen ne jastak e syte ne kompjuter se flamuri nderrohet!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
anila
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
anila


Female
Numri i postimeve : 973
Age : 28
Registration date : 29/08/2008

Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës - Faqe 5 EmptySat Oct 11, 2008 11:30 pm

Flamuri aktual (spo e quaj flamuri i Kosoves se me vjen turp ta shef ndokush...)eshte flamur shkombetarizimi flamur i zgjedhur nga votat e parlamentit e jo nga populli.
Po te pyetej populli ma mer mendja se askush nuk kishte pranuar zevendesimin e flamurit kombetar me ndonje flamur palidhje(siq eshte ky me ylla)
Duhet qe patjeter te qohemi ne proteste dhe te krekojme heqjen e keti flamuri te Hashimit,Fatmirit dhe Jakupit...flamur shkombetarizues, dhe te vihet perseri flamuri kombetar qe eshte flamur me histori flamur per te cilin edhe derdhur gjak dhe jan sakrifikuar mijra shqipetar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
istogalia
Anëtar
Anëtar
istogalia


Male
Numri i postimeve : 298
Age : 40
Vendi : Istog,Kosova
Profesioni/Hobi : futbollist
Registration date : 31/08/2008

Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës - Faqe 5 EmptySat Oct 11, 2008 11:35 pm

Leka i Madh shkruajti:
istogalia shkruajti:
ka pas ide qe flamuri i kosoves te jete shum -shum ma i mir se ky por une jam shum i sigurt kam nje bindje te plot se ky flamur do te nderrohet shum shpejt

Po bac, gati eshte me u nderru. Vec flej ti te shtepia juaj me koen ne jastak e syte ne kompjuter se flamuri nderrohet!

hahaha e more leka i madh do te vije dita po ta jap fjalen qe ky flamur do te nderrohet e une a flej a sflej a rri a srri ne komp.asht qeshtje personale,nejse se edhe une punoj tere diten po ti qka bon se kurgjooooo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Leka i Madh
V.I.P
V.I.P
Leka i Madh


Numri i postimeve : 1368
Vendi : Dielli lind nga malet!
Registration date : 02/09/2007

Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës - Faqe 5 EmptySat Oct 11, 2008 11:42 pm

istogalia shkruajti:


hahaha e more leka i madh do te vije dita po ta jap fjalen qe ky flamur do te nderrohet e une a flej a sflej a rri a srri ne komp.asht qeshtje personale,nejse se edhe une punoj tere diten po ti qka bon se kurgjooooo

Dita natyrisht se vjen. Por dita vjen atehere dhe vetem atehere kur populli organizohet e fuqizohet kombetarisht e politikisht, e jo tek sheh enderra ne diell. Mua baco s'me njeh, ndaj qe te mos zgjatemi mos i shtrij kembet me shume se ce ke jorganin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
istogalia
Anëtar
Anëtar
istogalia


Male
Numri i postimeve : 298
Age : 40
Vendi : Istog,Kosova
Profesioni/Hobi : futbollist
Registration date : 31/08/2008

Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës - Faqe 5 EmptySat Oct 11, 2008 11:44 pm

Leka i Madh shkruajti:
istogalia shkruajti:


hahaha e more leka i madh do te vije dita po ta jap fjalen qe ky flamur do te nderrohet e une a flej a sflej a rri a srri ne komp.asht qeshtje personale,nejse se edhe une punoj tere diten po ti qka bon se kurgjooooo

Dita natyrisht se vjen. Por dita vjen atehere dhe vetem atehere kur populli organizohet e fuqizohet kombetarisht e politikisht, e jo tek sheh enderra ne diell. Mua baco s'me njeh, ndaj qe te mos zgjatemi mos i shtrij kembet me shume se ce ke jorganin.
hehehehe pse qka do te thuash me kete sme njeh do te thot qe ti je shum i rrezikshem a jo bre burr une skam nevoj te kacafytem me ty as me asnje te forumit por ju i nderuar jeni shum provukus me disa shkrime qe po mi ben pergjigju ne teme e mos mu perzi ne jeten time private se sja vlen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Leka i Madh
V.I.P
V.I.P
Leka i Madh


Numri i postimeve : 1368
Vendi : Dielli lind nga malet!
Registration date : 02/09/2007

Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës - Faqe 5 EmptySat Oct 11, 2008 11:48 pm

istogalia shkruajti:

hehehehe pse qka do te thuash me kete sme njeh do te thot qe ti je shum i rrezikshem a jo bre burr une skam nevoj te kacafytem me ty as me asnje te forumit por ju i nderuar jeni shum provukus me disa shkrime qe po mi ben pergjigju ne teme e mos mu perzi ne jeten time private se sja vlen

Pse gjithnje te pjell fiqiri tek e mbrapshta? Pse gjithnje fiqiri te shkon te e rrahura? Nese e ke sindromin e frikes nga rrahja, atehere une jam i pari qe ta heq kete frike megalomane. Mos u frikeso askush nuk te rrah. Ty po te duket sikur edhe vetja te rrah, sepse je shfytyruar, flet kunder vetes. Mbase je ndonje nga ata tipat narcisoid.

Une nuk jam i rrezikshem. Une nuk jam as kapadai as provokues se kurkujt si hyj ne hak. Une jam une.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
istogalia
Anëtar
Anëtar
istogalia


Male
Numri i postimeve : 298
Age : 40
Vendi : Istog,Kosova
Profesioni/Hobi : futbollist
Registration date : 31/08/2008

Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës - Faqe 5 EmptySat Oct 11, 2008 11:51 pm

po ju zoteri veq sa that mua se me njeh ky asht kercenim a po jo edhe jam shum i intersuar te te njoh bash pom interson
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës - Faqe 5 EmptySat Oct 11, 2008 11:54 pm

istogalia shkruajti:
po ju zoteri veq sa that mua se me njeh ky asht kercenim a po jo edhe jam shum i intersuar te te njoh bash pom interson

Per shume kend po shpreh interesim per me njofte, por kur po te thone njerezin Po, po ike neper qoshe dhe spo u jep pergjigje! Qeni qe le nuk te ha, thote populli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
istogalia
Anëtar
Anëtar
istogalia


Male
Numri i postimeve : 298
Age : 40
Vendi : Istog,Kosova
Profesioni/Hobi : futbollist
Registration date : 31/08/2008

Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës - Faqe 5 EmptySat Oct 11, 2008 11:55 pm

Premtimi shkruajti:
istogalia shkruajti:
po ju zoteri veq sa that mua se me njeh ky asht kercenim a po jo edhe jam shum i intersuar te te njoh bash pom interson

Per shume kend po shpreh interesim per me njofte, por kur po te thone njerezin Po, po ike neper qoshe dhe spo u jep pergjigje! Qeni qe le nuk te ha, thote populli.
por populli thot qeni qe perzihet gjithkun nuk vlen duhet me hup
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës - Faqe 5 EmptySun Oct 12, 2008 12:08 am

istogalia shkruajti:
Premtimi shkruajti:
istogalia shkruajti:
po ju zoteri veq sa that mua se me njeh ky asht kercenim a po jo edhe jam shum i intersuar te te njoh bash pom interson

Per shume kend po shpreh interesim per me njofte, por kur po te thone njerezin Po, po ike neper qoshe dhe spo u jep pergjigje! Qeni qe le nuk te ha, thote populli.
por populli thot qeni qe perzihet gjithkun nuk vlen duhet me hup

Pikrisht ai qen qe perzihet eshte per tu mbajtur ne shtepi, dhe jo ai qe vetem le, dhe kur vije puna te mbroje pragun e shtepis bishtin ner veg dhe ne kolibe. I ketill jeni ju. Une mund te jem i "humbur", por te pakten kam nje identitet dhe nga kjo edhe kan ku te orihentohen qe t'me gjejne. Po ju?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës - Faqe 5 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Flamuri i Kosovës
Mbrapsht në krye 
Faqja 5 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Qeveria e Kosovës nuk çan kokën për kufijtë e Kosovës
» Flamuri Shqipetar
» Historia e Kosovës
» A do te ishte me mire po te ngritej Flamuri ne Prizren
» Beteja e Kosoves

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Histori-
Kërce tek: