Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Flamuri i Kosovës

Shko poshtë 
+40
comeback
Luki
Mergimtari
Kasper
malesorja e Kosoves
Eva0506
tina
Driola
Ademi85
Martina
Fjona
anila
Xili
lilu
Guximi
njonidrenica
Pirro i Epirit
Kushtrimi86
stabili
MUHAMETII
Parapsikologu
istogalia
rroni
Orfe@
idol
Leka i Madh
amir1985
GERI_G
Ago Muji
Ani
Albea
zeriatdheut
Euridika
STUPCAT
Riki30
E_Bukura
Sofra
Urata
Delia
Beton
44 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Flamuri i Kosovës Empty
MesazhTitulli: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës EmptySun Feb 10, 2008 12:12 am

Flamuri i Kosovës Flamuri
Te nderuar Forumist a jeni te pajtimit te ndohet Flamuri i Kosovës,dhe cili do te jete ai perfundimtare i Kosoves keni ndonje Foto te sjellni ne kete teme.!?
Nese jo ai Kombetar.
Ju uroj vazhdim te mire ne teme gjithçka rrethe Flamurit te Kosovës.!


Edituar për herë të fundit nga Beton në Tue Feb 19, 2008 10:43 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Delia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Delia


Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

Flamuri i Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës EmptySun Feb 10, 2008 1:11 am

Te lumt Betom per flamurin ket Flamur na e la ai rahmetlija Kryetari Rugova icili se priti ta gezoj .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Flamuri i Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës EmptySun Feb 10, 2008 1:36 am

Trendafile kurreeeeeeee asnje shqiptar kete flamur mos ta g'zoje jo veq Rugova se nuk ja vlen ta g'zon nuk e ka vendin tek kombi jone nuk i takon ky Flamur Kombit tone nuk e kuptoi pse Kryetari Rugova nuk e mori me vete...kete
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Urata
Përjashtuar
Përjashtuar
Urata


Numri i postimeve : 1894
Registration date : 13/12/2007

Flamuri i Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës EmptySun Feb 10, 2008 1:57 am

Sipas kerkimit te standarteve Evropiane per shtetesine e Kosoves, eshte i arsyeshem. Ne te kunderten nje Komb nje Shtet e ka flamurin, nuk ka nevoje per ndryshim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatarFlamuri i Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës EmptySun Feb 10, 2008 2:52 am

Une perveq se jam kunder ketij flamuri, njekohesisht e kam ndier veten te revoltuar kur e kam par, per her te par. Nuk e kuptoj se me qfar te drejte s'pari presidenti Rugova mori guximin qe ta ndryshoj falmurin e kombit te tij?? Sepse, e di se falmuri eshte simbole i shqiptarve dhe kete s'guxon asnje rugove apo dikush tjeter qe ta mare neper kembe. Qe mos te hy me thell ne historin e flamurit dhe kombite, ky propozim i rugoves me duket absurd. Paramendo sikur shqiptaret ne Maqedoni apo Presheve e Medvegje etj., te kerkojne simbole tjera kombetare, me arsyetimin qe te njihen si shtete??

Vazhdim te mire, Premtimi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor
avatarFlamuri i Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës EmptySun Feb 10, 2008 3:18 am

Nuk luhet me Kombë dhe as me Flamurin sipas saj qe pash në kët Flamur lere që nuk i përket Falmurit Shqiptar me ylla 6 rrema dhe ato rrota që nuk i kuptoj dot po qe se dikush e din se qka do të thon ti spjegoj qka jan ,prandaj Flamuri duhet të jet aji që asht si gjythmon .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatarFlamuri i Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës EmptySun Feb 10, 2008 1:08 pm

Beton si flamuri jon kombetar nuk ka ne bote eshte me i mire
po sipas pakos te ahtisarit, flamuri i ri i kosoves nuk guxon te mbaj shenjen e ndonje shteti apo ngjyrat, te kete mbishkrime e gjera te tjera qe neve na lidhin me shqiperi
Poshteri e madhe po nuk ke qa ti besh se kshtu eshte kur vendos tjeter kush per ty

Me te mira


Edituar për herë të fundit nga në Tue Feb 12, 2008 12:27 am, edituar 3 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Flamuri i Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës EmptyMon Feb 11, 2008 2:34 am

I nderuar Lancelot jap mendimin e plote timin personale ne kete teme ku te gjithe shume po shume mire e dime se pothuaj se e gjithe Historia e Shqiptareve eshte zhvilluar ne trojet e Kosoves e kete dua ma ta them se ma done Zemra ta theme e kam respekt te mashe per Kosovaret ma done zemra ime ta them e jo veq une, e gjith' ajo histori qe eshte zhvilluar ne keta troje ka qen me nje nje flamur kuq e zi per nje flamur e gjithe ajo histori eshte zhvilluar e me ne funde Kosova me e gezuar pavarsin me nje Flamur te ri nuk jam kurrrrr dakorde une deri sa te vdes por pajtohem me ti edhe une kurre thue se kshu eshte kur vendosin te tjeret per ty.

Me shekuj shoku ne shqiptaret kemi qen mbisundus fizikisht por ne tavolina shume te dobet jemi ...!!!!

T'tjerat t'ja leme kohes .!

...by Beton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Flamuri i Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës EmptyMon Feb 11, 2008 4:43 am

Flamuri i shqiptarëve është ai Flamur me të cilin 25 vjet Skëndërbeu i udhëhoqi betejat më të lavdishme të historis sonë kombëtare dhe e lanë me gjak flamurin e kuq me shqiponjën dy krenare ishte po ky Flamur që e ngriti në Krujë Skënderbeu dhe në të njejtën ditë ruajti ta ngiste edhe Ismail Qemaili në Vlorë kështu e kanë vëllezrit e një gjaku që i ruajn dhe i përcjellin ditët dhe datat, duhej që Isa Boletini të kalonte me mund nëpër rreziqe dhe të ishte përkrah flamurit në Vlorë të ulej në gjunj dhe ta puthte flamurin e kuq me shqiponjën dy krenare.
Të sotmit që propozojnë ndryshimin e flamurit shqiptar për kosovën s'u vinë në thembër Isës e Ismailit. Bashkësija ndërkombëtare përmes faktorit politik të Kosovës i detyrojnë përmes demagogjisë dhe gënjeshtrave t'i detyrojnë 2.5 milion Shqiptar në Kosovë ta pranojnë një Flamur jo të shqiptarëve, por një Flamur multietnik, Flamur mozaik dhe të përbashkët të shqiptarëve,serbëve, turqëve, romëve, egjiptasve, boshnjakëve, goranëve etj.....


Edituar për herë të fundit nga në Mon Feb 11, 2008 6:01 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
E_Bukura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
E_Bukura


Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 35
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Flamuri i Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës EmptyMon Feb 11, 2008 2:05 pm

Beton ky flamur duhet te jete propozimi i te ndjerit Rugoves. Ndoshta me mire kishte me qen qe ti drejtohemi me "Rugovic". Nuk e kuptoje ( te pakten une) se me c'fare guximi deshi ta bej kete, qe ta ndryshoje flamurin, apo ka harruar se shqiptaret si ne Kosove, Maqedoni, Mal te zi, Presheve, Cameri etj, jane nje komb dhe kan nje gjuhe, nje flamur dhe u rreh nje zemer liridashese. Nuk e di nese ka harruar apo..., se paraardhesit shqiptare ( Iliret) shtriheshin edhe me gjer se ne Danub, gjithashtu ne kohen e Skenderbeut ne c'do moment te veshtire i bashkonte nje flamure, e deri tek lufta e fundit ne Kosove ishte pikrisht falmuri qe i mblodhi te gjithe ane mban botes ne lufte per liri.
Te mohosh simbolin e kombit dmth te mohosh identitetin. Rugova shprehej se" Kosova duhet te kete simbolet e veta qe te jete antare e OKB-s, identitetin e saj". Athua, c'far nenkupton per Rugoven fjala "identitet"?! Apo ka harruar se flamuri eshte i te gjithe shqiptarve ne c'do vende te botes dhe jo vetem i atyre qe jetojne ne shqiperi, siq pretendonte ky.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Riki30
Admin
Admin
avatar


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 46
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Flamuri i Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës EmptyTue Feb 12, 2008 2:27 am

Flamuri i Kosoves duhet te ket nje ndryshim te vogel nga ai Kombetar perkohesisht , mos keni frige se ket flamur sdo ta mbajm shum gjate Bashkimit Kombetar i ka ardh koha .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
STUPCAT
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Male
Numri i postimeve : 626
Age : 41
Registration date : 17/09/2007

Flamuri i Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës EmptyTue Feb 12, 2008 2:33 am

un sdi fort politik veq sa per flamur e di njo me ju dhan se nuk munet me kan 2 shtete me njetin flamur kshtu qe flamuri jon duhet me kan pak ma nryshe veq qysh po i shoh do me ylla e do qe rekllamojn evropen hmmm sjam un per veti nuk ish per me pas as ngjyren e evropes se kangen na moti ja kem knu evropes oj evrop oj shtrika plak se kjo neve na ka nda ne shum pjes kshtu qe ju pershendes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Euridika
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1408
Vendi : Kosovë
Registration date : 11/11/2007

Flamuri i Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës EmptyThu Feb 14, 2008 12:17 am

Personalisht mendoj qe , pa marr parasyshe se cilin flamur do t'a aprovojne per Kosoven ,flamuri kombetar do te mbetet ky qe eshte dhe do te mbetet gjithmon Flamuri i Kombit Shqiptar . Do te ishte shume e mire sikur per flamur te shtetit te Kosoves te mbetej ky qe eshte por edhe nese duhet patjeter te jete me ndryshe , atehere flamurit kombetar t'i shtohej vetem nje shenje e vogel dhe te mos jete shume e dallueshme dhe te ruaj komplet origjinalitetin .
Perkunder te gjithave ,une mendoj se cdo shqiptar i Kosoves e ka ne mendje dhe zemer flamurin kuq e zi ,me shqipen dykrenore ne mes dhe jam e bindur qe ky flamur do te perdoret tek populli si per dasma , si per festa dhe per cdo gje sepse vetem para Tij e djen veten shiptar dhe vetevetja .
Kosova do te stoliset me flamurin tone kombetar diten e pavarsise , te gjithe kan bere gati kete flamur per te festuar diten e pavarsise , andaj ky flamur nuk do te kete KURRRR zevendesim sepse eshte i pazevendesueshem ne mendje dhe ne zemrat tona .
Dashte Zoti qe shume shpejt ky te jete edhe pervec flamur kombetar edhe flamuri shteteror i te gjithe shqiptarve te Shqiperise Natyrore

Nderime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Flamuri i Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës EmptyTue Feb 19, 2008 10:05 pm

kosova shtet me flamurin e saj por flamuri i kombit mbetet i pa zavedesueshem eshte flamur qe solli mevetsin e kosoves eshte flamuri i sakrifices eshte flamur qe u mbajt nga te gjith deshmoret e kombit deri tek kjo dit andaj urime kosove flamurin shtetror mbaje lart e me lart dhe krenohum me flamurin kombetar lavdij deshmoreve te kombit lavdij
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Flamuri i Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës EmptyTue Feb 19, 2008 10:42 pm

Flamuri i Kosovës FlamuriKosoves

Perfundimi dhe raliteti eshte ky do te jete Flamuri shtetror i Kosoves,por ju bashkangjitem mendimeve te zeritatdheut se eshte vetem shteror e krenohem me flamurin kombetar.

LAVDI DESHMOREVE TE KOMBIT.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Euridika
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1408
Vendi : Kosovë
Registration date : 11/11/2007

Flamuri i Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës EmptyWed Feb 20, 2008 1:23 am

Une mendoj se flamuri i Kosoves si shtet , do te perdoret vetem ne institucione dhe ne perfaqesimin e tyre .Ky eshte nje flamur shteteror te cilin une e shoh vetem si nje "bilet" per trenin qe do na qoj te caku . Atje te ai cak ku do te gezoj flamurin kombetar edhe si flamur shteteror .

Edhe une pajtohem kur thote Lancelot se "keshtu kur te tjeret vendosin per ne" . eshte shume e sakt , kemi edhe rastin e Bosnjes te ciles nderkombetaret ia imponuan nje flamur te cilin do ta kete gjithmon edhe kombetar edhe shtetror e do ta mbaj te tille ..

Une besoj se ne nje te ardhme jo shume te larget do te ndodhe edhe bashkimi Shqiperi - Kosove , si ne rastin e Gjermanise edhe pse kishte kundershtime te asaj kohe nga shume shtete ajo ndodhi dhe u pranua sepse askush nuk mundet t'e ndaloj dy shtete te pavarura te krijojne aleance apo edhe te bashkohen ne nje shtet te vetem .

e ne morrem "bileten" per kete rrugë , andaj duhet t'a ruajm deri te arrijme ne cakun tone , e pastaj nuk do na duhet me .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Flamuri i Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës EmptySat Mar 01, 2008 2:40 am

Flamuri i Kosovës FlamuriKosoves

Te nderuar Forumist ç'fare me te vertet' simbolizon Flamuri i Kosoves..!!!!

jam kurioz te dij simbolet e kety Flamuri .!!!

Siç ndegjova sote nga nje ''X'' person ate qe e kuptova tha:

Qe ngjyra e verdhe simbolizon Pasurin e Kosovës.
6 yllë simbolizoin se jemi ne 6 shtete te ndar shqiptaret.
Ngjyra e kalteret simbolizon ngjyren e qiellit.

Ju lutem a eshte e vertet kjo,qe ndegjova nga ky ''X'' person sote .
Edhe ky flamur eshte pregadit nga nje ish ushtar i UCK.

sa eshte e vertet kjo?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Albea
Anëtar
Anëtar
Albea


Female
Numri i postimeve : 213
Registration date : 18/02/2008

Flamuri i Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës EmptySat Mar 01, 2008 2:43 am

Nuk e di per te tjerat por me sa di 6 yjet simbolizojne minoritetet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Flamuri i Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës EmptySat Mar 01, 2008 2:45 am

Nuk e di per te tjerat por me sa di 6 yjet simbolizojne minoritetet.

Albea

A mundesh me i then 6 minoritetet ne Kosove cilet jane.!?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Euridika
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1408
Vendi : Kosovë
Registration date : 11/11/2007

Flamuri i Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës EmptySat Mar 01, 2008 2:47 am

Po me vje keq qe nuk e mbajta mend emrin por ka qene i ftuar ne nje emision ne KTV "projektuesi" i flamurit dhe po , ai ne pyetjen se a ka qene ushtar i UÇK-se m ne menyre modeste e pranoi se ka qene ushtar ne zonene e Pashtrikut

edhe ai pak a shume keshtu e pershkruajti


ngjyra e kalter - kosoven ne Evropiane,
harta ngjyre ari - pasurine nentoksore qe ka Kosova ndersa per yjet nuk dha ndoj pergjigje perfundimtare por gazetari la te kuptohet se "perfaqeson 6 prej entiteve kryesore qe ka kosova.Me pelqen kjo e 6 shtetev ku jane shqiptaret..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Flamuri i Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës EmptySat Mar 01, 2008 2:50 am

''Edhe kete e ''ndegjova'' Euridika se ''projektusi'' ka mar nje dhurat me nje shume te hollash 10 mij euro,per kete projektim''.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Euridika
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1408
Vendi : Kosovë
Registration date : 11/11/2007

Flamuri i Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës EmptySat Mar 01, 2008 3:01 am

Konkursi ka qene i hapur (edhe ne gazeta)dhe ka qene e caktuar edhe shuma qe do te fitoi "fituesi " pikerisht 10 000 Euro.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Flamuri i Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës EmptySat Mar 01, 2008 2:16 pm

Ky nuk është dhe nuk do të jetë Flamuri i Kosovës, por Flamur i imponuar për Kosovën.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Euridika
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1408
Vendi : Kosovë
Registration date : 11/11/2007

Flamuri i Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës EmptySat Mar 01, 2008 2:35 pm

Sofra shkruajti:
Ky nuk është dhe nuk do të jetë Flamuri i Kosovës, por Flamur i imponuar për Kosovën.

kjo eshte me se e verete .Kete e deshmon edhe vete fakti qe populli perdore flamurin kombetar dhe nuk do te heq dore kurre nga ai .
Pash nje dasem qe u be ne fshatin tim , bajraktari mbante flamurin kombetar kuq e zi ...dhe do t'a mbaj gjithmone .
nderime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ani
Anëtar
Anëtar
Ani


Male
Numri i postimeve : 410
Registration date : 08/02/2008

Flamuri i Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës EmptySat Mar 01, 2008 3:23 pm

Prej pas mbarimit te luftes ne Kosove i dihej e ardhmja pavarsisht se ne shqiptaret dhe serbet disi nuk e pranonim.

Kosova, thuhej ne qarqet nderkombetare, do jete shtet multikulturor dhe multinacional, pa ndonje fe zyrtare dhe mbi te gjitha jo shtet nacional. Nga ky kendveshtrim eshte e qarte se edhe flamuri i Kosoves do ishte flamur i te gjitha nacionaliteteve qe jetojne atje: shqiptareve, serbeve, turqive, romeve-egjiptiane, boshnjakeve dhe kroateve.

Nga ky kendveshtrim flamuri i Kosoves do duhej te behet ose nje flamur ku cdo nacionalitet ka simbolin e vet ne te, sic e ka Britania e Madhe , ose nje flamur me territorin e Kosoves dhe ndonje yll apo
dicka tjeter ne te.

Dihet se opsioni i pare do ishte qesharak dhe bota do tallej me ne. Shqiptaret do vendosnin "shqiponjen", serbet "kryqin e tyre", turqit "gjysmehenen", ndersa me pas edhe romet(egjiptasit) do kerkonin te vendosnin simbolin e tyre me rroten e qerres dhe kjo do perbente kulmin.
Pra ky opsion ishte i pamundur edhe qesharak!

Ndersa opsioni i dyte diheshte se do ishte nje zgjedhje me e duhur ne qarqet tona, ku prej dy te keqijave zgjedh te keqen me te vogel. Dhe nuk e kuptoj pse duhet te kishte marre 10 000 euro ai qe paska perpiluar kete flamur, qe vetem se dihej se do ishte i tille!

Anyway, he has gone!


Edituar për herë të fundit nga Ani në Sat Mar 01, 2008 3:37 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Flamuri i Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Flamuri i Kosovës   Flamuri i Kosovës Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Flamuri i Kosovës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 9Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Qeveria e Kosovës nuk çan kokën për kufijtë e Kosovës
» Flamuri Shqipetar
» Sarandë: Banorët në protestë digjet flamuri grek
» A do te ishte me mire po te ngritej Flamuri ne Prizren
» Historia e Kosovës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Histori-
Kërce tek: