Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Qeveria e Kosovës nuk çan kokën për kufijtë e Kosovës

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@


Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 112
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

Qeveria e Kosovës nuk çan kokën për   kufijtë e Kosovës Empty
MesazhTitulli: Qeveria e Kosovës nuk çan kokën për kufijtë e Kosovës   Qeveria e Kosovës nuk çan kokën për   kufijtë e Kosovës EmptyMon Oct 27, 2008 11:22 am


 • Zbrazja: „Zonat kufitare të Kosovës kanë gjithnjë e më pak banorë!“
 • Qeveria e Kosovës nuk çan kokën për kufijtë e Kosovës!

   

  · Plani i Ahtisaarit që ndodhet brenda në Kushtetutën e Kosovës por edhe sipër saj, nuk e parasheh decentralizimin e qytetit të Prishtinës. Afër gjysmë milioni banorë do të vazhdojnë ta kenë një zyre. Popullata e Parteshit, me më pak se 1% banorë krahasuar me Prishtinën, do të bëhet me komunë të veçantë. Prishtina ka shumë banorë e pak territor, dhe nuk është menduar decentralizimi për të.Vetëm atje ku ka pak banorë (serbë, natyrisht) dhe shumë territor do të ketë decentralizim dhe komuna të reja.
 • vazhdim te  mbare !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Qeveria e Kosovës nuk çan kokën për   kufijtë e Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Qeveria e Kosovës nuk çan kokën për kufijtë e Kosovës   Qeveria e Kosovës nuk çan kokën për   kufijtë e Kosovës EmptyMon Oct 27, 2008 1:28 pm

sikur të ishin interesu
sdo kishin fituar Kontrabandistët miljona per keta 8 muaj
nëse shkon në Suhodoll në Pompën e derivateve
vetem 15 metra eshte larg policisë dhe sherbimit doganor ku kontrollojn dhe si tekthehesh te kontrollojn por ne ate pjesë nuk shkojn me kontrollu sa cisterna me derivate hyn dhe del
pa kontrollu fare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kushtrimi86
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Kushtrimi86


Male
Numri i postimeve : 172
Age : 36
Vendi : Prishtine
Registration date : 29/08/2008

Qeveria e Kosovës nuk çan kokën për   kufijtë e Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Qeveria e Kosovës nuk çan kokën për kufijtë e Kosovës   Qeveria e Kosovës nuk çan kokën për   kufijtë e Kosovës EmptyMon Oct 27, 2008 4:42 pm

Qeveria e Kosoves nuk qan koken per kufijte sepse per te nuk eshte e rendesishme.Per Qeverine e Kosoves me e rendesishme eshte zbatimi i decentralizimit, shuarja e TMK-se, eksterritorialiteti dhe pasurimi i vete atyre (Qeverise) si dhe me te rendesishme jane minoriteti serb se krejt Kosova.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@


Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 112
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

Qeveria e Kosovës nuk çan kokën për   kufijtë e Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Qeveria e Kosovës nuk çan kokën për kufijtë e Kosovës   Qeveria e Kosovës nuk çan kokën për   kufijtë e Kosovës EmptyMon Oct 27, 2008 8:42 pm

biligoa shkruajti:


 • Zbrazja: „Zonat kufitare të Kosovës kanë gjithnjë e më pak banorë!“
 • Qeveria e Kosovës nuk çan kokën për kufijtë e Kosovës!

   

  · Plani i Ahtisaarit që ndodhet brenda në Kushtetutën e Kosovës por edhe sipër saj, nuk e parasheh decentralizimin e qytetit të Prishtinës. Afër gjysmë milioni banorë do të vazhdojnë ta kenë një zyre. Popullata e Parteshit, me më pak se 1% banorë krahasuar me Prishtinën, do të bëhet me komunë të veçantë. Prishtina ka shumë banorë e pak territor, dhe nuk është menduar decentralizimi për të.Vetëm atje ku ka pak banorë (serbë, natyrisht) dhe shumë territor do të ketë decentralizim dhe komuna të reja.
 • vazhdim te  mbare !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Qeveria e Kosovës nuk çan kokën për   kufijtë e Kosovës Empty
MesazhTitulli: Re: Qeveria e Kosovës nuk çan kokën për kufijtë e Kosovës   Qeveria e Kosovës nuk çan kokën për   kufijtë e Kosovës Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Qeveria e Kosovës nuk çan kokën për kufijtë e Kosovës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kundër tolerimit që Qeveria ua bëri zgjedhjeve të Serbisë
» Pavarsia e Kosoves
» A mendoni se qeveria qeveris ne menyren e duhur
» 1999 NA VRAU SERBIA - 2008 NA HELMON QEVERIA
» Qeveria kundrshton eulexi pse bashkpunon me serbi tani

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: