Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kush genjen me se shumti

Shko poshtë 
+81
Aldren1
Uskana
Albona
tina
Mirushe
anila
egzona-
Veneta
Gjura
MUHAMETII
zeriatdheut
Ago Muji
katunari
Eva0506
blerim
Parapsikologu
Roza
Orfe@
Martina
istogalia
xhafa
Pirro i Epirit
kroki
Ademi85
beti
thellenza
njonidrenica
Loti
Mister
silit
lilu
eri M
nardlushnja
stabili
Xili
MiLiBoY
Guximi
Driola
idol
loredana
luan mreti
rroni
rolling
Gjuetari
shqip0nja
fati
Euridika
STUPCAT
Urata
bessa
arben
Mysafir
E_Bukura
beri
**Embelsira**
dreni
Hith Kabashi
shpendi
drenusha
besa-bese
vlora
meli
rrebelja
renan
Vista
Beton
Sara
Hana
gishteza
shaban cakolli
azzurra
anjesa
mickonja
Sofra
Sy kaltri
alissa
tom sojer
silvi
Riki30
Kosovarja
Anna
85 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Next
AutoriMesazh
Hith Kabashi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar


Numri i postimeve : 1
Registration date : 06/11/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 8 EmptyTue Nov 06, 2007 1:21 am

Ju ngjatjeta,

Se çka eshte rrena po mundohem me u tregu me nje anekdote:

Nje shqiptar i Amerikes ish kane taku me ni t´Shqipnise ne kohen e Enver Hoxhes. I livdohet shume ai i Amerikes kti te Shqipnise se qysh atje, n´Amerike, kane shume demokraci, e i thot:
-Une, per shembull kur kalon kryetari, e nxerri e pshurri para tij e s´ka çka m´ban.
Keti i vjen inati e i thot:
-Po, edhe une pshurrna para kryetarit tem.
Per me e qite n´rren ai i Amerikes, pak ma vone i thot kti t´Shqipnise:
-Une pak e teprova, se kur pshurri, nuk kthehna bash kah kryetari.
-Po edhe une e teprova pak, se une pshurrna n´brek kur kalon kryetari,-i thot ky i Shqipnise se atehershme komuniste.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 8 EmptyTue Nov 06, 2007 1:25 am

Ah bre hit,pak shembull i rëndë veq përfundimin ja ke pru 0:0
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Hana
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Hana


Numri i postimeve : 1192
Registration date : 17/09/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 8 EmptyTue Nov 06, 2007 1:36 am

Amerika na myti me genjeshtra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 8 EmptyTue Nov 06, 2007 1:39 am

po zatem hana,bash në Amerikë është zanafilla egënjeshtrave,por......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 8 EmptyTue Nov 06, 2007 1:40 am

meli shkruajti:
Po deri tash qka une mujta me vrejt po Sofra.
Pse ti qka po don me than Sofra? A po don me pranuse ju mashkutj jeni qajo pija freskuse kumshta ?


Jo meli se në të gjitha postimet e mija deri tani fjalën rrenë apo gënjeshtër drejtuar gjinisë femrore e kam vënë në thonjëza.

Dmth femrat janë ato që " gënjejnë" më së shumti e ka dmth e shakas dhe nuk është e vërtet.

A po e shikon meli se ne meshkujt "gënjejm më shumë" ku ju femrat nuk mund të na vëreni fare. Arrow Sa që Vlora u bë nervoz dikur gjat postimeve edhe më tha se Sofra ti mos i fyej femrat. E unë e pyeta duke i thënë se ku po i fyen Sofra femrat.

Tash pak ma seriozisht po shkruaj meli dhe ju femrat e tjera bye


Si meshkujt po ashtu edhe femrat gënjenë her më shumë e her më pak po cila gjini gënjejnë më shumë apo më pak nuk mund ta caktojm me % .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 8 EmptyTue Nov 06, 2007 1:44 am

haahhaaaaa,z.Sofra,po puna qe na ka dalur meketo genjeshtra,une po them nuk genjejne as mashkujt,as femrat,veq aty ketu,ndonje prej tyre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 8 EmptyTue Nov 06, 2007 1:48 am

Ha ha hai nderuari mik Cakolli kisha dëshirë që të nxitej pak replika më shumë mes gjinisë femrore dhe mashkulore që të bëhej tema më interesante.

Gëzuar Arrow
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 8 EmptyTue Nov 06, 2007 1:52 am

Zanafilla e genjeshtres eshte tek ai qe i pari e zbuloi ''lekun'' ''paren'',nga kjo dite jemi te gjithe nje genjeshter, ne rozulllin tok'sore.

..by Beton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
meli
V.I.P
V.I.P
meli


Female
Numri i postimeve : 842
Age : 40
Vendi : diku ne gyrbet
Registration date : 13/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 8 EmptyTue Nov 06, 2007 2:10 am

Sofra shkruajti:
meli shkruajti:
Po deri tash qka une mujta me vrejt po Sofra.
Pse ti qka po don me than Sofra? A po don me pranuse ju mashkutj jeni qajo pija freskuse kumshta ?


Jo meli se në të gjitha postimet e mija deri tani fjalën rrenë apo gënjeshtër drejtuar gjinisë femrore e kam vënë në thonjëza.

Dmth femrat janë ato që " gënjejnë" më së shumti e ka dmth e shakas dhe nuk është e vërtet.

A po e shikon meli se ne meshkujt "gënjejm më shumë" ku ju femrat nuk mund të na vëreni fare. Arrow Sa që Vlora u bë nervoz dikur gjat postimeve edhe më tha se Sofra ti mos i fyej femrat. E unë e pyeta duke i thënë se ku po i fyen Sofra femrat.

Tash pak ma seriozisht po shkruaj meli dhe ju femrat e tjera bye


Si meshkujt po ashtu edhe femrat gënjenë her më shumë e her më pak po cila gjini gënjejnë më shumë apo më pak nuk mund ta caktojm me % .
Po Sofra kte e kam then edhe une qe genjeshtren nuk mundemi me caktu femrat apo mashkujt qysh te bjenme rrejt a prej zorit a prej qefit, edhe rrena prej rrenes ka dallim .
Por me shum kam kemgul se ju i nderuar gjithje ke cek se femrat, edhe shkurt me vike inat me mbet ne femrat "rrence"edhe une po e qes ne thojza, mdoket keni mendu mos pe jau lam ashtu, po mose pe pranon po rahatona pak, ha ha ha.
Te pershndes shum Sofra:bye:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 8 EmptyTue Nov 06, 2007 2:13 am

ahbre meli,pushoni me kete thenje,kam thene une me kohe se femrat nuk genjejne,as qe kam perdorur thojza,po nejse" "
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 8 EmptyTue Nov 06, 2007 2:27 am

Po nejse de Shaban çka mendove ti a e dinë ti se gjithmon femrave u kemi dhënë përparësi, e tash ktu kanë ngul këmbë të na jepin neve përparësi tek rrena !!!?

Meli rehatohu tash se gënjeshtar jemi të gjithë nga pak pa dallim.
Ka gjëra edhe më të këqija se gënjeshtra. Kurse ju dhe ca këtu u kam pas lakmi që nuk jeni pajtuar me mendimin se femrat gënjejnë më shumë se meshkujt por keni mbrojtur mendimin e drejtë, dmth ia vlen një këmbëngulsi për ta mbrojtur anën e drejtësis.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 8 EmptyTue Nov 06, 2007 2:41 am

Thone qe kush nuk di te genjeje nuk di se c'fare eshte e verteta!!!

Dua te them qe shpeshe eshte nje zgjidhe e lehet,ose nje dalje nga situata..


Si e analizoni kete th'nje ju.?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
azzurra
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 8 EmptyTue Dec 11, 2007 1:26 pm

Ja kushe po genjen me s'shumeti evropa shtrige genjen ma premtuan pamvarsine e tash nuk done me na dhen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 8 EmptyWed Dec 12, 2007 12:32 am

Evropa na e jep pavaresine,kur ne iaimponojme me qdo kusht se duhet me na e dhene!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shpendi
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
shpendi


Male
Numri i postimeve : 155
Vendi : Iliride
Profesioni/Hobi : Forumi
Registration date : 04/09/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 8 EmptyWed Dec 12, 2007 12:41 am

Ne me se shumti genjejm vetveten,dhe presim qe dikush tjeter te na i kryen punet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
meli
V.I.P
V.I.P
meli


Female
Numri i postimeve : 842
Age : 40
Vendi : diku ne gyrbet
Registration date : 13/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 8 EmptyWed Dec 12, 2007 12:49 am

Rrejn, tash ma po dihet spo e teprojm ma,edhe ata vet po e din , po qeshen se ju kan hargju edhe rrenat,dihet kush jan ata.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 8 EmptyWed Dec 12, 2007 3:13 am

Genjeshtra eshte jetime:

Per te pature mundesi te zbuloish nje genjeshter, duhet qe vete te jeshe nje genjeshtar i madhe.

Njeriu shpeshe here ndjen ne psiqiken e tij kure ''dikush'' e genjen,por eshte e mundur qe mvaret nga vete personi.

...by Beton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 8 EmptyFri Dec 14, 2007 12:56 am

Genjeshtra eshte jetime,sepse genjeshtari nuk e pranon se ka gabuar,por ka njerez me genjeshter te persosur,per ate quhen genjeshtare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 8 EmptyFri Dec 14, 2007 1:01 am

kush genjen me se shumti ,veshire eshte ,te thuhet kush atij qe ju ka mesue gjuha te genjeje,aj edhe genjen qe ska edukat ska turpe .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 8 EmptySat Dec 15, 2007 4:12 am

Me se shumti genjejn ata persona qe e bejn per defrim-knaqesi, pra e njejta ndjenje i shtyn edhe ata qe gjuhen me parashute.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 8 EmptySat Dec 15, 2007 4:37 am

Më së shumti gënjejnë ata që kanë përvojë dhe u shiten gënjeshtrat për të vërteta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 8 EmptySat Dec 15, 2007 5:42 am

me se shumti ata qe mirrren me biznese ,dhe me kriminalitet ,ata jan njerzit e theksuar te genjeshtres .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
azzurra
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 8 EmptySat Dec 15, 2007 10:30 am

Me s'shumti genjen ata persona q'ja kane zakon me genjy....ata q'jane mesuar q'ter jeten me genjeshtra me qu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 8 EmptySat Dec 15, 2007 11:54 am

Genjeshta ka lindur pa Babe e Nene eshte jetim,m'varet' nga gjendja,situata,ben' mire ka nj'her genjeshtra eshte apetit i te vertetes.

...by Beton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 8 EmptySat Dec 15, 2007 3:06 pm

genjeshtra eshte jetim thot beton jo ajo ka nen e babe beton ai qe genjen eshte prindi i genjeshtres .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 8 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush genjen me se shumti
Mbrapsht në krye 
Faqja 8 e 19Shko tek faqja : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Shqiperia dhe Kroacia marrin ftesen per ne NATO, Maqedonia m
» syri shikon dhe truri genjen
» Çka urreni më së shumti?
» Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??
»  Hëna i afrohet më së shumti Tokës !!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: