Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kush genjen me se shumti

Shko poshtë 
+81
Aldren1
Uskana
Albona
tina
Mirushe
anila
egzona-
Veneta
Gjura
MUHAMETII
zeriatdheut
Ago Muji
katunari
Eva0506
blerim
Parapsikologu
Roza
Orfe@
Martina
istogalia
xhafa
Pirro i Epirit
kroki
Ademi85
beti
thellenza
njonidrenica
Loti
Mister
silit
lilu
eri M
nardlushnja
stabili
Xili
MiLiBoY
Guximi
Driola
idol
loredana
luan mreti
rroni
rolling
Gjuetari
shqip0nja
fati
Euridika
STUPCAT
Urata
bessa
arben
Mysafir
E_Bukura
beri
**Embelsira**
dreni
Hith Kabashi
shpendi
drenusha
besa-bese
vlora
meli
rrebelja
renan
Vista
Beton
Sara
Hana
gishteza
shaban cakolli
azzurra
anjesa
mickonja
Sofra
Sy kaltri
alissa
tom sojer
silvi
Riki30
Kosovarja
Anna
85 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Next
AutoriMesazh
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 7 EmptySun Nov 04, 2007 5:23 am

Jo unë nuk e pranoj Z. Cakolli ha ha ha sepse femrat "kanë gënjyer edhe do të gënjejnë gjithmon ma shumë se meshkujt".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 38
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 7 EmptySun Nov 04, 2007 4:27 pm

Jam plotesisht kunder zotri Sofra mendoj se e kunderta eshte apo jo femra??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Hana
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Hana


Numri i postimeve : 1192
Registration date : 17/09/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 7 EmptySun Nov 04, 2007 4:32 pm

Meshkujt genjejn me se shumti krejt e din hahaha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Riki30
Admin
Admin
avatar


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 48
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 7 EmptySun Nov 04, 2007 4:33 pm

Shum gabim jeni ju femrat meshkujt sdin me genjy a femra te kryp , nuk thon kot se e qon mashkullin te kroni e e len pa pi uje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 38
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 7 EmptySun Nov 04, 2007 4:35 pm

riki30 shkruajti:
Shum gabim jeni ju femrat meshkujt sdin me genjy a femra te kryp , nuk thon kot se e qon mashkullin te kroni e e len pa pi uje

Atehere femrat meritojne nje duartrokitje apo jo femra haha Exclamation Exclamation bravoo femra nje Idea
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
anjesa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
anjesa


Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 34
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 7 EmptySun Nov 04, 2007 4:43 pm

jo bre meshkujt rrejn t'sosin a...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.skam-1her.de/
meli
V.I.P
V.I.P
meli


Female
Numri i postimeve : 842
Age : 40
Vendi : diku ne gyrbet
Registration date : 13/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 7 EmptySun Nov 04, 2007 4:44 pm

Une mendoi se tash pak e kemi tepru , jo mashkutj jo femrat, nuk mvaret cka ashte ,ai apo ajo e ka me te lidun rrenen,te dy palet rrejm qysh t`na konvenon edhe ska fjal , boll po mundohemi me ja lan njani tjetrit ,krejt jemi njesoi "RRenca"(genjeshtar).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
anjesa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
anjesa


Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 34
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 7 EmptySun Nov 04, 2007 4:48 pm

hahahah meli ja ke qellu qetu se nuk esht ne pytje a vajzat a djemt por kush ja ka zanat, se tybe kush nuk din me rrejt skuqet ne ven Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.skam-1her.de/
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 38
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 7 EmptyMon Nov 05, 2007 4:00 am

meli shkruajti:
Une mendoi se tash pak e kemi tepru , jo mashkutj jo femrat, nuk mvaret cka ashte ,ai apo ajo e ka me te lidun rrenen,te dy palet rrejm qysh t`na konvenon edhe ska fjal , boll po mundohemi me ja lan njani tjetrit ,krejt jemi njesoi "RRenca"(genjeshtar).

hahah Meli e vertet kjo ,mirpo prap Sofres nuk do i liroja rrugen Mashkujt genjejne me shume edhe Pike.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 7 EmptyMon Nov 05, 2007 5:25 am

Jo e vetmja që ja ka tepru është Vlora se na e la muhabetin në gjysmë dhe iku.
Ajo më tha se po i ofendojë vajzat dhe e la muhabetin në gjysëm.

Si duket nga shkrimet e mija ndaj gjinis femrore ende nuk i ka ra zhitoni në vend.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 7 EmptyMon Nov 05, 2007 5:50 am

sofra duhesh të pranosh,ne i duam femrat por ngapak igënjejmë,veqse rasti më i freskët,sonte më ka gënjyar një femër,por unë nuk mbajë inat!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 7 EmptyMon Nov 05, 2007 6:10 am

Po nga pak i nderuari Shaban Cakolli po edhe ne, por jo si ato "shumë" dhe me të vërtet i duam se skem nga të ja mbajm, ato edhe pse të gënjejnë e bëjnë me stil tërhqës për të na përfituar shpirtërisht, duke u munduar të na thonë se; "hajt se sështë asgjë që të gënjeva pak" e në anën tjetër të ka mbush krejtësisht me kryp. ha ha ha ha.


Edituar për herë të fundit nga në Mon Nov 05, 2007 6:17 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
meli
V.I.P
V.I.P
meli


Female
Numri i postimeve : 842
Age : 40
Vendi : diku ne gyrbet
Registration date : 13/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 7 EmptyMon Nov 05, 2007 4:33 pm

Sofra ne bile krypim nime me stil, ju krypni me te madhe , ne femrat qysh jemi vet qashtu i kemi edhe rrenat e embla , ju shyti deri ne fyt,si ashte nje thanje:Rren e kullume.ha ha ha ha ha ha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 7 EmptyMon Nov 05, 2007 4:37 pm

ahaa,po meshkujt edhe rrenat i kanë të tharta,së paku femrat janë të ëmbla krejt me rrena e me të vërtetaa iiiiiihhhhhhiii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 7 EmptyMon Nov 05, 2007 9:54 pm

Meli tha ; si ashte nje thanje:Rren e kullume.ha ha ha ha ha ha

Ha ha ha meli.

Po meli aq të kullume i kemi rrenat të cilat i ngjajnë hirrës së djathit [ kumshta]
Qe kur ju ta pini Kumshtin [ rrenen] ju knaq ua flladit shpirtin ha ha ha ha ha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
meli
V.I.P
V.I.P
meli


Female
Numri i postimeve : 842
Age : 40
Vendi : diku ne gyrbet
Registration date : 13/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 7 EmptyMon Nov 05, 2007 11:37 pm

Sofra shkruajti:
Meli tha ; si ashte nje thanje:Rren e kullume.ha ha ha ha ha ha

Ha ha ha meli.

Po meli aq të kullume i kemi rrenat të cilat i ngjajnë hirrës së djathit [ kumshta]
Qe kur ju ta pini Kumshtin [ rrenen] ju knaq ua flladit shpirtin ha ha ha ha ha.
Sofra po qajo hirra se ka qen dikur e mire edhe jau ka flladit shpirtin, ma nuk po shitet .
Edhe me ni fjal po pranon qe mashkujt rrejn aq kullushem , dmth ma shum se ne femrat,ashtu po i bjen Sofraa.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 7 EmptyMon Nov 05, 2007 11:39 pm

haaaa,meli,po jo femrat nuk mund te them se genjejne
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besa-bese
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1178
Registration date : 27/10/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 7 EmptyTue Nov 06, 2007 12:33 am

po e them se kush genjen ma se shumti dhe tmos e harroni kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!

rrencat ma te medhenj janë POLITIKAJTÊ te cilet nuk ne kete fushate te ndyte parazgjedhore s'lanë gja pa rrejt!!!


I mjeri aj apo e mjera ajo që ua jep voten ktyre rrencaveee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 7 EmptyTue Nov 06, 2007 12:39 am

Ashtu është besa-besë,ata politikajt gënjejnë,por këtu po flitet për gënjeshtarët e forumit,kush gënjen më shumë femrat apo meshkujt?unë üpo them meshkujt,po ju qka mendoni?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 7 EmptyTue Nov 06, 2007 12:50 am

meli shkruajti:
Sofra shkruajti:
Meli tha ; si ashte nje thanje:Rren e kullume.ha ha ha ha ha ha

Ha ha ha meli.

Po meli aq të kullume i kemi rrenat të cilat i ngjajnë hirrës së djathit [ kumshta]
Qe kur ju ta pini Kumshtin [ rrenen] ju knaq ua flladit shpirtin ha ha ha ha ha.
Sofra po qajo hirra se ka qen dikur e mire edhe jau ka flladit shpirtin, ma nuk po shitet .
Edhe me ni fjal po pranon qe mashkujt rrejn aq kullushem , dmth ma shum se ne femrat,ashtu po i bjen Sofraa.

Ha ha ha meli ,ashtu si nuk po shitet kumshti, ashtu edhe rrenat nga meshkujt janë zhdukur, prap ju mbeteni "gënjeshtare ma të mëdhaja" Laughing Arrow .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
meli
V.I.P
V.I.P
meli


Female
Numri i postimeve : 842
Age : 40
Vendi : diku ne gyrbet
Registration date : 13/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 7 EmptyTue Nov 06, 2007 12:55 am

Sofra nuk ashte puna qe nuk po rreni jo, po spo ju shiten ato rrena te na femnat, se pi bani pa stil aty ashte puna Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besa-bese
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1178
Registration date : 27/10/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 7 EmptyTue Nov 06, 2007 1:01 am

hahahaahah

nese jemi ka i gjejme rrencat e forumit nuk e di valla

smuj me hy ne gjynah se kam me dekë e smuj me rrejt!


mashqit mendoj se rrejn ma shume se femnat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 7 EmptyTue Nov 06, 2007 1:02 am

Vertetë pa stil,duhet të ndërrojmë pak stilin,se po vërej nuk po shiten,sofres nuk po ja prishi,ai le të mbrojë konceptin e vet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 7 EmptyTue Nov 06, 2007 1:03 am

Meli a mendon se unë me të vërtet e kam bindjen për femrat se gënjejnë më shumë a më pak ? Arrow
Mbrapsht në krye Shko poshtë
meli
V.I.P
V.I.P
meli


Female
Numri i postimeve : 842
Age : 40
Vendi : diku ne gyrbet
Registration date : 13/08/2007

Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 7 EmptyTue Nov 06, 2007 1:20 am

Po deri tash qka une mujta me vrejt po Sofra.
Pse ti qka po don me than Sofra? A po don me pranuse ju mashkutj jeni qajo pija freskuse kumshta ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me se shumti   Kush genjen me se shumti - Faqe 7 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush genjen me se shumti
Mbrapsht në krye 
Faqja 7 e 19Shko tek faqja : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Shqiperia dhe Kroacia marrin ftesen per ne NATO, Maqedonia m
» syri shikon dhe truri genjen
» Çka urreni më së shumti?
» Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??
»  Hëna i afrohet më së shumti Tokës !!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: